Leden 2011

January Sunset - photos

30. ledna 2011 v 21:02 | Marsi :) → Méérs |  Fotím
Ano, i tady u nás zapadá slunce :).
Tak dneska jsem odchytila pár fotek zapadajícího sluníčka u nás za oknem.. Je tam i pár fotek mého slepého oka.. Venku je pěkná kosa, přátelé.. Už se těším na jaro a léto. Mám slíbeno od jedné kamarádky začínající fotografky retro fotky, takže se těšte na léto. Teď se kochejte tím, co jsem vám přinesla dnes :). A napiště názor -jakejkoli :)

sun

Módní guru Méérs :D

26. ledna 2011 v 20:48 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
"Zbytek cesty jsme mlčeli a poslouchali řvoucího Cobaina. Kurt je dobrej, jenže je taky feťák..." (Iveta Vochalová: Úplná prázdnota; str. 137)
hello

Tak teda asi.. brý den.
Ano ano, uznávám, neobjevila jsem se taky víc jak tejden. Omluvuju se za to.. hluboce. Ale mám náhodou dobrej důvod. Minulej tejden jsem kdesi vyhrabala toto. Nadává se tomu looklet. Mě vlastně nikdy móda moc nezajímala, vážně ne, ale tohle má tak skvělou dokonalou grafiku, že tam teď sedím pořád pokud se neučím :D. Takže mě snad neukanujete pokud si tady ještě udělám reklamu na svůj looklet profajl. Jenom se mrkněte- Méérs taky někdy něco takovýho dělá ;D.
Jinak. Škola je jeden velkej kopr zabalenej do dalšího koprovýho listu. Sedíte tam, nevite za co ani proč. Neustálý chrápání v češtině a matice a nuda v dějepise a fyzice mě opravdu přestává naplňovat. Naše matikářka aneb Uspávačka hadů mě dneska tasila k tabuli. O látce jsem věděla pěkný prdlajz, takže jsem tam načmárala nějaký čáry (ona tomu říkala graf) a spokojeně odešla spát do lavice. V češtině u Babičky jsem to zalomila. V dějepise jsem nebyla schopná na nic odpovědět. No a v němčině jsem "jako obvykle vyrušovala". Nakonec jsem se doma zahrabala s kávou do pokoje a drtila se biologii (mm, velice zajímavá látka- žlázy s vnitřní sekrecí.. samá šišinka, neurohormon, laktin.. no čau). Nakonec jsem přilezla sem, abych dala vědět "hej já jsem tady a ještě žiju, bejby". Podivala jsem se na téma týdne a řekla jsem si: za chvilku asi bídně zhyneme, posmrtnej život, sebevražda,.. ty děcka jsou v dnešní době hrozný.
Když po škole nemám, co dělat (nebo si to spíš nalhávám), tak si pustm Supernatural. Taky jsem přečetla knížku (nikoho asi moc nepřekvapí, že tématem jsou drogy) Úplná prázdnota. Je to celkem fajn, i když bych řekla v některejch směrech dost naivní, v některejch dost přehnaný. No jo, taky to napsala 17ti letá žaba (a já netvrdím, že bych to někdy napsala líp, to ne). Je to fajn počtení.
Byla jsem se zas podivat jestli přijali někoho novýho do AKáče. Nein. Nothing. Doprdele, já se snad nedočkám. No a pokud se dočkám, beztak mě nepříjmou :D. Ale stejně: už je to dost dlouho, co jsem tam dala přihlášku: někdy v říjnu.  To je docela dlouho. Ale budiž jim přáno taky trocha relaxu :).
Tak děti mé, ještě přidám hudební tip pro dnešek a mizím mrknout se na němčinu a matiku :). Tak teda hau... Máme tady boha, Ozzyho Osbourna :)...
(mimochodem na fotce jsem já a moje úžasný zlato Zuzanka. Ten nejveselejší člověk na tomhle světě ♥ Je to někdo koho si moc vážím, je to moje kočka :))


Méérs :)
(Marsi)

Long Way to Happy :)

18. ledna 2011 v 22:29 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
innocent
Tak teda, zase jsem tady. Po dvou dnech už jsem to bez blogu nevydržela a jdu si vylít všecky pocity sem.. Jsem prostě závislá.
Zjišťuju, že se u mě probouzení příznaky existence Jekylla a Hyda. A je to vážný, dostávám chuť vraždit lidi a zkoumat jejich mrtvá těla. Hrozný myšlenky na večer.
Dneska byl vážně den D- Debil .. Mě nic nešlo, akorát spaní maximálně. Kámošovi umřela při autonehodě kamarádka. Rodiče na mě byli "hrozně příjemní", můj teplej synovec se mě snaží sbalit :D. No neříkám nic už dneska.
Ráno jsem si vzala do školy Stařečka (to je můj asi 5ti letej discman, kterej mi nehorázně přirostl k srdci a modrý sluchátka (to aby mi ladily s mou modrou mp4 :P), sbalila jsem cédéčko I'm not Dead od P!nk a vyrazila do školy. Samozřejmě se mi všichni kvůli Stařečkovi smáli, ale hudba se na něm poslouchala skvěle, ať se jde mp4 zahrabat :D. Takže dnešní den jsem prožila s P!nk a jejíma staršíma písničkama.. :) Samozřejmě jsem nemohla vynechat Tantric, to nejde.
Ráno jsem zaspala.. To bylo radosti na starém bělidle :DD. Všichni lítali jako splašený koně, jenom já jsem se v klídečku ani neobtěžovala vstát. Flegmatismus slečny Rotterové je nepřekonatelnej :D. Dneska jsem napsala strukturovanej životopis. A je mi z toho zléé.. Podle toho paperu jsem se narodila v roce 1980 a vystudovala jsem žurnalistiku (haha, hovno na podrááce, leda tak :D k tomu se nikdy nedokopu..:D). Taky jsem si půjčila z knihovny knížku s jednoduchým názvem Drogy. Tak teď do toho čumím kudy chodím, každej na mě kouká, jakobych měla doma laboratoř a potají sjížděla crack :D. Ale stejně tohle téma zbožňuju ♥ :).
Ne, teď už vážně, neházím sem dnešní hitovky, který jsem polouchala jak vzteklá a mizím, milí i nemilí. ČAU! :)

Tantric - Breakdown

P!nk - Dear Mr. President

P!nk - Long Way To Happy


Vaše Méérs :)


.. like bloody Marry :D

16. ledna 2011 v 19:16 | Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
cocaine
Tak teda..
Jsem nasraná. Před dvěma měsícema nám vyšel počítač ze záruční doby a co? Dneska si chci pustit dývko a co nezjistim? CD mechanika je (s prominutim) v prdeli..! Já jsem byla tak vytočená, tak hrozně moc! .. ne, neřeším to, už ne.
Předevčírem tady byla Dryna a užily jsme si společnej filmovej a kecací večer. Tak jsem si už dlouho nedáchla. Koukaly jsme na Paranormal Activity 2 a já jsem zjistila, že musím zmírnit svoji závislost na cigaretách "T_T.
Jinak mi Dryna pujčila Supernatural. Nejdřív jsem to odmítala a teď nedělám nic jinýho, než že okupuju obývák s naší velkoplošnou telkou a čumím na to. Baví mě to, a jak moc! Jenom mě na tom otravuje to, že v každým díle je obět nějaká hezká holka :D. Zrovna dneska se mě kamarádka mojí máti solidně vylekala, když přišla na hratvu. Seděla jsem tesně pod telkou (protože ty titulkyj sou strašně pidi :D), zachumlaná v chlupaté dece s půllitrem kávy v ruce. Měla jsem rozcuchaný vlasy, pytle pod očima, na sobě jenom tričko a spodní prádlo a sledovala jsem to masakření. Vypadala jsem vážně jako bloody Marry :D.
Teď se teda vysoce vydeptaná z toho, že mě vyhnali od televize sbalím a půjdu se naučit rozhovor do němčiny. A ať hudebně nekrním, pustím si AC/DC. Všechno musí mít totiž svojě koření ;).

(Mimochodem, ten obrázek mě rozesmál.. na dvě hodiny..!! :DD a to nekecám, tak ho sem dávám.. :D)

Méérs
(Marsi)

When you see my Face, Hope it gives you Hell..! ;)

13. ledna 2011 v 21:54 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
"Já ji poslal do prdele, takže je jenom tvoje."
Aha, tak to se na to ještě podívám, kdo tady koho poslal do prdele, chlapče...
...
jl-rfad
Zdravím bando líná! I am here! :D
Tak mě teda asi poslal do prdele, dozvěděla jsem se od známejch svejch známejch. Jsem asi ten největší ubožák, protože "on má na lepší holky než na Marcelu". Fajn :D. Jdi se bodnout frajere, stejně jsem ti vždycky chtěla říct, že vypadáš jako Zak Teflon zkříženej s prasetem, chro chro.. :D.
A teď k normálním věcem, jo? Dneska jsem se po dlooouhé době zase podívala na Requiem for a Dream a chce se mi nehorázně spát. Proč? Protože vždycky když brečím, tak se mi pak se děsně spát. A já u tohohle filmu vždycky bulim jak kokodýýl (to kokodýl je schválně :D nemá tam bejt krokodýl, ne..:D Když jsem byla malinká tak jsem tak krokoušům říkávala :D nechť žije Lacoste ;D). Zpět k requiu. Doják. Vždycky mě to dostane, na tohle jsem moc slabá. Taky mě vždycky dostane ta nádherná tvář a veliký oči Jareda Leto.. jsem unešená. Pokaždé.. Tak i dneska, ach ♥ :D Byl tak sladkej, když byl mladší :), ale je sexy pořád ;D.
Dneska byl ve škole takovej nomrální den, pár písemek, ale nic extrémního, na pohodu. Polovinu dne jsem opět prospala. Potom jsem teda zasedla s popcornem k filmu, z čehož mě vyrušila moje nejlepší kámoška. Přiběhla s ubrečenýma očima a kapesníkem v ruce, že propadá na výzo z První pomoci. Potřebovala obejmout a utěšit, nic víc. Ona to zvládne, já to vím. Věřím jí.
Další věc. Víte co je tzv. 'Hudební telepatie'? Ale víte. To je taková nemoc, kterou trpí dva nebo více lidí. V našem případě teda jenom dva. já a Dryna. Když já poslouchám celej den HIM,ona je poslouchá taky. Když si vzpomenu na nějakou písničku, ona na ni myslí taky. Prostě taková dokonalá souhra :D. A tak jsme se včera zase jednou za dlouhej čas dostali k All American Reject a jejich Gives You Hell..:D
Tak se s váma teda loučím a házím sem ten song a záběry z koncertu. Tyson (zpěvák) to umí svěle rozpařit a rozpumpovat publikum (stejně jako Jared Leto, mimochodem ^^) a kytarista Mike mi hrozně připomíná Kurta Cobaina :D. A písnička je skvělá, co dodat xD.
Tak teda čau ;)

Klip→

Koncert→

Vaše Méérs
(Marsi :)
(obrázek upraven mnou, původní zdroj tady)

Och, Satou-san ♥w♥

12. ledna 2011 v 18:28 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
"Sejde z očí, sejde z mysli, jenom blázen věří na nesmysly... ;)"
satou san
Hááj vespolek.
Bolí mě břicho, protože jsem se přežrala omáčky a na to nalila půl litru kafe. Žaludek na vodě. Dneska jsem o tom osi četla. Taky jsem se na doma.cz dozvěděla, že byste neměli provozovat orální sex, pokud máte žaludek na vodě. Tak to teda dneska vypustím, no.. :D.
No dnešek- opravdu den D. Škola- však to znáte, většinu tam toho prospíte, občas se vzbudíte, když po vás nějakej z profesorů ječí.. a pak zase usnete. Klasika, kdo by to nečekal. Budiž teda- němčinu jsem prosmála s Adamem a matiku jsem vyjímečně počítala (zejtra píšem čtvrtletku, tak proto, jindy na zápisy do matiky takhle kašlu, ale prolízám zatím s krásnou 3.. skoro 2). Pak jsem s nesmírným nadšení zjistila, že mi došly cigarety. Jupí. Tak jsem si na výraz těžkýho protestu nacpala sluchátka do uší a odmítala s kýmkoli komunikovat. Teda až do té doby než mi ten debil s velkým Dé vlezl do zornýho pole, takže jsem ve vlaku vystoupila o zastávku dřív a na nádro si to radši už došla pěšky, abych ten jeho hnusnej xicht nemusela pozorovat dalších 20 minut při čekání na bus. Pak už to znáte: omáčka, káva.. blueeh.
Poznatek dne dnešního: "Měla bych přestat chlastat. Pak si hovno pamatuju :D."
No a včerejšek a uplynulé tři dny. Naházela jsem sem pár fotek, co jsem vyhrabošila v kompu a promazala obrázky u starejch článků, aby AKáči neměli problém, až mi budou konečně prohlížet blog (jestli se k tomu teda někdy dostanou- blogy, který se zapsaly až po mě už dávno v AK jsou, ale já? Na mě asi zapomněli. Nebo se na mě vysrali, to je věc druhá :D). Konečně jsem se podívala na SAW 7 (tož, už takový slabý odvar, že..), stáhla si Requiem for a Dream a rozkoukala nový anime: Working!!. Oooch, miluju Satoua-san, on je tak .. uáá, jenom posuďte sami (je to ten blonďák na obrázku tady u článku .. rovnou sem napíšu zdroj: je to "vyfocený" přímo z anime, konkrétněji z 5. dílu. Sama jsem to "vyfotila", vložila do PF, ořezala, slepila a dala sem). No není dokonalej? Sice je to blonďák, ale to nevadíí..! Jenom se na něj podívejte..! How sexy, vráu.. ♥w♥ .. dobře, už konec slintání nad Satou-sanem :DD. 
Ještě hudební výběr. Poslední dva dny poslouchám pořád dokola Chinaski (mám je moc ráda ^^). A tak sem vkládám něco, co mám od nich taky moc rááda: Dobrák od kosti. Tak teda prosím ... Já si mizím koupit tu zázračnou modrou krabičku a se zapalovačem se uvrtat někam do ústraní :) Pac a facan :D


Vaše Marsi :)
(Méérs :D)

Holiday in Zlín 2010 - photos

9. ledna 2011 v 21:22 | Marsi :) → Méérs |  Fotím
A ještě jednou tu prudím s fotkama. Hrabala jsem totiž v kompu, tak jich mám najednou hrozně moc.. :D. Teď jsem tady s ftokama, který jsem nafotila ve Zlíně v průběhu loňských letních prázdnin.
Teta má bytv takové okrajové čísti města, takže se tam docela klidně žije. Jenom hučení Dřevnice a teplej noční vzduch, to jsou moje každoroční týdenní prázniny. Ježdění na nedalekou chatu, nakupování, procházka při zapálené cigaretě kolem řeky. Nádherný léto, rok co rok :).
Některý fotky jsou povedený, jiný míň :) Tak teda...

Dřevnice poprvé.. malá procházka :) →
zlín10

Narcism - photos

9. ledna 2011 v 17:33 | Marsi :) → Méérs |  Fotím
Včera jsme měli s kámošem vášnivou debatu na téma narcismus. Taky proto jsem musela napsat něco (tady toto :D) a nafotit fotky. Prostě mě to chytlo. Bože co když fakt budu psycholožka? :D To mě zabije. No takže- tady jsou fotky, myslim, že některý celkem povedený. Je jich dost, takže se připravte, že budou příštích pár dní oxidovat u mejch článků :D. Zatím se mějte blogeři mí milí ;).
btw: Vždycky když najedete na tu fotku myší, tak se vám ukáže název. A taky: berte na vědomí že na ty fotky jsem se vůbec neupravila: nenamalovala jsem se ani nic.. a že mám velice nekvalitní foťák, ano? ;) :P
_______________________________________________________________________________

tnx god, i am pretty :)

Narcis

8. ledna 2011 v 16:07 | Marsi :) → Méérs |  Moje povídky-jednorázovky
Jednoduchá inspirace internetem a strašná chuť něco napsat. Tak si to užijte ;). A k tomu taková hodící se písnička:
____________________________________________________________________________

tnx god, i am pretty :)
Až já budu velká, bude ze mě... Narcis.
Začnu tím, že si koupím skvělý oblečení. Všechno bude moderní, vyjmečný a naprosto uchvacující. Všechno se bude blejskat jako obrovská diskokoule. Pořídím si pruhovaný nadkolenky a černý boty na platformě. Taky úplý kožený oblečení s flitry a výrazný doplňky. Nechám si obarvit vlasy a naplést pseuda. Jako další nakoupím tunu líčení- kvalitního a drahýho. Vyholím si obočí a budu si ho kreslit růžovou tužkou. Potom si nechám píchnout pár piercingů na viditelnejch, ale neobvyklejch místech, možná i nějaký to tetování nebude ke škodě.
Budu mít skvělý a dobře placený zaměstnání, rychlý auto a velkej byt. Budu poslouchat tu nejlepší muziku a bez ostychu se budu vlnit do jejího rytmu klidně i na ulici plné lidí. Pořídím si kupu vlivných "přátel", kteří mě budou bezmezně obdivovat a zbožňovat, ale já je budu jen využívat ve vlastní prospěch. Taky jim budu vnucovat moji každodenní dávku narcismu. Stejné to bude s partnerem. Budu k němu sobecký a neslušný. Budu po něm chtít, aby mě obdivoval, chválil, prokazoval mi úctu. Aby mi říkal, jak moc jsem krásný a mocný. Budu chtít, aby mi kupoval drahé dárky a byl skvělý milenec. Pokaždé mi bude k dispozici a nikdy mi nebude odmlouvat. Pokud mě jen slůvkem urazí nebo na něm najdu sebemenší chybičku, odkopnu ho a najdu se někoho daleko dokonalejšího. Ale pozor: nesmí být dokonalejší než já. Nikdo takový samozřejmě není, protože to já jsem tady pán..!

Až já budu velká bude ze mě... Psycholog.
Protože není nic otravnějšího, co by vás tolik ovlivnilo jako pravý narcista.

by Marsi :)
(Méérs)

New lay by Dryna (theme: Kiba) ♥

8. ledna 2011 v 0:06 | Marsi :) → Méérs |  Layouty blogu
"Look Akamaru.. It's snowing."
kiba lay
Deprese mě nadobro opustila. Protože tady dneska byla Dryna a dívaly jsme se na Harryho Pottera 7 :D Takový komaty jsem zas už dlouho nezažila :DDD Těším se zas na příště :DD. Ale především jsem ji ukecala k tomu, aby mi udělala novej "kabátek" (rozumějte lay). No, ukecala, ono to probíhalo tak podivně..
Méérs: "Hele, ty na mě neser a udělej mi novej lay na blog!"
Dryna: "Hmmm, ok. Tak to podniknem. Jakej obrázek tam chceš?"
M: "Já nevim!"
D: "Soula?"
M: "Nevim!"
D: "Kibu? Naruta?"
M: "Já nevim. Kibu?"
D: "Fááájn."
M: "Jdu pro pití."
D: "Uvař mi kávu.."
M: "Jasně, však to jsem myslela tím pitím."
Za chvilku..
D: "Dik, já nevim čím to je, ale ty děláš tu nejlepší kávu... Snad dokonce lepší než já..."
M: "Jo? To je praxe.." :DD
Takže si asi dokážete představit jak to u nás dneska vypadalo :DDD. Nad layem strávila Dryna dvě a půl hodiny a bylo naproto senzační ji pozorovat, jak se s tím drbe a ještě ji u toho provokovat a nervovat. Když to dokončila a nastavila, udělala jsem popcorn a zasedly jsme k Harrymu... Pěkné pěkné..
M: "Fuj to je hnusný..!"
D: *smrk smrk*
M: "Kecáááš!"
D: "Já nebrečím, vydíííš?" *slzy na krajíčku*
No miluju tyhle filmový večery. Spokojenost s layem stoprocentní. Je dokonalej, snádhernej, úžasnej.. já už nevím co dál, slova došla.. :) Víte jak Dryna vyšilovala u toho mini-obrázku co je tam nahoře? :D moooc! :D moc jí děkuju ještě jednou *thanks so much* :). A víte co jsme poslouchaly polovinu večera? Něco, čím jsem dneska nakazila polovinu třídy.. Tak si to užijte ;) a ČÁÁU! :D
btw: a AKáči ať se třeba poserou. Laye si vždycky nechám dělat od Dryny a tak to i zůstane! :)


Vaše Marsi :)
(Méérs)