Prosinec 2009

Šťastnej novej rok..

30. prosince 2009 v 19:20 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
Zdravím všechny bez ohledu na věk, pohlaví, styl a podobné prkotiny...
Mám černou myšlenku v hlavě a ještě k tomu blbý svědomí. Mám něco dělat, ale vůbec to nedělám, jenom se flákám. A když už si myslím, že se flákám aspoň nějak užitečně, příjdu vlastně na to, že to vůbec užitečný nebylo, že jsem s tím jenom ztrácela čas... mno ale co už. Jdu se tady z toho vypsat...
Noo, a ohledně povídek, na který podle vás tak dlabu :) .. Já vím, že bych měla dokončit Gallaovy potomky, ale nějak se mi do toho nechce, ne že bych ztratila nit, ale nemá to šťávu. Mezitím jsem nesnesla tu beztvárnou nekulturní neaktivitu a sepsala jsem jednorázovku, kterou co nevidět ještě nějak doladím a snad ji sem i hodím.. ;) takže si držím palec, jak u ruky tak u nohy, abych to sem hodila a zas na to jako vždy nezapomněla... Polovina povídek, které jsem chtěla snad už před rokem doladit mi ještě pořád leží buď v dokumentech nebo ve školních sešitech či v blocích.
Dobře, konec lamentování nebo slibování, stejně to nedodržím :)). Chtěla jsem jen oznámit všem, co ještě nečetli knížku Emily Strange: Ztracené dny, ať okamžitě zvednou zadek ze židle a letěj do knihkupectví, protože ta knížka je úžasná! Dostala jsem ji na Vánoce a jsem z ní vážně unesená. Ale o ní až někdy jindy ;) Takže zapálená čtěnářka radí, ano? xD
Noo, tak nic. Přeju všem krásnej zbytek večera a nádhernej jak Novej rok, tak novej rok xD. Je tím myšleno, jak 1.leden, tak celý zbytek roku 2010 ;). Mějte se!
Marsi :)Sonata Arctica - Shy; Sonata Arctica - Broken

29. prosince 2009 v 12:39 | Marsi :) |  Music&Videos
Uch, radši se ani nebudu rozepisovat, jak jsem k těmhle songům dostala xD. Jak jsem se dostala ke skupině netřeba zmiňovat též, protože ten člověk, který mi tuhle skupinu představil mě dovedl k většině toho, co teď poslouchám...
Každopádně je první song pomalej, ale neskutečně krásnej ;). No a druhej song je prostě... prostě to nejde popsat..vážně se mi líbí =D.Nechť se líbí i vám!
(překlady textu: ZDE a ZDE // nějakou obstojnou live vezri písničky Shy se mi sehnat nepodařilo, ale tady je alespoň live verze songu Broken- Broken - live)

♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

Marsi :)

Jak jsem se stala upírem - 4. část (závěrečná): „Ve jménu božím...“

23. prosince 2009 v 22:56 | Marsi :) |  Moje povídky-kapitolovky
Prozatím to bude tady, ale až dopíšu Gallaovy potomky, hodím to i s recenzí do Kapitolovek ;-)
________________________________________________________________________________

4. část (závěrečná): "Ve jménu božím..."

"Takže přece jenom tě ten tvůj..." ušklíbla se žena, když konečně jako jediná vystoupila ze stínů. "Jak ho mám pojmenovat? Přítel, milenec? Každopádně tě konečně vzal mezi lidi!"
"Drž hubu," poradila jsem jí.
"Ale, maličká, snad si nemyslíš, že nás porazíš nás?" pohodila pravačkou směrem ke stínu domu a jako na první bylo víc než jasné, že jsou to upíři a ještě víc bylo jasné, že jsou právě po večeři. Z večeři. Z tesáků, které jim přerůstaly přes rty odkapávala krev a tmavě červené oči zlověstně zíraly ze tmy.
"Pokud se nebudeš bránit, nic ti neuděláme. Myslím, že ti nebude vadit když si tě odvedeme, nemusela by z tebe být špatná upírka... je to čest abys věděla. Ovšem když se budeš cukat, můžu tě zabít, co ty na to??"

A zase po roce...

23. prosince 2009 v 20:53 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
sun
Aaah... mno jo! Rok je zase v čudu a přicházej na scénu Vánoce. Sice nemám ráda sníh, ale když se tak z teplíčka pokoje podívám dolů na zavátou krajinku, dostanu takou nostalgickou náladu... jenomže co chcete čekat, když je venku 1°C nad nulou a všecko taje... to už ani ten lepší pocit z toho sněhu nemam ... peču na nadávání, můj hlavní úkol tady je popřát Vám NÁÁDHERNÉ VÁNOCE PLNÉ POHODY! Jestli chcete sníh, máte ho mít, jestli ne, jsem v duchu s váma =D Každej hold nemůže mít to co si zamane... Mno nic... nebudu to tady zbytečně obkecávat...
P.S.: Slibuju, jako že mám dvě nohy a možná mozek, že Gallaovy potomky a Jak jsem se stala upírem co nejdřív dopíšu, dejte mi trochu čas... děkuju =DD možná se na to ještě dneska vrhnu...Vaše Marsi :)

Odi et amo...

13. prosince 2009 v 19:37 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
Vážení, přišel čas na můj další zápisek, tak hlásím, že jsem zde...
Odi et amo...divíte se co to je, nebo to znáte? Pro ty kdo nevědí, tak to znamená milovat a nenávidět...
Což se mi strašně líbilo, ale nebudu to rozvádět, jak dlouho jsem nad tímhle zase jednou přemejšlela. Představte si mě prostě jak sedím skrčená na posteli a cívím do blba... pár minut, možná hodin... A když se překlenete přes něco tak strašně triviálního, dokopete se k tomu, že si pustíte youtube a tam narazíte na video které už tady bylo zveřejněno (SasuNaru - Sorry). No a když to chvilku poslucháte a koukáte jak v tom klipu každej brečí, k něčemu vás to podnítí. KOuknete na název songu a pak si ho pouštíte pořád dokola, dokud nepříjdete na překlad toho textu a nepadne na vás depka. Takže náplní mého víkendu bylo vícemeně čučení do prázdna a poslouchání téhle písničky, která mě jako jedna z mála dokáže rozplakat i díky tomu klipu.
Takže takhle se rodí depka, kdyby někdo nevěděl. Dámy a pánové, název songu je: Sorry od Chrise Daughtryho...


Vaše zdeptaná Marsi :)

NANA - Starless night

10. prosince 2009 v 18:19 | Marsi :) |  Music&Videos
Smutný, moc smutný, stejně jako to anime :(:(:(

♥♥♥
♥♥♥
By Marsi :)