Listopad 2010

Copak to nevidíš? Umíráme...

29. listopadu 2010 v 20:29 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
Tak jsem doufala, že sem, na blog, napíšu ještě když budu mít dobrou náladu, což bylo v sobotu a neděli. Ne. Přicházím teď. S depkou hluboko zasazenou v hlavě, šíleně bušící na mozek. S depkou tak odpornou, že by se nad ní svět pozastavil. Nejdřív jsem si sem šla vylít svůj vztek, ale ono se to ve mně nějak uleželo. Sedlo to na dno a teď to jenom čeká na nějaký popud, aby se to mohlo rozvířit. Na jediný tvůj pohled, pohlazení, polibek, který by mě zase srazil ke dnu. Ono to čeká, ale nemůže se dočkat. Kdybys jen tušil, jak moc mě trápíš, jak moc trpím. Jenom tiše sedím a nic neříkám, i když bych chtěla... Jsi srab, ještě větší než já.
...
Co se za těch x dnů, co jsem tu nebyla, stalo: Celkem nic. Prožila jsem týden učení, krásný víkend a následný pád na hubu. Je na houby, když zjistíš, že člověk, kterého máš rád ti podkopl nohy tak dokonale, že si ještě myslíš, že jsi ten špatný ty. Je to bláznosvství, filozofie uplynulýho života, stokrát už to člověk poznal, ale stejně si pokaždé stejně nabije držku. Já vím, že chceš umřít, tady a teď. Já taky. Ale to bude dobrý, věř mi.
Nebudu to řešit, nechci to řešit, jediný co zůstane, jsou vzpomínky... Ádié, moji milí, blog je teď to poslední na co mám náladu... mějte se krásně...


"Jdeme dál, i když už každej sám..."
Je to tak.

Marsi :)
(Méérs)


Je a bude veselo ;)

21. listopadu 2010 v 20:17 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
Zdravím všechy...
Včera byla sobota. Že? .. Aha :D. A to jsem si myslela jak budu celej večer sedět doma na zadku (což většinou v sobotu nedělám). A neseděla jsem. Co jsem včera zažila: Pětadvacetiletýho řidiče náklaďáku zfetovanýho perníkem, jízdu autem přes vesnici při rychlosti 130 km/h (přičemž měl v sobě řidič 9 piv a půl litru slivovice), mix různýho alkoholu v krvi a nakonec jednu neplánovanou pusinku :D. No řekněme, že to byl.. ééh.. velmi veselý večer :D.
A teď k věcem tady: Zrovinka dneska jsem si uvědomila, že můj blog ve čtvrtek oslavil první rok svojí existence. No jo, už je to rok, co sem píšu svoje bláboly a ještě pořád mě to nepřestalo bavit :D. Tak či onak, je to úspěch, kterým se můžu pochlubit :). Takže happy birthday.. a tím to hasne ;D.
.. Jinak, opět řeším takovou malou životní krizi 16ti leté praštěné holky (která neví, co chce). Jo, řeč je o mně. Ale má to jeden klad: Už se to obrací k lepšímu. Takže je mi to celkem fuk, však to znáte, donť worry, be happy :).
Ještě k hudebnímu výběru: The Reason od Hoobastanků. Kdo to nezná.. nežije. Tahle písnička byla svýho času velkej hit, hrálo ji každý lepší rádio. Asi vystihuje moji momentální náladu.. nebo prostě nevím, ale líbí se mi, dnešek jsem strávila s ní a s práškama na bolest hlavy :D.


Vaše Marsi :)
(Méérs)

"Není ctnostná..."

17. listopadu 2010 v 22:19 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
clin :D
Další výkec je tu.. radujme se.
Připadám si jako ta úplně nejvetší alpa, když probírám s kámošem, jak chutná okena. Jako fakt okena. Nalít si čtvrtku okeny a vypít to. Jak to chutná... drsně. Jako doslova.. Ale na moji obranu: byla to sázka a Méérs už nebyla úplně střízlivá.. No a když už jsme u alpy..... :D Ne, už mlčím. V sobotu mi toho alkoholu stačilo... Poděkovala bych tomu, kdo mě hlídal, ale štvalo mě to natolik, že mu nepoděkuju a ještě ho s chutí pošlu do prdele.
Dobře. Do zítřka mám udělat dva obrazy a mám tak maximálně velký.. nic. Teda měla jsem udělat tři a mám jeden. Takže jackpot. Taky se mám učit do biologie, němčiny a umýt si vlasy, protože mě jeden hodný člověk dneska hodil do.. ble.. řekněme biologického odpadu.. ne, hovno to nebylo!! :D
A opět přichází na řeč chlapi.. něco tak blbého, bez čeho nemůže normální heterosexuální ženská žít. Já se jich asi začnu bát, aby se oni nebáli mě. To je zabije jeden přímej pohled do očí, jednao upřímný slovo? Copak koušu? Asi koušu, tak já se s tím smířím.
K té fotce nahoře... Líbí se vám? :DD To je důkaz že taky něco dělám. V sobotu jsem umývala okna a byla to celkem makačka, ale hrála mi k tomu kvalitní hudba, takže se to dalo, až na občasné vypadávání z okna, přežít....
A k songu. Kurtizána od UDG. Poslouchám to celý dva dny, fuurt v kuse, asi mi z toho za chvilku hrábne. Nevidím v tom nějakou zvláštní filozofii, ale ta písnička se mi líbí, refrén je fajn. "Říkaj, že není Marion, že není ctnostná kurtizána. Že jsou jen stíny, jen on a ona, že jsou jen noci a rána!" .. Něco mi to připomíná....


Vaše Marsi :)
(Méérs)


Proč existují přátelé..?

13. listopadu 2010 v 18:39 | Marsi :) → Méérs |  Téma týdne
what friends are for
***
Uslyšela jsem zvonek. Kdo zas otravuje, do háje už? Otrávěně jsem vstala od počítače, sešla schody a otráveně otočila klíčem v zámku.
"Co zas...?" Otázku jsem nedopověděla. Moje nejlepší kamarádka stála přede dveřmi a po tvářích se jí koulely obrovské krokodýlí slzy. Chvilku jsem stála, neschopná pohybu ani jakéhokoli slova, nakonec jsem se ale vzmapatovala a suše se zeptala: "Co je?".
Gabča popotáhla a utřela si jednu ze slz. "Pojď ven."
Pokrčila jsem rameny. Během pěti minut jsem se oblékla, obula a následovala kamarádku na "naše místo". Sedly jsme si na stoly a já se na ni podívala: "Tak co se děje?"
"Všecko je v prdeli. Rodiče po mě furt řvou kvůli známkám a kvůli tomu, že chci jít na zábavu. Nepustěj mě tam. A navíc mi Lukáš napsal, ať to mezi náma neberu moc vážně, že on to tak taky nebere."
Nikdy jsem nebyla na přílišné utěšování, ukazování emocí před ostatními a na podobné věcičky, ale tentokrát jsem povolila. Když jsem viděla, jak se její ramena pod náporem pláče třesou a jak její slzy dopadají na chladný kovový povrch, něco ve mně se pohnulo.
"To bude dobrý. Chceš dneska spát u nás? Seženu popcorn a pustíme si nějakej film, jo? Uvidíš, že se to zlepší.." objala jsem ji. Ona jen svěsila ramena.
"Tak co říkáš?" utřela jsem jí mokrou cestičku na tváři a podívala se jí do oči.
Znovu posmrkla a usmála se na mě. "T-tak jo."
***

Ona byla prvním člověkem, kterýmu jsem začala věřit, řikat všechno. Pošťuchovaly jsme se, praly se, ale vždycky jsme věděly, že se máme rády, že jsme tu jedna pro druhou. Neuvěřitelný, jak ten čas letí. Jí je patnáct, mně šestnáct. Už to bude čtrnáct let, co se známe a pořád spolu táhnem za jeden provaz. Miluju její provokatérství, její přeřeky, zkaženost, to jak mě dokáže naštvat, ale i rozesmát. Miluju, jak je ke mně upřímná, jak je divoká, ale i mírná. Miluju když za mnou příjde a zeptá se 'Zlato, co se děje?'. Ona je přítel :).

"Přítel je ten, kterému když povíš: 'Někoho jsem zabil!', odpoví: 'Kde ho zakopem?'"

Marsi :)
(Méérs)
/obrázek je mnou trochu poupravený, tadyje původní verze/I'm just a teenage dirtbag, baby.. :P

12. listopadu 2010 v 22:50 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
teenage dirtbag
Zdravím všechny vespolek ;)
Ach, ach, hlásím se vám po velmi vyčerpávajícím týdnu ve škole. Opět jsem tu, opět "plná energie" a tak dále. Jdu si sem spíš ulevit.
I přestože je venku už pěkná kosa, fouká tam, prší tam a vůbec tohle všecko, tak ještě pořád větřím kdesi ve vzduchu ten končící barevnej podzim. Ale taky větřím chlad jdoucí ze svahů, z hor, kam už se pomalu stěhuje sníh. A z toho teda vůbec happy nejsem. Nemám ráda sníh, led ani nic podobnýho nějak extra nemusím.. maximálně tak za oknem s horkým čajem/kávou.. nejlíp s vodkou, ale to bych chtěla moc :D.
Takže jsem nějak přežila ten tejden ve škole- pár úrazů, co se událo, nějakej ten zlomenej nosík v  těláku (klid, ta holka měla ten nos křivej už předtím :D), nějeká modřina od pokousání a tak.. :D - ...To neustálý "udělěj to, udělej tamto, nauč se tohle, přinesl tamto, napiš tohle".. a sedím tady. Poctivě vylouhovaná z vany, se scvrklou kůží, připravenáještě poklidit pokojík a spinkat, případně přečíst ještě kousek VODKY.. (to je knížka, ne chlast! :DD)
P.S. (pro ty zvědavce :D): Jak to dopadlo s Nirvanáckým kalendářem? Mám ho! Cejtím se jako myslivec, kterej sejmul jelena. A pojí se k tomu docela zajímavá story.. V tom obchodě stál přede mnou nějakej týpek a jako správnej džentlas mi dal přednost, jakože "dáma má přednost".. Tak jsem hrodě nakráčela k pultu, přála si Nirvanáckej kalendář, dostala jsem ho, zaplatila a chystala se k odchodu, když v tom slyším týpka.. "Já bych chtěl taky ten kalendář" a prodavač mu na to opáčil: "Nezlobte se, ale ten, co jsem dával té slečně byl poslední.." :DD. Týpek hořce zalitoval, že mě pustil před sebe, vražedně se na mě podíval a uraženě odkráčel.. :DD.. To je vše . :D
Takže.. ještě k dnešnímu hudebnímu tipu: Naprosto super písnička. Včera jsem seděla u kámošky v pokojíčku. Aby tam nebylo takový ticho, tak pustila Evropu 2. A hráli tam tohle.. tuhle klasiku :DD Bože, můžu se z toho radostí zbláznit, že to zase slyším a zase si to zpívám :DD. ".. Cause I'm just a teenage dirtbag baby, Yeah I'm just a teenage dirtbag baby... Listen to Iron Maiden baby.. with me.. Ooohooo.." :DD
So.. mějte se krásně... Zdar a sílu.. :)

Vaše Marsi :)
(Méérs)Lehárko :)

8. listopadu 2010 v 22:03 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))

something about a life :)
Nazdar, tchoříčci...:D ..(né, já to tak nemyslela :D)
Přišla jsem se vám naprosto nadšeně pochlubit, že zítra nejdu do školy, nýbrž k zubaři, takže to vidím na slušný lehárko :D. Skočím si pro slíbený kalendář s Nirvanou (jestli ho už v tom obchodě nebudou mít, tak přísahám, že se nehezky naštvu...). Pak teda skočím k zubaři a nakonec asi budu nucena jít s mamčou nakoupit do takovýho toho.. jak se tomu sakra.. jo! Supermarket :D. Takže tam.
Ach, ach, ta láska. Příjde mi.. táák směšná :D. Začínají mi chodit od jednoho týpka takový ty "moc krásný" smsky, ééh, mě to moc nebere, ale holky ve škole říkají, že je to naprosto roztomilý a krásný. Ale vzhledem k faktu, že jsem bez kreditu, tak mu to nemůžu nijak oplatit.. ani kladně, ani záporně, jinak bych to už dávno udělala, tomu věřte :D.
Sice koukám, že tenhle článek postrádá svůj smysl (to je tím, že tady sepisuju slohovku a ještě úkol do angliny :D), ale jednou za čas se tu přece musím ozvat, ať víte že žiju..;)
Mimochodem, dneska jsem si řekla, že si stáhnu některý písničky, který už dýl poslouchám do kopmu a následně i do mp4. Tak jsem si postahovala pár songů od Daughtryho, něco i od Roxette aby se neřeklo... A pak jsem si vzpomněla na jednu skupinu, kterou už jsem vážně dlouho neslyšela, pustila si ji na youtube a zase jsem se do některejch písniček zamilovala. To je hnus :D. Přátelé.. Three Days Grace .. konkrétně jejich I hate everything about you.. (mimochodem, klip je skvělej, nejde mi sem vložit ale nejdete ho tady ;)


Krásnej zbytek večera přeju ;)

Vaše Marsi :)
(Méérs)
|obrázek je odsud, a je mnou mírně poupraven ;)|

Autumn photos :))

4. listopadu 2010 v 21:53 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
avatar
Ach, lidičky, zdravím vás =))
Ptáte se, co tu zas straším?? Já nevím, ale někde se ta moje úúžasná nálada projevit musí. Sice jsem nemocná (bolest v krku, hromady kapesníků posmrkanejch, kašel a tak dál..), ale přesto chodím do školy (všechny určitě nakazím :D) a užívám si ty úžasný časy... Úžasný ve všem, co mě potká  a konec :))
Včera jsme měli prodlouženou školu -  měli jsme devět hodin a poslední dvě hodiny. A tak naše milovaná výtvarkářka (fakt milovaná  - skvělá ženská toto :D) rozhodla, že půjdem fotit do parku něco na téma "pomníky lásky"... Jenomže já a apolužák Adam jsme to pojali tak, že jsme vyšplhali na strom a tam jsme nejdřív zevlovali.. Jenomže pak přišel zásadní obrat.. Adam se na mě podíval a řekl: "zůstaň tak" .. Vytáhl mobil a začal mě fotit při nejrůznějších pózách.. Ach mě to tak bavilo! Mě to vážně bavilo *pořád tomu nemůže uvěřit*.. A některý jsou dokonce k tématu (na té první si všimněte toho srdce ze šátků v listí..) A na těch fotkách dokonce vypadám díky fotografovi docela obstojně... Tak se na to mrkněte, je to pod perexem.. Ke každé fotou je přihozen i komentář.. (myslím si že ta třetí je nejhezčí :)) Takže tak..:))