Listopad 2009

Den plný hlášek a zážitků :)

25. listopadu 2009 v 17:23 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
kofola ♥
Kdybych fakt měla nazvat nějakým způsobem tenhle den, asi bych ho vážně nazvala takhle, protože byl plný zážitků, ale hlavně hlášek. Nejvíc jsme se zasmáli u hlášky "chcípni!" která pochází z jednoho úžasného komiksu kocoura Garfielda. Můj Tygr to je zase jiná káva, kámoščim bratr je přesvědčen že ho ve spánku navštívil tygr a ptal se ho, kde je tu obchod :DD (fandíme tygrovi =D). Možná to bude tím, že se bráška hold vrátil z divoké pitky a nebylo mu nejlíp :). Potom například DHL, neboli 3 v 1, neboli Dávná Hromada Lemplů =DD.
Nakonec jsem si střihla pár roliček v hodině dramatické výchovy. Nejlíp zahraná však byla moje šprtka, která vždy všechno uměla (varování: opak je pravdou! =D) a měla culíčky a tužku za uchem. Moje další role byla tanečník na diskotéce, drbna v autobuse nebo třeba lstivá myš a to prosím za jedinou dvouhodinovku! Nj, některé dny jsou plodné, hold xDD.
A co vy? Vyrážíte někam o víkendu, ať ž na pařbu, do kina nebo někam úplně jinam? Mě to zajímá :). Takže ehm ehm, konec proslovu, děkuji za potlesk :)). Mizím!!! Ave já... :)


Zdarec, Vaše Marsi :)Vločky nevinnosti

24. listopadu 2009 v 18:31 | Marsi :) |  Moje povídky-jednorázovky
O povídce:
Autor: Marsi :)
Info: Proč se za lásku platí smrtí? Proč milovat bolí? Jak může být někdo tak krásný a milý tak smutný a musí trpět takové věci?
Druh-žánr: fantasy, romantická povídka
Stav: Dokončená jednorázovka :))
______________________________________________________________________________

Vločky nevinnosti

Sam vúbec nevěděla, co tu dělá. Proč se jen nechala zatáhnout svojí kamarádkou, která se stejně opila sem, na tu párty? Co tím získala? Maximálně pohled na opilé holky a kluky, kteří se po sobě navzájem plazili. No páni.
Seděla tu jako jeptiška. Na alkohol vůbec neměla náladu, nějraději by se teď viděla doma v posteli. Pohlédla do kouta a usmála se. Měla proč. Seděl tam pohledný kluk s jemnými rysy ve tváři. Měl černé vlasy, lákavé temné oči a bledou pleť, nebyl ani nějak svalnatý, ale byl opravdu pěkný a to jí stačilo. Určitě zůstala sedět s otevřenou pusou, protože jí připadalo, že se právě zamilovala do boha! Kluk si toho všiml a pohlédl na ni, v obličeji se mu zračil smutek. Sam raději uhnula pohledem, styděla se.

Svítání v Lese Smrti

22. listopadu 2009 v 22:23 | Marsi :) |  Moje povídky-jednorázovky
O povídce:
Autor: Marsi :)
Info: Jdou po mně lovci? Jejich hlava skončí na kůlu, to si piš!
Druh-žánr: fantasy, romantická, možná mírně mordovní povídka :D
Stav: Dopsaná jednorázovka
_____________________________________________________________________________

Svítání v Lese smrti

Vivi si povzdychla. Nechtělo se jí do školy. V podstatě to tam nesnášela- třídní profesorka ji neměla moc v lásce a mezi spolužáky také nebyla moc oblíbená. Nějak zvlášť ji to ale natrápilo- vystačila si ve svém světě knih, ponuré hudby a ještě ponurejšího oblečení, ke všemu uzavřená v kruhu svého malého podivného tajemství.
Doloudala se do nenáviděné střední a přežila odporné čtvrteční dopoledne. Kdykoliv se podívala z okna, její nálada se nezměnila. Pršelo. Bylo to její oblíbené počasí. Když pršelo, připadala si svá a obyčejná.
Po poslední ho

Moje maličkost

18. listopadu 2009 v 20:46 | Marsi :) |  O mně :)
Vítá Vás malá podvraťácká bytost, která si nechá říkat Méérs. Seznamte se.

Miluje: Své přátele, rodinu, zelenou a černou barvu, hudbu, anime, maminčiny špagety, hippies styl, kávu, knížky, dobrý filmy. Dále popcorn, piercingy (i když zatím žádnej nemá), různě ujetý barvy na vlasy, černý kočky a cigára. Léto a podzim.
Ráda: kreslí a maluje, čte, spí, píše povídky, sedí u piva (nebo u něčeho ostřejšího) s přáteli, zpívá a nekontrolovatelně tancuje, poslouchá hudbu, fotí, vymejšlí blbosti.
Nesnáší: pavouky, žloutky, růžovou barvu a blonďatý bárbiny, hopery, novej upíří trend, učení, zimu, peprmintku. Občas sama sebe.
Hudba: Nirvana, Bullet for my Valentine, P!nk, HIM, Elvis Presley, Ine Kafe, Mandrage, The Rasmus, Nickelback, Hinder, Chris Daughtry, Green Day ...
Důležití lidé: mamka a taťka (bez těch by nebyl život), Gabča (nejlepší kámoška už od čtyř let), Dryna (hláškující černý noční tvor, který vám vždy a všude chybí), Grepli (největší drbna v okruhu sta mil, se kterou vždycky všechno proberete a ona se ani nezašklebí), Áďa (jeden z nejlepších, co se za mě vždycky postaví).
A tohle je ona. Divná, náladová, nepředvídatelná, protivná, krutá, ale stejně prej úžasná, sebevědomá, milující holka do party, věčně oháknutá do zelené a ukazující dva prsty na znamení míru. Co dodat? Prostě Méérs :).