Únor 2011

Já, lásko, zastavím čas

27. února 2011 v 17:09 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
No. Nebyl to až tak blbej nápad na tu zábavu, co u nás byla, chodit.
Pan Z. díkybohu nepřišel. Pan J. přišel, sakra. Dokonce se svou nynější přítelkyní, která se okamžitě posadila vedle mě. Tak jsem si tak řikala: "To musíš mít radost, co, ty hajzle. Že vedle sebe vidíš sedět dvě krávy, který si dostal."
Je to všecko na hovno. Co naděláme. Když přišel kluk mojí nejlepší kámošky, sedla jsem si vedle něho a zeptala se, jestli něco má. Řekl, že má zrovna plnej balíček. Tak jsme šli ven. Skoro půlku balíčku trávy mi dal zadarmo jenom proto, že jsem nejlepší kámoška jeho holky. Ze známosti. Doufala jsem, že to natlačim do hlavy a jako vždycky mi pojedou nohy jak struny a nebudu vědět, kde jsem nechala hlavu. Asi hovno. Byla jsem si zahulit v rozestupu jedné hodiny celkem třikrát a ta zasraná tráva se mnou neudělala nic, vůbec nic. A ještě na mě padla jakási depka. Všechny adepty na ploužák jsem odmítla a šla si pro pivo. Vykouřila jsem dva balíčky cigaret a vypila pět piv. A pak to vytancovala. Hledá se žena... Já, lásko, zastavím čas. Asi hovno. Nikdo z nás neumí zastavit čas, nikdo prostě neumí říct stop. Ale já se chci zastavit a zůstat jak jsem. Navždycky. Do svojí smrti. V necelejch sedmnácti letech. Nechci maturovat, jít na vejšku. Najít si vážnej vztah a mít děti. Nechci nic z toho. Chci bejt pořád tady a teď. S vyhulenou palicí, tou nejlepší hudbou a přáteli, o kterejch vlastně ani nevím, jestli jsou přátelé.
Taky jsem se utvrdila v názoru, že většina chlapů je blbá. Tichá voda břehy mele- do teď ten, o kterým sis myslela, že je absolutně slušnej, začne vošahávat tebe i ostatní holky. A pak si dokonce odnese památku. Dvakrát do jedný řeky nevstoupíš- zkoušel to. Házel na mě oči, i když tam byla jeho přítelkyně. Nepodlehla jsem. A na toho třetího už přirovnání ani citát nemám. Zkrátka. Má devítíměsíční vztah, svůj nejdelší, protože je to v podstatě ještě malej kluk. Jenomže když se jeho přítelkyně rozbrečela a on ji utešoval, přes její rameno se díval mně do výstřihu. Chlapi? Jste křiváci.
Krásnej okamžik včerejšího večera byl ten, když hráli cover písničky Smells like teen Spirit od Nirvany. S Iloušem jsme naběhli za Štěpou, hromadně se objali a zařvali: "Nirvanááá!!". Kapela zpívala českou verzi, my originál. A mulatto, an albino, a mosquito, my libido.. yeaah! Byly jsme tři. Zamilovaní do Nirvany. Nikdo v sále neměl v sobě takovej pocit, jakej jsmě měli my. Skoro jsem brečela. Když písnička skončila, zvedla jsem hlavu a řekla jsem: "Milujem tě, Kurte."
Dneska jsem se probudila a bylo mi skvěle. Teda fyzicky. A ten psychickej klid přišel až potom, co jsem si pustila Nirvanu. Chci to všechno vytěsnat z hlavy. Jako když se člověk zhulí...


Marsi (Méérs)

Darovací den

25. února 2011 v 21:44 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
Aha..!
Do psí prdele, řekla bych. Kterej dement zas předělal toto vkládání článků na blog? Člověk sem chce dát svou vlastní tvorbu. Ale néé, ono to bude formátovat stokrát jinak, než jak chci já, doprdele. Teď vážně ty milé lidi ze srdce blogu nenávidím a mám chuť naliskat jim. Text se mi řádkuje v jednou velkém nechutném bloku vedle obrázků, nejdou mi dělat odstavce, o odkazech nemluvě. Kéž by se mi aspoň jeden z těch, co tohle vymyslel dostal do ruky. Nepřežil by. Chci starej vzhled.
Jdem se odreagovat.. ne, nebudem na to myslet, jdeme si spravit náladu.
Mám pocit, že potřebuju pohyb, takže sháním nějakého milého příjemného a stejně obézního člověka jako jsem já, aby se mnou pravidelně navštěvoval posilovnu nebo fitko. Všechny kámošky jsem se snažila přesvědčit, ale některé stejně nebo
ještě hůř vypadající jako já, mi odpověděly, že nemají čas. Až se v tom tuku utopíte, dejte vědět, frajerky.
Dneska pro mě
byl "darovací den". Nejprve se se mnou kámoška velice galantně rozdělila o poslední cigáro, který měla. Potom mě moje nejlepší kámoška obdarovala náušnicí do ucha (on je to teda spíš piercing do jazyka, ale v uchu vypadá grandiózně :D). No a nakonec jsem si rozmlátila sluchátka a kámoška mi věnovala svoje. Svoje drahý sluchátka. Skoro nový. Když jsem se jí zeptala kolik za ně chce, odpověděla mi, že nic. Tak jsem jí slíbila, že jí koupím krabičku cigaret :D.
Jinak. Už na začátku týdne jsem se necejtila uplně fit, když mi začalo nebezpečně moc týct z nosu. A včera jsem se cejtila už vážně děsně a ještě hůř. Za celej den jsem posmrkala pět balení kapesníků, začala jsem kašlat a naměřila jsem si teplotu 38.1. Ale protože chci jít zítra na pařbu, rozhodla jsem se zatnout zuby a statečně přežít ty dva dny ve škole. A jsem na sebe právem hrdá, i když mám horečku a bolí mě v krku. Zítra se ještě víc vyřvu, vypálim červa vodkou a hurá marodit. A v pondělí do školičky :D.
Tak já končim, ať vás nenudim. Našla jsem si na tubku takovou fajn hudbu, skoro hipísáckou nebo spíš zhulenou :D. Prostě budeme free.
Vaše Marsi (Méérs)

Okna mívám nejenom po chlastu

21. února 2011 v 21:25 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
peace and drugs
Tak dobře no. Konečně bych mohla napsat normální zápis do debilníčku, ne? Poslední dobou jsem buď přidávala fotky, obrázky, truchlící články pro Kurta nebo něco na téma týdne (sex je náš..:D).
No, takže. Tento týden bude ten nejlepší v životě, co se školy týká. Odpadá nám moje "milovaná" němčina (jenom to slovo mi nahání husinu), anglina taky (to je celkem škoda), takže se budu poměrně brzo vracet domů. Ach.
Dobře, uznávám, pro Kurta už jsem truchlila dost, už toho nechám. Teď momentálně řeším takovou malou krizi. Kámoška má taky krizi, ale ne takovou jako já, protože já zatím nedostatek sexu nepociťuju. Moje krize je taková: zjišťuju, že se nám do baráku nastěhovala buď Samara nebo nějakej skřítek ničitel (pěknej podvraťák). Začalo to tím, že přestalo hrát rádio, posral se mi mobil, přestala jít CD mechanika v kompu, rozbily se mi troje sluchátka, odešla tiskárna, začala chrčet mp4, posrala se paměťovka do foťáku, včera jsem spálila fén, no a dneska mi opět odešly sluchátka (modrý, moje oblíbený, vypadaly jako zamuchlanej provázek :D) no a to je asi všechno? :D Ale jinak se máme skvěle :D. Však já tu děvku vlasatou z toho potrubí vytáhnu a rozmašíruju jí hlavu o schody. Mě dlouho srát nebude (Samara :D). Furt jenom vyhazuju prachy za opravy těch debilních hejblátek. Dobře, to by bylo.
Asi mám novou přezdívku. A sice Mrs. Koza :D. Dneska jsem tak byla otitulována jednou spolužačkou. Neptejte se proč (tak fajn řeknu vám to :D nemusíte se překřikovat :D). Protože já jí začala říkat Šukna :D. Necudná Marsi :D.
Jo. To jsem chtěla řict (občas mívám tak trochu okna, nejenom po chlastu). Neni to tak dlouho, co jsem napsala přihlášku do Klubu snílků, taky známého jako Libere. A světe div se: snílci mě vzali mezi sebe. Autorskej klub se na tolik sekl, že tohole nebyl schopnej ani za půl roku, ehm ehm. To byla jen poznámka pod čarou, nic víc, že áno. Nicméně, odkaz na Snílky je dole v dolním boxu a já jsem na sebe pyšná, že jsem taky mezi nimi. Zní to strašně roztomile, že? Snílci. Pěkné. Třeba se z toho něco vyklube :).
.. Už vás nudím? Já vím, tak já už jdu teda :D. Ještě vám sem hodím hudební výběr. Tak dobře. Vy, co sem chodíte častějc, víte co poslouchám. Že je to Nirvana, Bulleti a podobně. Ale dneska jsem se prostě neudržela :D. Anoo. Je to už dlouho, tu písničku vydali někdy v začátcích své kariréry. To byli ještě slaďoušci, co? :D Mě se vždycky nejvíc líbil Kevin... Zpět k songu :D. Ta pínička se mi líbí, nebudu to zastírat. A má to docela pravdivej text, co má hlavu a patu. ( a klip je taky fajn) Ale taky asi jediná píseň od nich,co se mi líbí. Už to nebudu okecávat dál. Jonas Brothers a jejich starý S.O.S. :)


Vaše Marsi (Méérs)
btw: co fotka? Líbí se vám? :D Tohle je vaše hipís Méérs ;D užívejte si toho :DMálokdo o tom mluví, ale všem se to vlastně líbí...

21. února 2011 v 19:06 | Marsi :) → Méérs |  Téma týdne
Sex. Jenom tři písmena a kolik se kolem toho dá nadělat povyku, že? Na Srdci blogu jsou reakce na tohle téma a převažují takové ty názory jako "sex fuj" nebo "na to jsem ještě malá". To samý čtu na blozích, který už něco na tohle téma vyplodily. Tak teda jdeme na to, mě tohle téma vyhovuje. Konečně něco normálního a ne 'Noční obloha'...

Mám takovej dojem, že to musí bejt osud, že zrovna teď je tohle téma. Je to tak tři tejdny zpátky, co za mnou přiběhla moje kámoška, vážená slečna G. a nutně se mi potřebovala vyplakat na rameni. Tak jsem teda nabídla rameno a poslouchala.
"Marcí. Mě se dneska všichni smáli, že jsem ještě panna."
"No a co, že jseš panna?"
"No, už je mi 15 a pořád jsem panna."
"To ale není tělesná vada."
"No ale M. se už taky smějou." (M. je přítel slečny G.)
"Tak mu řekni, ať to neřeší a ty se na to taky vyser."
"Ne, já se ožeru a vyspim se s nim."
"Jseš blbá? Nebudeš si z toho nic pamatovat!"
"No právě..."
love by zuza
Tak jsem se teda na váženou slečnu G. hleděla jak puk. Ona ronila krokodýlí slzy a já lehce nechápala. Takže ona se chce se svým klukem vyspat jen proto, že se jí ostatní smějou, že je ještě panna. V patnácti. Aha, tak to jo... pořád to nepobírám.
Tak jsem to teda začala slečně G. vyvracet, jenomže se to celý zvrhlo v krutou hádku, kdy mi vyčetla, že já už to mám dávno za sebou a že ji vůbec nechápu. No jo. Jenomže já to nechtěla mít mermomocí za sebou. I když v tom pokoji, kde se to tenkrát stalo byla ještě jedna (spící) osoba, tak jsme prostě cejtili, že to oba chceme, tak jsme do toho šli. Nebyl to zrovna luxus všech luxusů, jak se řiká, poprvý to vždycky bolí. Ale i když to mezi náma dvěma nedopadlo zrovna tak, jak jsem chtěla, jsem ráda, že si z toho všecko pamatuju a můžu to někdy v budoucnu vykládat svojí dceři, až se mě zeptá v jejích šestnácti: "A co tvoje poprvé, mami?". Řeknu jí, že to byl adrenalin, ale že to za to stálo.
Tak jsem o tom zase dneska přemejšlela a napadlo mě, že se společnost dělí na několik skupin, co se sexu týče. Takový ty relativně "malý holky", jak je slečna G. (takovejch 15 a míň) o tom mají dost zkreslený představy, protože kdysi přeply v noci z Disney Channelu na nějaký porno a teď si myslej: aha, tak takhle to je. Porno je dobrý, nic proti němu, ale takhle to v reálným životě většinou nechodí. (Moje kámoška kdysi točila porno a já se jí ptala jaký to bylo. Dostalo se mi odpovědi: "Předtím, než jdeš na plac si dáš sprchu, rejža ti řekne, co máš řikat, a že máš hodně nahlas vzdychat. Tak jsem si to odbyla a dobrý."). Další kategorie jsou takový jako já, myslim, že by se to dalo nazvat 'normální lidi'. Ti, co to maj za sebou, věděj, co to obnáší a taky věděj, že když máte toho druhýho rádi, je sex něco nádhernýho. Pak je taková ta skupina, která je proti sexu zaujatá- starý panny, nebo feministky, který chlapa nemůžou ani vidět, ale potají doma koukaj na porno. No a pak jsou nymfomanky/nymfomani. To jsou ti, kteří na sex myslej v jednom kuse, a vojeli by i lavičku v parku.
Zkrátka, ať už je váš názor na sex jakekoli, dělejte jenom to, co dělat chcete a ne něco, do čeho vás někdo nutí. Já vím, že se to stokrát píše v těch Bravo poradnách, ale ony maj ty sexuoložky a psycholožky vlastně pravdu, milé děti ;). Ne, já radši končim, vždyť sex se má provozovat a ne o něm žvatlat :D. Tak teda dělejte, jak myslíte a mějte se fanfárově ;). Pac a facan..

Vaše Marsi (Méérs)

btw: fotku vyfotila moje kámoška Zuza, takže jí nijak neupírám její práva. Zadek je mýho kámoše Adámka a ruce jsou moje ;DD

"Za Kurta.."

20. února 2011 v 20:19 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
Skoro s dětskou překvapeností sleduju, kolik má Nirvana fanoušků. Kolik lidí píše o Kurtovi a jeho dnešních narozeninách na blog, na facebook a tak dál. Když vidím, kolik za sebou zanechal Kurt v roce 94 zdrcenejch fanoušků, chce se mi zvracet a brečet zároveň.
nirvana
Tak si tak jenom tak sedím. Cigaretu v jedné, panáka vodky v druhé ruce. Přede mnou hoří svíčka, na který je napsáno: za Kurta. Ze závěsného kalednáře a z trička, který mám na sobě, se na mě usmívá blonďák. V pruhovaném svetru, s jiskrama v očích, s kytarou v ruce. Usmívá se ale tak nějak.. smutně a ty jiskry už nejsou co bejvaly. Ta fotka je z roku 93. Z repráků na stole zní tiše: "Hey, Wait. I've got a new complaint.. Forever in debt to your priceless advice." Ten chraplavej hlas je nádhernej. Ze všeho toho čiší tolik smutku. Kopnu do sebe panáka a po tváří mi steče první slza. Cigareta dohořívá a popel odpadává na koberec. Třese se mi hlas, když zpívám refrén. A tak tady sedím- s Kurtem v uších, s Kurtem v srdci. Navždy v srdci. A cejtim se mizerně. Dneska by měl narozeniny. Krásný narozeniny, Kurte. Ty nás vidíš, my tě slyšíme. Však víš, jak to je: Je lepší shořet, než vyhasnout...


Portrétování a profilování

20. února 2011 v 19:09 | Marsi :) → Méérs |  Kreslím
Tak jsem konečně dodělala ty tři kresby, co mám mít na zítřek *velký uf*. No a tak vám je sem dávám, abyste neřekli ;). Dobře, já vim, ten autoportrét je hroznej, fakt hroznej (nesnáším portrétování a ještě víc nesnáším autoportrétování!), ale zkuste někdy sami sebe nakreslit před zrcadlem :D.


*takže, můj historicky první autoportrét. Fuj. Já takhle vážně nevypadám..! :D Ježiš, ty ramena jsou uplně špatně :D*
autoportrét

Music of my Heart

19. února 2011 v 18:46 | Méérs |  O mně :)
Na čem vaše Méérs těžce ujíždí...

Nirvana
Díky hudbě Nirvany se ze mě stala konečně vyzrálá bytost, která chápe i věci, který jsou ostatním skrytý.

Oblíbené songy: Something in the Way, Lithium, Polly, Drain you, Smells like Teen Spirit, In Bloom, Come as you are...

"Je lepší shořet, než vyhasnout." ; "Je lepší být nenáviděn pro to, co jsi než být milován pro to, co nejsi." (Kurt Cobain)Elvis Presley
Elvis je král a kdo říká, že ne, sám sobě lže. To on ukázal světu, co je to hříšnej rock 'n' roll. A proto: Elvis is alive..!

Oblíbené songy: Always on my Mind, Don't be Cruel, Hey Jude, Jailhouse Rock, Love me Tender, Love me tonight, Pralyzed...

Bullet for my Valentine
Anglická metalová kapela pomalu se drápající na vrchol. Řev Matta v sluchátkách vás stoprocentně zbaví všeho vteku a napumpuje vás něčím úplně novým.

Oblíbené songy: All these Things I hate, Tears don't fall, Raod to Nowhere, Fever, The Last Fight, Pretty on the Outside, Alone...
P!NK
Je americká popová zpěvačka, která čím je starší, tím dělá lepší hudbu. Její songy jsou o pravdě, čímž se o dost liší od ostatních hollywood-stars.

Oblíbené songy: Funhouse, I got Money now, Long Way to happy, Dear Mr. President, I'm not dead, Raise your Glass...
HIM
Finská kapela, hrající tzv. "lovemetal". Frontman Ville Valo je týpek s líbivým chraplákem a podmanivým pohledem. Písničky HIM jsou oblíbené pro jejich citlivou povahu.

Oblíbené songy: Pretending, Kiss of Dawn, Right Here in my Arms, Wings of a Butterfly, Bleed Well, Gone with the Sin, Join me in Death...
LADY GAGA
Poslední dobou mi ani nejde vyjádřit slovy, jak tuhle osobnost miluju. Miluju její styl, kterým roz*ebala celý Hollywood, ale taky její hlas, který zní skvěle jak naživo, tak v nahrávkách. Je úžasná.

Oblíbené songy: Judas, Born this Way, Yoü and Me, Marry the Night, Bad Romace, The Edge of Glory...

(avatary moje výroba, použité obrázky jsou z googlu)

Den za Kurta Cobaina

16. února 2011 v 20:51 | Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
kurt cobain
Zdravím vás, mé rockové (i nerockové) děti.
Byl Valentýn, že? I když je to amerikánskej svátek, nevidím důvod proč by se neměl slavit. Ti, co říkaj takový to klasický "fůůj- Valentýn" nejspíš jenom záviděj těm, co jsou šťastně zamilovaní (řiká se tomu sobecká omezenost). Nemusíte to mít rádi, ale přejte to těm, kteří jsou šťastní, je přece krásný být zamilovanej :). Všude byly párečky, který se hladově okousávaly jako malý piraňky, ňach ňach, nebo si dávaly dárečky. Náhodou to bylo hezký.
A teď trošku jinam. Blíží se dvacátej únor, pro rockovej svět velkej den. 20.2.1967 se narodil Kurt Cobain, frontman skupiny Nirvana. Myslim, že všichni víme o koho jde a kdo neví ,je to stejný jakoby neznal Elvise nebo Michaela Jacksona. Kdo ví, o koho jde, tak chápe, jak hroznou ztrátou trpěli tenkrát v roce 94 jeho fanoušci. Tak teda, jelikož Nirvanu a Kurta zbožňuju a mám facebook, tak jsem udělala něco, co normálně nedělám: rozeslala jsem pozvánku s názvem "Den za Kurta Cobaina". Tak, kdo ho máte rádi a máte facebook, podívejte se SEM a pozvěte se.
Já osobně se chystám onu neděli dvacátého prožít velmi melancholicky. A sice zapálit na parapetu za Kurta svíčku, zapálit si cigaretu a přepít se nějakým alkoholem.. Obléct si tričko s Kurtem, pustit si Nirvanu, sundat můj Nirvanáckej kalendář ze zdi a rozjímat. To stejný jsem dělala i v den (letošního roku), kdy umřel Elvis. Prostě mě k tomu něco nutí. Vzpomínat. Tak vzpomínejte taky.

Nirvana - Lithium

Nirvana - Something in the Way

Nirvana - Drain You

Nirvana - Come As You are

Nirvana - Smells like teen Spirit

Vaše Méérs

More than friends :)

13. února 2011 v 20:22 | Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
friends
Zdravím vás, moji milí. Jsem tady abych vás zaplavila další dávkou mejch nesmyslnejch keců.
Píšu za stavu naprosté zdeptanosti (zítra začíná opět po týdnu válečky škola) a fyzické zdevastovanosti (příště se vyseru na to, abych si zapálila tři cigára místo jídla.. prostě jen tak, na lačno). Vím celej tejden, že se mám učit nepravidelný slovesa do němčiny, realismus do češtiny a románskej sloh do vytvarky.. ale co? Já na to z vějšky seru, tyhle prázdniny jsem si hodlala užít v naprosté nevědomosti. Tak žiju a taky tak umřu. Úplně blbá. To je můj smysl života (když už jsme u toho :D).
Pořád koukám na Supernatural, pořád sháním novou výtvarnou i hudební inspiraci, pořád poslouchám kecy o tom, že mám svalnatý nohy do sukně, tak proč kurva pořád nosím ty zasraný dlouhý kalhoty. Protože chci, proto. Proč na nervozitu vykouřím půl krabičky denně, proč předstírám, že jsem milá i když nejsem, proč si pouštím ty nářezovky v mp4 na tu nejvyšší hlasitost, proč se neučím, ale radši čumím do blba nebo na obrazovku. Všechny ty proč už mě taky pěkne serou. Tak... A je mi najednou líp.
A mám se fajn :). Tohle mi vždycky pomůže. Teď se teda půjdu sebrat, najíst, osprchovat a snad se konečně podívat na to učení.
Ještě tady máte hudební tip- Guano Apes  a jejich Open your Eyes. Tuhle skupinu jsem objevila kdysi nevim? Před třema rokama snad? A asi včera jsem si na ni zas vzpomněla :D.Je to ale šikovná Méérs. Ta písnička je skvělá, poslouchám ji furt furt furt. A druhá písnička je oproti tomu uklidňující- Knockin' on heaven's Door od Boba Dylana.. Z toho jsem žila půlku prázdnin. Tak se teda mějte hezky a žijte blaze.


btw: obrázek je mojí výroby a jsem si jistá, že mi ho nikdo nepočoruje, protože jsou na něm čtyři mí nejlepší přátelé. Díky lidi, za to že vás mám. Jste pro mě víc, než jen přátelé ♥

Vaše Méérs

Drogovej víkend :D

7. února 2011 v 17:35 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
smoking by zuza
Méérs se neztratila, Méérs už je tu! :D
Zdravím vás všechny, mí milí blogeři. Tak jsem strávila víkend u mojí spolužačky Zuzky. Bylo to strašně super, abych řekla pravdu. Jedly jsme pořád jenom nějaký plackový jídla (bramboráky, pizzu, palačinky..), já jsem kreslila Zuzčin profil (budiž, to sem můžu taky hodit) a především jsme fotili fotky (to měkké i je tam proto, že s náma šel taky náš profi fotograf Ádámek :D). Nebojte, o fotky vás neošidím, mám povolení Adámkovo, Zuzčino i své, že ty fotky sem můžu vyvěsit :). No, o co šlo. Zuzka má dělat projekt do školy (téma drogy), takže jsem se nabídl, že budu pózovat na fotkách jako feťačka :D .. a celkem mi to šlo :D. Fotky jsou dost dobrý, myslim.
Jinak. Dneska jsem u doktora potkala takovou paní. Možná bych taková chtěla za pár let bejt, možná ne, každopádně působila.. zajímavě. Byla to blondýna (de fuj!), měla úplně normální džíny, fialovej světřík a takovej ten dlouhej řetízek na krku, co se teď nosí. Byla tak trošku zmalovaná, ale každopádně působila a vystupovala velice mile. Na každýho se krásně usmívala (jo, měla krásnej úsměv) a v kozačkách z krokodýlí kůže se důstojně nesla po boku postaršího pána, kterej vypadal hodně zámožně. No prostě pětatřicítka, která sbalila milionáře a hodlá ho nejspíš slušně oškubat. Ale stejně vypadala mile...
Dneska se mi tak trochu zastesklo po "základkovejch letech". Vlastně ani ne po těch lidech, ani po těch okamžicích ve škole. Spíš po tom, jak jsem se vždycky vracela domů od autobusu a moje nejlepší kámoška, protože měla míň hodin než já, mi vždycky běžela naproti. Byly jsme ještě mali špunti, tak čtvrtá pátá třída. Milovala jsem to, jak vždycky vyběhla z branky a s rozpřaženýma rukama za mnou utíkala.. a nakonec mě obejmula. Teď už to takový není a nikdy nebude.
Tak teda, zatím se s váma rozloučím. Za chvilku příjde ona nejlepší kámoška.  Fotky sem hodim buď večer nebo zitra a bude jich hodně. Tady ještě máte ten profil, co jsem kreslila (to je Zuza :D) a hudební výběr. Čau!


zuza by marsi


Marsi :)
(Méérs)