Únor 2010

" ... a pak pohlédli na dno Purpurových řek ... "

28. února 2010 v 16:35 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
Ahoj ^^
Takže dneska jsem tu proto abych se trochu vypsala... Povídečku jsem slíbila, já vím a budu se ji sem snažit co nejdřív hodit :) --> (klik C.Č.)

Breaking Benjamin - The Diary of Jane

27. února 2010 v 22:27 | Marsi :) |  Music&Videos
Zdravíčko, všichni zde přítomní
Přiznávám se dobrovolně: tohle kapelu jsem do dnešního odpoledne neznala.. takže--> kdo je nějakej skalní fanda, nebijte mě prosím :) Tohle je jedna z těch písniček, který si pustím jednou ... a pak to zapnu znova a znova :) Ale těch je mnoho, takže počítám s tím, že až se na ní dostatečně vyřádím, zůstane "tou pěknou písničkou", ale už nebudu závislá... No, už to nebudu dál obkecávat - Prosím, tady je -->

♥♥♥
♥♥♥

Vaše Marsi :)

Ranní sebeironie

26. února 2010 v 21:35 | Marsi :) |  Moje povídky-jednorázovky
Ahoj ^^ Cože tu ještě straším? Jen sem dávám na zhodnocení 25-minutovou prácičku (povinnou) ze školy slova, který jsou zvýrazněný tam musely povinně bejt... jestli se vám bude chtit, hoďte koment :) Arigato ^o^
_______________________________________________________________________________

Ranní sebeironie


"Crrr..!"
"Zatraceně!" zabručela jsem, otevřela jsem jedno oko a chmátla jsem po budíku. Samozřejmě jsem se netrefila a chudák přístroj letěl rovnou k zemi. Jaká slova jsem z úst vypustila potom tady raději zmiňovat nebudu.

Recenze Chrno Crusade

25. února 2010 v 18:47 | Marsi :) |  o anime Chrno Crusade

Chrno Crusade

♣ Autor mangy: Daisuke Moriyama
Počet epizod: celkem 24
Žánr: akční / dobrodružné / romantické drama

♣ ♣ ♣
--> Chrono Crusade (クロ ノ クルセイド) je manga také známá jako Chrno Crusade. Tuhle manga sérii ztvárnila japonská kreslířka Daisuke Moriyama. Manga byla původně vydána Kadokawa Shoten v Monthly Dragon Magazine, který vznikl v listopadu 1998. Anime o 24 epizodách založené na manze běželo od roku 2003 do roku 2004 na Fuji TV. Animaci provedla společností Gonzo. Série byla uvedena do kin v Severní Americe společnostmi ADV Manga a ADV Films s názvem Chrono Crusade.

ABOUT MANGA / ANIME:
Příběh se odehrává ve Spojených státech v roce 1920. Chrono Crusade je příběh o Rosette Christopher a jejím démoním partnerovi Chronovi. Jako členové Magdalenina řádu společně cestují po celé zemi za účelem odstranění démonické hrozby pro společnost. Souběžně s tím Rosette hledá svého ztraceného mladšího brara Joshuu (v originále je znění jména Joshua).

OSOBNÍ NÁZOR:
Tohle anime se mi strašně zalíbilo hned od první epizody, bohužel jsem neviděla asi čtyři díly někde ve středu děje, což mě mrzí a určitě to napravím. Myslím si, že je to (vedle Nany) zatím nejsmutnější anime co jsem kdy měla možnost vidět. Hlavně konec je neuvěřitelně dojemný, navíc hudba k anime je úžasná. Manga i anime jsou navíc krásně nakreslené, takže doporučuju :) Spokojenost: 100%

OPENING -->

ORIGINAL ENDING -->

+ FULL ENDING (celý song + závěrečná smutná scéna) -->Recenze by Marsi :)


"Chci tě pitvat, muhaha!" xDD

21. února 2010 v 20:48 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
Ahooj ^_^
Jo, správně hádáte, dneska mi fakt brutálně hrabe na to, že povalim zítra zas do školy xD
Fakt už si připadám jak malý pětiletý děcko, když takhle blbnu.. navíc jsem se zavázala jedněm fajn lidem z AF fóra, že se podívám na Vampire Knight, ajaj, o animko víc... Ale tak, třeba si ho oblíbím co já vím.. Každopádně na Naruta, Soul Eatera a podobně nedám pořád dopustit ^_^ Jinak je tu krize s cosplayem na AF... nevím za co jít... Stein mi připadá trošku jednoduchej, Maku mají další tři lidi.... uff, za chvilku z toho natáhnu bačkory :) navíc jsem jedné animefilce slíbila že pokud tam fakt chípnu, odkážu jí Soula... teda jenom kosu xDDD
Ne, dneska už bylo dost... jdu se ještě mrknout na chemii a zempl, pak něco nakreslit a huráá do říše sladkejch snů :):) Držte mi s tím AF palec :)

Vaše Marsi :)


Kakashi / Naruto - AV Con '07

20. února 2010 v 14:59 | Marsi :) |  Music&Videos
Muhehe, mě se chce tak strašně smát... to je tak kawai ^_^ ... No, málem mě to odrovnalo... Super video ... ♥ xDDD
.. Two and half years that makes you 18, right? xDDD / to mě dostalo :))
p.s.: Kdo namá rád Yaoi, ani se na to radší nedívejte.. :-P

♥♥♥
♥♥♥

Marsi :)

Pocit méněcennosti? Néé, prostě jsem jen levá .. ;-)

20. února 2010 v 1:21 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
Takžééé... Jak se cítím? Eeeh, popravdě --> dost divně a zmateně... mě nestačí ukázat jak se s něčím dělá... mě k tomu asi musíte fakt posadit a diktovat mi co mám dělat... doslovně. Asi vůbec nevíte o čem to melu, že? Tak jo, melu u učení se v programu Photofiltre... a mám z toho fakt blbej pocit... protože s tim nic neumim, je to jak Španělská vesnice pro mě.... Zmatek. Hned při prvním kroku jsem se zasekla a nepřeklenula jsem se přes to, ačkoliv jsem nad tím proseděla hodinu xD... Eeeh, čirý zoufalství.. jsem levá a ráda to přiznávám, protože se toho už nikdy nezbavím. Uff, takže jsem se zbavila všech brouků v mozku a můžu se jít zase klidně odporoučet s pocitem méněcennosti xD No budiž, nějak se s tím srovnám.. Každej nemůže umět všechno...Až na to, že já neumim nic... Ne, už konec, odcházím...
Ave já, Ave vy! Ave my...

Marsi :)

Bůh Jáma nosí džíny a červený závoj xDDD

17. února 2010 v 21:34 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
Zdravím...
Takže... hned ze začátku se chci omluvit za to, že jsem sem zatím nedala tu slibovanou povídku, ale jsem za a)- úplně vyždímaná, unavená, utahaná, uběhaná a bůhví co ještě... a za b)- ztratila jsem sešit z biologie amy z ní zítra píšeme krutou písemku... takže no comment, nic neumím. Tkže na povídečku si ještě nějakej ten čásek počkáte ;) pozitivní část je ta, že ta povídka možná bude dokonce na tři části, když to trošku natáhnu xD.
Jinak dnes ve škole v dramaťáku jsme byli nuceni hrát menší divadelní představení a jako téma jsme dostali příběh o Sávitrí a Satjavantovi, což je něco z Indie xD takže jsme strašně věděli o čem je řeč xD Mimochodem, já jsem (bohužel) dostala jednu z těch hlavních rolí a to roli Boha smrti Jámy. Takže jsem musela tančit kolem kamaráda, který představoval mrtvého Satjavanta a brát mu duši... Mimochodem měla jsem na sobě něco červenýho, co vypadalo jako závoj a masku udělanou ze sádry, takže jsem měla tu sádru jak v očích, tak v puse a v nose xD no moc dobře se mi nedejchalo xD Každopádně bůh Jáma slavil celkem úspěch, takže to asi dopadlo docela dobře..
No tak nic, já se zase poroučím učit, abych aspoň něco v té škole zítra věděla ;)


Zde přikládám ještě neupravenou fotku boha Jámy v mojí adaptaci xD -->
Marsi :)

Hlášky ze Soul Eatera

15. února 2010 v 20:04 | Marsi :) |  o anime Soul Eater
Takže pár mých oblíbených hlášek z anime Soul Eater. U některých jsem se vážne mlátila smíchy o zem xD Ještě jsem se mchtěla dát jednu, ale za boha si nemůžu vzpomenout jak byla... kouknu na ten dílek a pak to sem ještě přidám ;)
_____________________________________________________________________________

Hlášky ze Soul Eatera :)

Soul: "Tohle vůbec není cool."
Sid: "Takovým člověkem jsem býval."

*Po přečtení Chroniny básně*
Marie: "Je mi líto, že jsem se narodila."
Maka: "Je mi líto, že jsem se narodila."
Black Star: "Je mi líto, že jsem se narodil."
Soul: "Je mi líto, že jsem se narodil."
Chrona: *dělá to, co ostatní, i když neví proč* "Je mi líto, že jsem se narodila."
Sid: "Je mi líto, že jsem ožil."

Recenze SOUL EATER

14. února 2010 v 17:35 | Marsi :) |  o anime Soul Eater

Soul Eater

  • Autor mangy: Atsushi Okubo
  • Režisér: Takuya Igaras
  • Díly: 51 Epizod / Dílů
  • Vysíláno: od r. 2008
  • Žánr: šónen / komedie / akční


--> Kdysi dávno existovali ďábelské bytosti - Kishinové. Byly to bytosti které se živily "hodnými" lidskými dušemi. Nakonec se ale zkázu světa podařilo zastavit a teď je vše v pořádku. Dohlédnout na to aby se nezrodili nový Kishinové má za úkol Shibusen (Shinigami Buki Shokujin Senmon Gakkō) , škola pro mladé techniky a jejich zbraně žíjíci v Death City. Škola je vedena schopným Shinigamim-sama.
--> Ke každému technikovi (uživateli) patří i jeho zbraň, takže vlastně tvoří dvojčlený tým. Každá zbraň má dvě podoby - žije jak jako člověk, tak i jako zbraň.
soul eater- rcnze
--> Hlavními aktéry v tomto anime jsou tři týmy: Maka Albarn a Soul Eater, Black Star a Nakatsukasa Tsubaki a jako třetí tým Death the Kid a jeho zbraně Liz a Patty. Samozřejmě, těhle sedm postav není konečný součet, jsou tu i jiné postavy jako třeba výše zmiňovaný Shinigami-sama, Sid-sensei, Spirit, Dr. Stein a třeba ostatní studenti.
--> Hned v prvním díle se dozvídáme že zbraň musí pozřít 99 "zlých" duší a nakonec jednu duši čarodějnice, aby se stala kosou smrti a zárověň také kosou Shinigamiho-sama. Na samotném začátku se seznamujeme s charaktery hlavních postav. Ale o těch zase někdy příště ;)
--> Takže proč sleduju tohle anime? Protože mě jednoduše dostal hned první díl plný vtipu. Celé animko mí sice jen 51 dílů, ale je tak skvěle udělané, že nejde si ho nezamilovat. Děj není zbytečně roztahaný (jak je tomu napřiklad u anime Naruto), všechno je svižné, čisté. Mylím si, že tohle anime by měli vydavatelé označit za mimimálně 13+, protože se v něm objevují trochu drsnější prvky. Ne v oblasti bojů a podobně, ale spíš ve slovníku postav a v jejich občas málo recenzovaném chování. Nicméně práv tohle se mi na anime líbí, takže mu zůstanu věrná. Určitě doporučuju se na tohle anime kouknout, spokojenost je 100% :-)Marsi :)