Září 2010

... So much for my HAPPY ENDING !! ♥

30. září 2010 v 19:31 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
Přátelé.. opět jsem tu..
waiting
Jdu se vám pěkně pochlubit: moje první letošní známka? Za pět.. Deptá mě to? Ne. Vždycky se snažím vidět všechno z té lepší stránky (ti kdo mě znají osobně to snad potvrdí ;), takže: horší už to bejt nemůže.. :)
Vlastně jsem tu dneska abych si vybila svůj "vztek" Totiž, on vztek není až tak výstižný slovo. Je to jako když vám někdo podá prášek proti bolesti hlavy a vám to moc nepomůže. Tak si představte, že místo bolesti hlavy je to smutek a vztek v jednom...
---
Jsou tak trochu jako Romeo a Julie, že? Neví, co chtějí a jejich "láska" vznikla z jednoho okamžiku vášně. Mladá, nepochopená a odsouzená láska. Ale je vůbec opravdová? ... Vlastně, kdo ví? Milovali se vůbec Romeo a Julie? Vášeň je něco jiného než láska... Zamilovanost časem vychladne, stejně jako všechno jiné. Nemějme kvůli nim těžkou hlavu, nechme je žít v jejich naivním světě.
---

Nechápete to? Popravdě, já taky ne. Už mě štve, jak ode mě každej čeká, že sotva se ráno probudím, budu překypovat humorem, dobrou náladou a vůbec. Ono asi nikdy nikoho nanapadlo, že i flegmatik-optimista může mít svoje depky a problémy. Čím víc jsem starší, tím víc je pro mě těžký se přetvařovat a je smutný, když zjistím, že už mi nezbyl nikdo, komu bych se svěřila,aniž by to poslal dál. Všechno tohle schovává jen moje hlava. Neříkám, že potřebuju ějakého blízkého člověka, kterému bych všechno řekla... Tohle není pro mě, nikomu nikdy nebudu důvěřovat natolik, abych mu řekla to všechno, co mě trápí. Mám spíš potřebu říct to všechno někomu úplně cizímu, koho vůbec neznám a on nezná mě.
Promiňte mi to depkaření, ale už to tak je... Mějte se ;)
.
.
.Vaše Marsi :)
(Méérs :D)

Žiju na vlastní pěst ;)

29. září 2010 v 21:56 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
Zdárek, mí blogoví friendi... :)
Občas mi připadá, že ty čajíčky, co mi mamina vaří, jsou vyrobený z marihuany. Poněvadž, když jste v fakt nechutným stresu, bolí vás hlava a vůbec všecko a vy v klídku koukáte v deset večer na monitor compu, je to fakt divný. No jo, tady na blogu si prostě dávám jenom takovej voraz. Dneska jsem opsala dva sešity a napsala dvě slohovky... už nic víc po mě nikdo nemůže chtít.. asi..  Vlastně jo, musím napsat článek o panu Vojkůvkovi ... A zítra zas všecko nanovo. Jak jsem nebyla dva týdny ve škole, bylo mi hej ale teď už mi jaksi hej není :D Ale pořád jsem v klídku :D. Pořád si popíjím čajíček, nejradši bych uškrtila pár lidí (jednoho teda fakt hoodně uškrtila) a chtěla bych mít mozek jako jeden můj kámoš.
Dneska ráno jsem sedla do auta, zapla jsem Frekvence 1 a první co slyším je maminčen oblíbený Freddie Mercury.. :D Musela jsem se smát té ironii dnešního rána :D. Nicméně, Frekvence 1 mě poslední dobou hrozně ovlinňujééé! :DD Takže dnešní hudební tip je Freddy Mercury a jeho Living On My Own :)).
Mějte se krásně, já mažu do vany a pak hned do pěřin ;) :). Pááčko ^^


Vaše Marsi :)
(Méérs :D)

Méérs je zpět mezi živými :)) :D

26. září 2010 v 17:53 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
stbk
Takže.... Méérs je zpět! Radujme se, veselme se! :D Ano, ano.. výtvarný kurz ve Šternberku byl vyčerpávající, nýbrž velmi zábavný =D Nakreslili,namalovali a vůbec vytvořili jsme toho za ty 4 dny strašně moc. Na konci týdne jsme to oslavili, učitelky to dokonce zapily (jo, byly namol :D).. pokecali jsme osobně se super malířem panem Vojkůvkou (jeho tvorbu si pěkně sami vygůglete) .. abych ho tak nějak popsala.. tak je to velice renesanční člověk, nadanej ve všech směrech, sběratel, milovník hudby (a nejrůznějších hudebních nástrojů) a cestování s mluvou dlaždiče =D Jeho nejlepší hláškou se navždy stalo "Píčoviny bigbít" :DD. To byste ho museli poznat prostě :DD
Abych to následně shrnula... byl to úžasnej týden s úžasnejma lidma .. nemohla jsem si přát lepší společnost :). Nakonec jsem díky těm mým rockerům a jednomu death metalistovi přežila i tu hordu barbín s růžovým co se dalo :)) A těch hlášek co tam bylo =DD ku příkladu "Tahej mě za hada" nebo "jakoooo?" nebo "vytáhni ho, dělej" a podobně :DD. No bylo to fajn ;))
...
Jinak .. můj život je na život obyčejného flegmatika momentálně až příliš rušný a až příliš zmatený. Prožívám sice naprosto úžasný dny s zhulenou muzikou Boba Marleyho (nechápu to! :D), odmítám se učit, nakupuju naprosto ujetý a šílený věci (zebrovaný náušnice, například!! :D), skoro nespím... ale něco tu pořád je. Vlastně je to tu od včerejška, od večera. Mlátit se hlavu do stolu, že jsem udělala něco, co jsem neměla, není řešení. Řešení je na všechno se podívat objektivně a posoudit, jestli to celý má budoucnost. Ne, nebudu to rozpitvávat víc, protože jsou tu na blogu i někteří lidi, který znám osobně, takže by mi to v reálným životě nadělalo paseku... Prostě to bude takové malé tajemství s velkým problémem.
.. Dnešní hudební tip: pokud se vám nechce poslouchat flegmošská muzika Boba Marleyho, tak doporučuju jenom jedno, co jsme poslouchali s kámošem Adamem celej tejden a já to poslouchám i celej víkend.... Enjoy it ;)


Mějte se nádherně a .. zavřete oči- odcházím :DD

Vaše Marsi :)
(Méérs :D)

I know where you sleep...

18. září 2010 v 21:21 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
Pěkné, pěkné …
Tento týden pro mě představoval každoroční "týden nemoci". Jojo, každej rok si vyberu vždycky zhruba tejden, kdy zůstanu doma s nějakou hnusnou nemocí typu angína, chřipka a podobně. Ještě to sice není úplně za mnou (a přiznávám se, že mi to začíná lézti už jak krkem tak i na mozek), ale teď není čas na simulování. Měla bych začít balit na ten náš plenér, ale vzhledem k onomu faktu, že jsem opravdu člověk zmatkař a improvizátor (Dryna dosvědčí - aneb akce Animefest 2010 ^^), tak nějak podvědomě tuším, že stejně budu balit až zítra o půlnoci.
Ehm. Dnešní ráno, dopoledne a ranné odpoledne pro mne představovalo makačku v podobě
i know where you sleep
vybírání brambor na poli. Co z toho, že jsem při svojí nápadnosti málem splynula s polem, takže chudák družstevník měl mírnej šok, když mě málem převálcoval traktorem. Jojo, nohy a záda bolej. Ale to bude v klidu. Spíš mě deptá ta moje dnešní nálada. Ještě, že se rodiče dneska odebrali spolu s našimi rodinnými přáteli pápá na zahradu. Protože jinak by mne museli pozorovat v fakt bídným stavu. Ve vytahanejch teplákách, šedým tričku, s šátkem kolem krku, jak pořád chodím nahoru a dolů. Střídavě s prázdným a plným hrnkem kafe. S kruhama pod očima, s neustále vesele vyzvánějícím mobilem v kapse. Museli by pozorovat zrůdu s ještě zrůdnějším hlasem (původce: angína) a vražedným pohledem (a vražednou náladou). Museli by poslouchat moje kašlání smíšený s různejma pomalejma písničkama.
Přiznám se, že kdykoli mi zazvonil mobil, byla jsem na prášky, kdykoli mi píplo icq tak jsem na tom byla stejně a lidi, kteří si mysleli, že je nutně potřebuju k životu skončili dneska hodně bídně. Měla jsem tendence rozmačkat mobil, když mi na moji žádostivou smsku přišla negativní odpověď od člověka, od kterýho bych to čekala úplně nejmíň... Naštvalo mě to... a ne málo, ale zachovala jsem si pokerovej xicht, nejsem (s prominutím) sračka.
Závěrem: Nakonec jsem udělala jeden (překvapivě) optimistickej design, naštvala několik lidí, asi na pět minut vylezla z baráku (teda kromě mojí asi 5ti hodinové práce na poli :), přečetla zas kus knížky, uvařila si asi pět půllitrovejch hrnků kafe, vyčerpala svoji ploužákovou zásobu, odmítla kámošku, která byla natěšená na zábavu a obstarala jsem blog (páč tu teď až do pátku nebudu- to jsem ale už říkala, že?)... A dnešní hudební tip.. není. Já jsem si poslechla tolik pomalejch, uječenejch a jim podobnejch songů, že si to už ani nepamatuju... Ale jako první jsem poslouchala tohle.. I když nechápu proč, je to prostě stará klasika. To bude asi tím, že to dneska hráli v rádiu.


So... I know where you sleep...
Mějte se tady jak chcete...

Vaše Marsi :)
(Méérs :D)
btw: jo, to na tý fotce jsem já a moje
dnešní krásná nálada .. :D

Green Day - American Idiot

16. září 2010 v 20:59 | Marsi :) |  Music&Videos
Zdravím :) V době svého stonání poslouchám Green Daye :) Tak to dávám na oznam..
Jsme všichni američtí idioti? Řekla bych, že jo. Každej z nás (hlavně čecháčků) leze američanům nádherně do prdele aniž si to uvědomí.. McDonald's, hudba, Hollywood. Ale o tom zase jindy.. ;)
Mějte se :)


Vaše Marsi :)
(Méérs :D)

Moje nemohoucí dny x)

13. září 2010 v 18:26 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
Tak, tady mě máte, děti mé nezvedené...
Ale ne na moc dlouho. Jojo, dneska ráno jsem se probudila se solidní angínou, takže nádhera ://. Najednou bych do té školy dokonce i šla, tahle nechutná nemoc mě deptá. Jíst nejde, pít taky moc ne... Jediný co mi jde je polykání antibiotik a cucání Strepfenu. Myslím, že mě docela chápete ne? :DD .. Teďka se pokusím nějakým zázrakem dokoukat na Dr. House a pak (taky nějakým zázrakem) usnout (protože jsem jaksi v noci neměla šanci se při těch odpornejch horečkách vyspat).
Takže závěrem: Tento týden tady se mnou moc nepočítejde, poněvadž budu ležet a kašlat :DD. Mějte se nádherně, blogaři i neblogaři, já mizím, adios!
btw: ehm, dneska hudební tip nebude.. Kdybych dneska poslouchala nějakou muziku, tak by se mi rozskočila hlava :DD ale na komenty se budu těšit, to jó ;))

Vaše Marsi :)
(Méérs :D)

Krvavá romantika ;)

11. září 2010 v 20:15 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
green drug
Ehm..? Ahoj..? ;D
Jsem vyloženě unesena.. nikdy jsem neměla ani ponětí, jakou krásu skrývá můj pokoj.. Před chvílí jsem do něj vlezla a nemohla jsem uvěřit svým očím. Opravdu jsem byla na větvi z toho jak mi do oken zářilo zapadající slunce, čímž zapříčinilo to, že se celý můj pokoj náhle koupal v jeho rudé záři. Jojo, romantická to představa, co? :D .. Nechci dávat romantice nový rozměr, ale připadalo mi to, jako by ho někdo polil krví. A romantika je fuč, co? :DD Oukej, zpět k poměrně normálním věcem...
Nemá cenu nadávat na školu, jediný možný řešení je modlit se za to, aby se na ní našla nějaká statická chyba a ona sama od sebe spadla :D. To se asi nestane, takže se radši budu učit :D (haha :D). No, takže školu nemá cenu komentovat... Všude jsou mraky zmatenejch prváků, kteří na nás vyděšeně koukaj .. a mi trochu šokovaně koukáme na ně ;D Přišla jsem vás (už předběžně :D) informovat, že tady 20. - 24.9. nebudu. Hurá, co? :D Já vim. Vzhledem k onomu faktu, že jsem se nachala dobrovolně zapsat na specializaci výtvarku, tam mě čeká čtyřdenní plenér. Mám se těšit? Já  vám ani nevim. Většina z těch holek, co tam se mnou budou jsou namyšlený fifleny, nebo bárbíny (jedna má růžovej notebook!! chápete?! fuj!), jedna zatvzelá fanynka Michaela Jacskona, jeden střeštěnej kluk a k tomu naprosto vadná učitelka :D. No to bude nádhera.. V nejhorším případě vám pošlu parte, pokud mě zahltí růžová kolem mě (fujky.. budu protestovat svým zeleným zevnějškem :D).
.. A teď.. teď mi někdo volá... Uf, vyřízeno, už jsem tu, to byla kámoška: "Půjdeš se mnou ven?!" .. Copak jsem ji mohla odmítnout? Mohla, ale mě se ven chce taky, sedět celej den u tadytoho krámu mi zavařuje mozkový závity. Takže adios, mí milí, tady to pro mě dneska končí, mějte se jak chcete, tady je hudební tip:


Vaše Marsi :)
(Méérs :D)
(původní obr zde, ale je to upravený mnou)

"Mít rád neznamená milovat..!" ;))

7. září 2010 v 22:15 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
A tady mě máte :D
Dnešek bych popsala asi následovně: Zažila jsem jeden z největších šoků svého života, když nám bylo lehce oznámeno, že máme němčinu 4x týdne (pro informaci: já němčinu z celého upřímného srdce nenávidím :-!), takže sešup... Totéž s anglinou, ale tu docela dobře zvládám :D. Taky se potvrdilo moje věčné tvrzení, že mít rád neznamená milovat... a že když se někdo někomu líbí, neznamená to, že ho hned chce.. Jsem hold chytrá, úplnej filozof :P :DD.
Jinak škola... No jo, kdo čekal, že to bude jednoduchý, tak je pěknej debil, samozřejmě to jednoduchý není a nikdy nebude. Poslední dva dny si připadám jako kalkulačka, externí paměť a dokumentace, to všechno v jednom a k tomu ještě na nožičkách.. Bléé, to mi připomíná, že si musím koupit baterky do kalkulačky :DD.
No nic, milá dítka.. Dole slyším otce a našeho souseda jak nepříliš pěkně nadávají u fotbalu, takže se radějc odeberu do koupelny, abych se ještě dneska dostala spát :D. Zítra mě totiž čeká vcelku náročnej den :D.
+ Hudební tip: hehe, neuvěříte. Člověk so ráno sedne do auta, kde hraje Frekvence 1 .. a omn tam hrajou jednu písničku, kterou znám. Večer zapnu komp a vzpomenu si na ni. Je straší, ale dobrá. Nazareth - Dream On :)) Dobrou noc, všem a zítra přeju úspěšnej den ve škole / v práci / při sebevraždě :DD.. prostě cokoli budete provádět ;) :DD
btw: Avatary jsem ukradla z DeviantArtu.. a oba jsou totálně kawaii :3 .. "Everybody loves Kakashi" :DD souhlááás! YO! :DD ♥_♥

Vaše Marsi :)
(Méérs :D)

"Nothing compares to a quiet evening alone..."

5. září 2010 v 18:04 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
Ehm...
Nevim proč, ale neustále mám tendence vracet se k tomu, že je ještě pořád léto, že zítra nemusím vstávat ve 4 ráno, že se nemusím učit a tak dále a tak dále. Neustále mě rozčiluje to, že se nemužu dobrat rozvrhu na zítřek, že musím někde honem rychle sehnat čtyři tisíce a nemám ponětí jak to provedu :D. Taky musím dočíst knížku a vrátit jednomu hodnému člověku pásek,
který mi včera půjčil a já jsem mu ani nepoděkovala :D.Najednou musím udělat tolik věcí, až je mi z toho blbě, věříte tomu? Přesně jak řekl Kazma: "Ani chlast už nepomáhá.." .. Tak kde to sakra jsme? :D Za chvilku budu muset povinně i žárlit na svoji nejlepší kámošku :DD Ne, už to nekomentuju..
Uhm, jelikož mi učitelka 'přitlačila nůž na krk', tak jsem se smolila konečně nějakou slátaninu na téma "Born to bě wild" a je to strašný... :DD Přísáhám, že se dráhy pisatelky honem rychle a navždy vzdám, už to není co to bejvalo...(Bože proč mají furt všichni pocit že jim chybím, proč mi tu furt pípají smsky????!!)
.. No nic.. existuje nějaká hudební choroba?? Protože včera jsem poslouchala celej (ale fakt celej den) skupinu Kabát, no a dneska mě zase chytlo něco jinýho: Paramore.. Strašně jsem si od nich oblíbila jednu písničku: CrushCrushCrush ... úžasný :))
Takže.. já se s vámi loučím, zase mě někdo nutně potřebuje *odchází zvednout příchozí hovor*... Papa


Vaše Marsi :)
(Méérs :D)


School girl

2. září 2010 v 10:31 | Marsi :) |  Zápisníček-debilníček :))
.. Tak a už to nastalo... Je druhýho září a každej po nás něco (cokoli) chce. Učebnice tam, sešity sem.. ble. No jo, ale to je škola, s tím už nic nenadělám. Sedím tady na zadku.. a přitom jsem na zadku mohla sedět klidně doma :DD :P.
Ehm, věříte tomu, že už bych nejradši onemocněla nějakou chřipkou a zůstala doma?? Jenom pohled na některý z profesorů mi zvedá žaludek :D. Díkybohu ale ještě nejsem maturantskej ročník (jako někteří z nás, že :P :D). K tomu všemu to u nás doma nevypadá příliš růžově. Tatík si myslí, že můj kámoš je (minimáně) navychovanej fracek a gangster :D. Proto nám odmítá dělat taxíka, takže mě už zase brzo nejspíš čeká vstávání ve čtyři ráno xP. K tomu všemu specializace výtvarka, jinej profesor z těláku, věčná mučírna ve fyzice a tak dále a tak dále .. hohoo, to bude teprve sranda :D
Jinak... och panebože jsem fakt strašně nadšená, že mi učitelka kouká přes rameno na to, co tady píšu.. Děkuju slečno profesorko :/.. (jestli tohle čte, tak jsem mrtvá.. xP).. Doufám, že se ke mně nenakloní ještě blíž.. Sakra, ale teď už fakt padám, než mě zabije pohledem :D
Ještě přihodím hudební výběr.. Tentokrát je to kapela The Offspring a song, kterej je některými považovám za hudební úpadek století, ale ten text spolu s klipem má smysl narozdíl od lady Gagy a jí podobnejm :D.. :DD Mějte se fajn, já pádlím pryč :DD


Vaše Marsi :)
(Méérs :D)