Červenec 2010

"Oumajgáááád" :DDD

31. července 2010 v 17:18 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
be crazy
Zdravíčko :)
Aha.. člověk napíše článek na téma týdne a hned mi pomalu chodí výhružky emailem a návštěvnost se zvedne o 80 procent :DD no teda .. :DD.. Jinak jsem se dneska byla podívat na Srdci Blogu a mrkla jsem se na anketu témat na příští týden.. a s potěšením konstatuji, že vyhrává  téma anime.. takže se Blogu těš.. tohle bude invaze všech otaku :P :DD
Jinak menší report z mého života: Když se ještě dopoledne vzbudím, tak s něčím pomůžu mamce (dneska to bylo zavařování okurků x)).. odpoledne vegetuju tady a k večeru se seberu a táhnu buď ven, za hospodu nebo na zábavu :D. Říkáte si: 'super život' co? Jako souhlas :D Jenomže jenom na ty vytoužený dva měsíce a pak zas šlus :D - škola :// :D.
Kupříkladu včerejšek jsem si vážně užila i přes děsnou bolest kolena :D Posezeníčko za hospodou se spoustou lidí a pivem bylo úža :) .. "Hej, ty jseš debil" .. "Já vím." .. "Aspoň že to přiznáš." .. "No.. zato ty držíš hubu.." :DD Pěknej stěr na mě, hold nejsem odborník xD.. Ale jinak- ano, pěkný večer.. "Jáá tě vidím!" .. "Oumajgáád.." .. "Neboj, nic tam vidět není" :DDD .. Konec :D No a dneska pofrčím na zábavu :). To bych nebyla já, abych seděla v sobotu doma :D. (Ilouš? Valíš doufám taky? :D) .. Takže se s vámi tímto hybridním zápiskem loučím a jdu si namazat koleno :D Super činnost ne? :D
A dnešní hudební tip: Serj Tankian - Sky is Over nebo (drsná změna, co? :DD): Horkýže Slíže - Malá Žužu :PP
Zatím :)
Marsi :)
(Méérs :D)

Moje velká kamarádka :)

29. července 2010 v 23:18 | Marsi :) |  Téma týdne
boy
Homosexualita.. Věčnej terč vtipů a podobnejch záležitostí... No a co, to blondýny, nevěra a policajti taky. Asi by byl můj pohled na celou tuhle věc jinej kdyby...
Když jdeme spolu po ulici, děláme blbosti nebo se pošťuchujeme, každý si myslí, že spolu určitě chodíme. Trávíme spolu hodně času, svěřujeme se sobě navzájem, nestydíme se před sebou. Říkám mu moje velká kamarádka...
Ano, můj kamarád je gay. A co jako?
Když jdeme po ulici, sehne se ke mně a do ucha mi pošeptá: "Ten kluk před náma je hezkej, co?". Když se spolu díváme na film, slintáme nad tím krásným hercem spolu. Když se zamiluje, vyslechnu ho a snažím se ho co nejlíp pochopit. Na druhou stranu se ten kámoš neoblíká do růžovejch barev, nemluví jako pubertální holka a podobně, je to úplně normální kluk. Mimochodem, jeden z nejobětavějších lidí, který jsem měla tu čest poznat :).Takovej je on a já ho mám strašně ráda :).
Když mi TO tenkrát řekl, byla jsem překvapená a možná trochu zklamaná. Tenkrát jsme byli dobří kamarádi, ale když mi to řekl, naše kamarádství se prohloubilo. Od té doby si věříme víc, můžeme si říct všechno a nepřetvařovat se.
Takže nakonec: Jakej je můj názor na homosexuály? … Jak by vám prozradila i ta praštěná wikipedie: Homosexualita je vrozená a nikdo za to nemůže. Takže já nikoho z téhle skupiny lidí neodsuzuju, nemá to význam... Jsou to lidi, jako každej jinej, konec tečka :).

Marsi :)Fuck me... fuck YOU! :P

28. července 2010 v 21:40 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
fuck me... fuck YOU!
Zdravíčko...
No úplně ve vzduchu cítím to nadšení, že jsem se vrátila..:D Joo, vlastně, vrátila jsem se. A jsem ráda, že jsem vypadla aspoň na ty dva (nebo tři?:D) dny, byly totiž úžasný: vysmátý, skvělý, prokecaný, sbližující, bláznivý a všecko možný :) :D. Když jde člověk jen tak s kámošem večerním městem, nebojí se každýho jeho dotyku, každé jeho hlášky aneb co to asi znamená... Je to krásný a uvolňující, věřit bezmezně člověku, kterýmu by asi nikdo za jinejch okolností až tak nevěřil.. . to mě přivádí k momentálnímu tématu týdne.. Nechápete to? Nebojte, nemusíte... :) :D. Užila jsem si to a řikám si, proč už je to pryč, proč to nemůže bejt napořád, proč musím trčet tady, kde mě nic nedrží, nikdo nedrží... blee...
.. No nic. Člověk sedí a čumí a koho to zajimá? Nikoho. Člověk udiveně čumí s otevřenou hubou, co všecko se kolem něj děje a on to vůbec nevnímá, jak rychle se věci mění... no, čas od času je to na smyčku,co? :D A já jsem na ranu, já vim. Ale tak, kde jinde se mužu blbě vyžvanit, než tady, no? :D
.. Potřebovala bych... potřebovala bych si do něčeho kopnout, na někoho si zařvat, složit hlavu mezi kolena a mlčet. Nechat si natýct krev do hlavy, nic nevnímat, nepřemějšlet, jak blbej je, už do hajzlu, život. No jo, vždyť já vim, řiká se, že život je boží, to jenom lidi jsou svině. Ale tohle není o lidech, mě vážně štve život, jeho podstata, konec a začátek... Krátkej, život je krátkej. Nemá cenu očekávat nic víc.
... Co dodat :). Vyžvanila jsem se, děkuji pěkně... Nakonec doporučení songu: Phantom Planet - California... a jedna citace, která ze skutečnýho života, z mýho života, z mých úst...:
"Ach jo.. milovat je krásný, že?"
"Já nevím, já nikdy nemilovala..."

S (okouzlujícím) úsměvem...:))
Vaše Marsi :)


I have one smile for everybody ;)

25. července 2010 v 23:16 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
Milí i nemilí... prostě všichni co tohle čtete...:)
Zítra vám jenom na dva dny odjíždím a už to sem píšu :D No.. každopádně, zítra ráno balím a okolo půl jedné odpoledne si to pofrčím nejdřív směr Olomouc na mítink s některýma skvělýma lidma z  mojí nastávající třídy 2.C :) a potom směr Přerov, to už jenom s kámošem, u kterýho buď do úterý nebo do středy přespím :). Náhodou se na ty jeho praštěný hlody docela těším :DD. Těším se na všechny ty moje lidičky :). Tentokrát je obejmu tak pevně, že už je nebudu chtít pustit :).  samozřejmě beru foťák xD.
Jinak informačka z mýho života: Včerejší pařbička u rybníka se vydařila :D. Jenom ten rybník tam nejak nesedl, protože někteří už mírně napití jedinci měli tendence do něj skákat.. No nevim nevim, ale asi se ve mně projevily buď maminkovský nebo pedagogický sklony, protože jsem ty blbce potom aktivně tahala na břeh a nadávala jsem jim, co plíce daly :DD. Jinak, ano přežili jsme, buďme rádi, nikdo se extrémně neopil, ale zážitky v paměti zůstanou xD :).
No nic, nebudu vás už zatěžovat svými všedními zážitky a pádluju si napsat seznam toho, co budu potřebovat.. Mějte se krásně, já jdu, servus :D :PP

Vaše Marsi :)

Phantom Planet - California

25. července 2010 v 22:28 | Marsi :) |  Music&Videos
Ach jo..:D tak co, kdo z vás se kdy díval na seriál O.C. California? Přiznám se dobrovolně, já to nějakou dobu sledovala... ale děsně mi učaroval song, kterej provázel celej seriál... Prostě jsem si tu písničku zamilovala a zrovna dneska jsem si na ni vzpomněla .. California by Phantom Planet  :).. Enjoy it ;))


Marsi :)
Revelation Theory - Falling Down

25. července 2010 v 19:14 | Marsi :) |  Music&Videos
"Take your money, take your empty dreams. Break the cycle, cut the cord that feeds. I'm out here standin' on the edge of insanity. So take your money, take your empty dreams... Cause I'm falling down."

Text přímo sedící na mne ...
Zase na mě přišly choutky po poznávání jinejch kapel nebo songů .. takže jsem si zapla Evropu2: Heavy... a na něco jsem vážně přišla: Na tenhle song, kterej mě celkem dostal jak sluchově, tak textem. Takže unášena hudební vlnou tenhle song poslouchám už dva dny :D.
Anglický text je pod perexem. Chtěla jsem ho přeložit do češtiny, ale když jsem narazila na něco společnýho s "černými pánskými spodky" (nepochopíte :D), tak jsem toho radši nechala a užila si toho, čemu rozumím :D.


Sound of Summer :)

22. července 2010 v 14:26 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
Zdravíčko :)
Áno, sršme letní energií :D Ve společnosti kámošů, zábavy a dobré muziky ze sebe umím dostat všechno :D I to co nechci :D.
.. Ja vím, věčně tu nejsem a nevím jestli je to tím že prostě na blog nemám čas nebo tím, že nemám chuť, teď o prázdninách :). Ale žádný "pozastavování" rozhodně neplánuju :). Čas od času zaskočím k SBéčkám na blog :) Myslím že jim nevadí když tak zaskočím opravdu jen jednou za čas.. protože oni taky zrovna horu času nemají... ani se jim nedivím. Venku je nádherně tak proč sedět doma :). Abych přiznala barvu, tak zatímco píšu tenhle článek, tak na sebe soukám plavky, protože už za chvilinku vyrážím na kolech s kámošema na koupačku do lomu a neuvěřitelně se těším, až se zase trošku pobavím :).
.. Jak tak koukám, tak koukám, že téma týdne jsou Prázdniny... možná se dokonce rozhoupu a něco na to téma napíšu.. inu proč ne.. když budu mít chvilku :). Jinak, moje prázdniny: no jo, jako prázdniny každýho druhýho normálního člověka- koupání, stany, výlety na kole, nebo do města pobyty u známejch, nebo večerní procházky s tím, na koho mám zrovna náladu.. zmrzlina, studený pití, větráky, plavky, (u mě překvapivě dokonce tanec! :D).. a občas nějakej alkohol :D ale opravdu jen občas .. :).. A věčný toužení po piercingu, kterej už si tak dlouho přeju :).
Uch..ale teď opravdu letím,nebo nestihnu sraz s kámošema :) .. Mějte se jak chcete.. sluníčkově, krásně, já mizím :)
Ave já :DD ;)

Marsi :)
*woohoa!* aj láf samr dejs! :D

Ještě že já jsem já :) xD

16. července 2010 v 21:27 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
window_to_summer:)
Nic neřešit, koukat se před sebe, najít si vlastní aktivitu a vy*rat se na druhý. Už to tak dlouho praktikuju a zatím mi nic nechybí. Žiju svůj vlastní život a ne ničí jinej a proto mi k životu nic zatím nechybí. Nepotřebuju nikoho vedle sebe, abych se na něm stala závislá, abych se za něj schovávala v každým průseru.. A jsem na sebe pyšná. Protože když vidím u někoho jinýho jak pláče pro něco co nikdy nebude mít, ale přesto po tom na prázdno touží je to depresivní. Právě tohle mě nutí, abych se nezměnila, abych to pořád byla já a nikdo jinej :).
Takže... Prázdniny, co? No jo, jsou.. Ale nejsou až tak krásně idylický, jak si je každej optimista a flegmatik jako já představuje :D. Něco (občas i někdo) by si zasluhovalo nakopnout. Třeba to ještě letos udělám, nevim. Zatim je mi vážně všecko jedno. Nebo možná dělám, že to všecko nevidím. Že nevidím to nic, ty náznaky, který do mě den co den drbou...
Kašlu na všecko.. Láska je zklamání, život je past, chlapi jsou svině, ať žije chlast :DD. Kašlu na všecko, vážně jo :D Všecko je mi volný. Až budu něco potřebovat, vyřvu to do propasti a bude :D. A jsem sama se sebou spokojená? Jsem :DD. Dobrou noc moji milí :))...
+ dnešní hudební výběr: Desmod - Správy vo flašiach :))

Marsi :)
(Méérs :D)

New lay by Marsi :) (theme: Summer)

15. července 2010 v 2:26 | Marsi :) |  Layouty blogu
summerlay
Ok... tak k tomuhle designu jako k jedinýmu, který jsem zatím měla připojuju tenhle komentář: Nelekněte se a hlavně tenhle lay nekomentujte :D. Jo.. odhadujete správně.. Tentokrát jej nevytvořila Dryna, ale já...
Řeknu to asi takhle: Zatraceně, tenhle "počin" měl letět přímo do koše. Jenomže víte co je nehorší zlo? Pozvat si k sobě Drynu a nestačit tohle smazat :D. Jo.. uviděla to, zařvala, že je to super... pak si s tím dala tři hodiny piplačku aby to rozřezala, udělala tomu menu a popisky ke komentářům a nainstalovala to sem.
Moje spokojenost? S tím jak to Dryna rozřezala maximální. S tím jak ten lay vypadá teda minimální. Ok, beru to.. Je to letní, je to barevný a přesně to vystihuje moji cestovní pozitivní náladičku, ale je to strašně graficky pojatý, jen to uznejte.. Když skočím na jiný blogy a mrknu na jejich laye.. pak to porovnám s tím svým tak mě berou mdloby :D. Fakt jo :D. Stránka je široká.. to je špatně, to je špatně :D prostě konec. :D
Ale stejně jsem si neodpustila přidat sem písničky, které mě k tomuhle layi inspirovalay.. Další ze soundtracku z Dirty Dancing 2, kterým jsem Drynu půl večera mučila... song Satellite :) a song Represent, Cuba..

Vaše Marsi :)

Rozpačitý článek na téma Facebook...

13. července 2010 v 21:41 | Marsi :) |  Téma týdne
the true about fb
Éhm..
Neříkám, že by mě ještě jiné téma nikdy nezaujalo, ale jelikož se dneska vážně pekelně nudím, rozhodla jsem se něco ohledně globálního problému Fejsbuku něco napsat...
Facebook. Asi většina z nás ho má, co? Přiznávám se bez mučení: já ho mám taky. Proč? Já vlastně nevím jak to začalo. A ano to vědět nechci.
Co mě fakt vždycky dostane jsou lidi, kteří jsou na facebooku den co den několik hodin, ale pořád reptají jak jim to ubírá čas. Tak zatraceně to snad vypnu nebo odhlásím ne? Copak všechen čas, který strávíme na komplu musíme prosedět u facebooku (mnou přejmenovaném xichbooku :D)
Je sice moc krásný, co je kolem toho keců: Najdeš si nový kámoše, zahraješ si nějaký hry, mrkneš na fotky, seznámíš se s lidma z celýho světa.. blablabla.. Moc pekný. Ale realita je většinou docela jiná. Jen se zamyslete kolik z vás si na fejsbuku našlo nové kámoše.. Myslim si že hodně málo lidí. A takové ty známosti přes net.. to frčelo už za doby lide.cz nebo libimseti.cz :) stejná stupidita :D Je to krásný.. někdo si vás přidá, vy sice nemáte páru o koho jde, ale fajn.. autorizujete ho. Potom ho potkáte na ulici a ani ho nepoznáte, v jiným případě nepozdravíte...
Z toho vyplývá, že ten kdo založil face se nekonečně nudil a chtěl lidi nalákat na něco novýho. Povedlo se. Facebook je v současné době nejhorší choroba lidstva, které se dost špatně zbavuje. Jednoduše: Facebook je zlo.. pro některé závisláky ano.. pro jiné normální lidi ne :) Tohle téma je neřešitelné, proto všem blogařům zdar, já se odebírám do říše snů .. mějte se jak chcete, čavec :)

Vaše Marsi :)