Březen 2011

Život je krásnej.. a hlavně krátkej

29. března 2011 v 21:07 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
Opět jsem tady s čerstvými informacemi ze svýho nudnýho života.. Poďme.

Je nám krásně, sluníčko venku pěkně svítí (takže když si zapálíš, tak ti ten kouř parádně stoupá do hlavy), všichni jsou z toho počasí skvěle naladění (včetně průvodčího, kterej mě nazval kráskou.. fuj), ale škola je furt stejně na hovno, nečekaně. Dneska jsme psali čtvrtletku z matiky, což byla naprosto nejvíc nejvtipnější věc z celýho dnešního dne. Když jsem viděla "sestroj graf", oddělala jsem pravítko a tužku na stranu, lehla jsem si na lavici a nechala čtvrtletku čtvrtletkou.. (všimli jste si někdy jak hrozně špatně se píše slovo črtvtletka? .. ne? čtrvtletka.. určitě tam mám někde chybu že? čtvrtletka :D).
Nakonec přišla Ilouš, takže jsme zopakovaly náš poslední dobou každodenní proces. Jít, gecnout si k zídce kde kdysi běhali koně. Zapálit si jednu, zapálit si druhou, zapálit si třetí, vyskočit na navšený balíky slámy a říct, jak ten život krásnej. A je.
Máte super náladu. A pak zjistíte, že je na vás nejlepší kámoška zas nasraná jenom proto, že jste strávili dva dny s někým jiným než s ní. Ona sice dělala to samý, ale to jí blbý nepřijde. Neodepíše vám na náléhavou smsku, tak si pustíte dobrou hudbu, vypijete kávu a serete na povinosti. A cejtíte se dobře. Dokonce líp než kdybyste se sní bavili. Občas totiž každýho nasere, když vám pořád někdo stojí za prdelí a nakonec vás do tý prdele stejně nakrásno nakopne.

Daughtry- Traffic Lights
Všichni si polibte.. já žiju jenom jednou.. A klidně budu žít sama, hlavně mě nedeptejte, mám se ráda.. :)

Méérs

Jak se dozvídám o svejch milencích

26. března 2011 v 17:31 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
Ty vole..!
Nesnášim, když po mě někdo řve hned jak se probudim. Že jsem líná kráva a akorát dělám pičoviny. Tuplem když je to moje vlastní matka. A pak přijde a polovinu z toho, co potřebuju k životu mi zakáže jenom proto, že se taky potřebuju někdy uklidnit. No. To mě dostává k včerejšku, kterýmu ale předcházel předvčerejšek. Takže předevčírem se za mnou stavil kámoš L.. A řekl mi, že jsme spolu údajně spali. Jo. Všichni to říkaj i když to neni pravda, takže je to hrozně vtipný. No, tak jsme si řekli, že si spolu potřebujem promluvit. A tak jsme včera šli do hospody, která je od našeho baráku daleko. Dost. Asi 4 kilometry a pěkně pěšky. Potkali jsme ty frajery, kteří o nás prohlašujou, že spolu potají spíme, tak jsme je poslali do prdele a šli se ožrat. A účel jsme pěkně spnili. Do hospody jsem šla bez koruny (páč platil L.) a z ní jsme oba vyšli jako ty prasata. Ještě, že je ta cesta domů tak dlouhá, jinak by mě matka proliskala mezi dveřma. Potkali jsme aktéra číslo tři, pana R., kterej nás podpíral až k baráku. Teda potkali- spíš on mi napsal a já mu zpětně zavolala, jestli mi nechce přijít naproti. Chudák netušil, že je s mnou L. Asi si dělal naděje :D. Usínala jsem s dobrym pocitem a přetrvalo by to, kdyby po mě matka hned zrána nezačala ječet jak hysterka a pak mi ještě parádně shodila sebevědomí. Sem to napsat můžu- sere mě. Neskutečně, občas bych ji něčím vzala přes hlavu. Jednou mě z ní určitě jebne. Nebo ji ze mě.
Já končim, dneska už fakt jo. A hrdě prohlašuju, že se jdu učit. Usínejte s Nirvanou v srdci :)). Tohle je moje milovaná.


Méérs


Pro někoho začíná jaro.. pro mě je to už léto :D

22. března 2011 v 18:23 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
Zdravím vespolek..
Tak se na to podívejme. Můj článek na téma týdne Kouření se dostal do výběru nejlepších článků na Srdci blogu. To je pěkný. To mě přivádí k tomu, že jsem si dneska v 6 ráno zapálila asi 10 metrů od vlakový zastávky a přišlo mě zjebat 12ti letý děcko, co si to vlastně dovoluju. Tohle je v prdeli. Už ani žádnou úctu to nemá. Sice si teď připadám jako senior, co nadává na malý fakany, když mu kradou jabka ze zahrady, ale je to fakt. Když jsem byla v patý třídě, bála jsem se děcek na střední jako smrti. No, to je jedno :D.
Připadám si tak trochu už jak feťák, nebo zkuřka nebo tak něco, ale mám příšernou chuť zhulit se. Protože ve škole je toho děsně moc, co prostě po dvou týdnech proleženejch doma nejdřív s angínou a pak s chřipajznou jak hrom, nestíhám. Kdybych se čistě náhodou dostala k trávě, nebudu váhat ani vteřinu a natlačim si to do hlavy, co nejvíc budu moct :D. Inu, tiskárna nám nádherně žere barvu, protože tisknu kila materiálů do školičky, já poslouchám hippiesáckou hudbu a každejch 5 minut chodim čurat, páč do sebe dneska pořád leju kafe, zítra jdu s kámoškou na zumbu.. ale mám pořád dobrou náladu a dokonce vim čim to je. Tim krásnym počasim, který nám má vydržet už jenom pár dní.. což je škoda přeškoda. Včera jsem šla po chodníku se sluchátkama v uších a na každýho se široce usmívala. Asi mě měli za cvoka.. :D.
Mám chuť namalovat si po celým xichtu kytičky, oblíct si jenom podkolenky a tričko a jenom tak se jít někam projít. To mi asi ještě doznívá ten zbytkáč ze soboty: mimochodem, dobrá akce. Všichni ve spolek jsme to rozjeli na parketu v lehké náladě bez triček :D.
A mě chytla slina na cigáro :D. Takže se tu mějte jak chcete, já mizim. Čáu ;D

"It's the time of the season.. for loving..!" ♥
Méérs :D

*obrázek vypůjčen odsud*

Zumba..?! T_T

18. března 2011 v 16:48 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
Dvě prostá slova: Mám depresi. Teda né takovou tu pravou, spíš jenom takovou tu neopodstatněnou. Za á z toho, že venku opravdu nechutně, nechutně sněží. Za bé z toho, že mi dneska ujel vlak do Brna- chtěla jsem jít na výstavu '"Osmdesátky" na plátnech'. A šla jsem asi kam? Jedině tak doprdele, dík moc drahý český dráhy, nejradši bych polovinu tvašich zaměstnanců nakopala do těch přesezenejch prdelí. Z cé: právě jsem se dozvěděla, že kámoška, která měla přijet na zítřejší kalbu, nepřijede. To je ještě horší. No a konečně za dé: Ty vole.. Já tu zumbu fyzicky nezvládnu! :D. Hej.. oni vám pustěj waka-waka nebo jinou šílenou písničku a vy se musite vrtět skákat a táák! .. Jsem si řikala- "ty vole, chodi tam každá druhá třicetiletá ženská, to zvládneš s přehledem levou zadní." No asi hovno :D. Vzhledem k tomu, že při svojí výšce 166 cm vážím před 63 kilo.. *tak jo, já vim, je to hrůza..*, jsem kuřák a nemám absolutní smysl pro tanec, rytmus a tyhle věci.. tak to nezvládnu. Jo, teď jsem pesimista, absolutní. Ach jo. A to tam musím jít už příští středu (nejlepší kámoška mě donutila). Takže pokud si na mě někdo z vás vzpomene, modlete se, aby svět nepřišel mou vinou o dalších pár životů.
Zumba.. ty vole. To nedám...


Méérs

*Fuck the system :DD*

Tak pomáhám ke zkáze světa, no...

14. března 2011 v 20:34 | Marsi :) → Méérs |  Téma týdne
Tak jsem si nedávno zapálila na nějaké akci a kdosi se mě zeptal, jak dlouho už kouřím. Tak jsem zapřela pravdu, že už od třinácti a hrdě prohlásila, že asi jenom rok. Čtyři roky.. rok. Rozdíl.
No tak co, vy odpůrci cigaret, kouře a tabáku? Jak vám tohle téma sedí? No nějakým "fuj" to asi moc nevyřešíte. Mám pro vás radu: pokud to nemáte rádi, nekuřte a nekámošte se s kuřákama, protože jinak budete mít plíce v prdeli i bez kouření ;).
Noo, fakt už to budou čtyři roky. Letí to. Semtam přemejšlim, jak asi teď vypadaj moje plíce. Ale zatím mě to nijak netíží. To příjde za pár let.
Vzpominám si, když jsem kouřila jednu ze svejch prvních cigaret kdesi na hřišti. Nikdy nezapomenu tu hlášku, kterou na mě kdosi vyprskl: "Ty volé, dyť to držiš jak prase džojstik!". Jo, já vim, je to hláška z Perníkový věže.
No a pak to znáte. Zapálíte si semtam, když je chuť nebo příležitost. Nakonec si začnete kupovat cigára sami pro sebe a pálíte někde po večerech potichu na balkoně nebo na zahradě, aby vám na to rodičové nepřišli. Jak kdybych to neznala.
Taky jsem přišla na něco, co přišlo stejně přirozeně s kouřením a přilnulo to ke mně, aniž bych si to nějak uvědomila. A sice to, že si vybírám jedině kluky, kteří kouří. A nebo je kouřit naučim. Vzpomínám si na ten vyděšenej výraz pana J., když jsem si tenkrát z ničehonic po tom, co jsme skončili, zapálila cigaretu v posteli. Koukal na mě jako zjara, a asi aby si nepřipadal trapně, si zapálil taky. Dneska už spolu dlouho nejsme a on pořád fajčí jako fabrika.
Nakonec, abych předešla klasickejm blbejm otázkám: Ano kouřím. Ano, kouřím hodně. Ano, chutná mi to. Ano, taky piju. Ano, taky si občas dám voďára. Ano, taky občas zahulím. Ne, nefetuju. Ne, nebalím si cigára. Ano, kouřím "el-em-ka". Šlus.
Joo a ještě vzkaz pro nekuřáky: No tak nás neodsuzujte no.. Že smrdíme kouřem a lesknou se nám oči, tak ještě nejsme ti nejhorší. My to vaše "fuj, di s tim doprdele" taky nemáme zrovna rádi..

"Na mojí krabičce je 'Kouření způsobuje impotenci'. Tak to nechci."
"Chceš tu moji? Na tý je 'Kouření může zabíjet'."
"Fakt? Dej to sem.."

Méérs

*jo a hele, frajeři.. fotka je moje*

V těžký pohodě

12. března 2011 v 18:35 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
Zdravim..
Tak jsem tady.. zas. Asi po tejdnu? :D Páč jsem byla nemocná. Doktorka mě odsoudila k tejdnu pobytu doma na antibiotikách. V posteli, u teploměru a na zábalech. Jako na krku a na nohách nosit mokrej ručník je fakt masakr. Furt se vám chce na záchod :D.
Dneska mám velmi dobrou náladu. Ani nevim proč. Ale možná. Venku svítilo krásně sluníčko, i když foukalo. Náš černej kocour se slavnostně vrátil po třech dnech domů z obchůzky celej potlučenej a odřenej a byl rád že je doma. Dala jsem si cigárko a uvařila rodičům kávu. Sedla jsem ke kompu a psala si se skvělejma lidma, kteří mi zvedli náladu ještě víc. Jenom teď mě trošku deptá nejlepší kámoška, ale to se srovná. Poslouchám pohodovou hudbu, poslouchám maminu jak drbe všechny v okruhu 50 mil se svou kámoškou. Piju kávu a je mi fajn. Mám takovej ten klasickej stav melancholie. Hehe.
Ok, to byla jenom taková info-komůrka a já zase mizim nic nedělat :D. Mějte se.. fajn. Čau:)

Marsi :)
(Méérs)

*stampska je z DA, fakt nevim od koho, pardoon, už ji mám v kompu asi 2 roky ;)*

Last night I saw you, I kissed you, I killed you...

6. března 2011 v 17:30 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
Teď koukám z okna a zjišťuju, že ty pole v postupně zapadajícím oranžovým slunci jsou vážně krásný...Jenomže když k vám přileze návštěva a tříletým žvatlajícím fakanem zrovna když máte tu nejhorší náladu za posledního čtvrt roku, vraždili byste.
Tak teda včera- jsem měla zůstat doma, protože matinka se tvářila velice nekompromisně když mi zakázala jít na zábavu. Nakonec ji ale dostal slib trojky z dějepisu na výzo (což se stejně nestane), takže jsem se narychlo vykoupala, něco do sebe a na sebe naházela a se sestrou vyrazila. První část večera se nesla ve velmi poklidném duchu. Ploužily jsme se po parketě do rytmu písniček. Když přišli naši vesničtí druzi, tak se to trochu rozjelo. Nakonec jsem potkala pana Z., kterej byl nadmíru zdeptanej jen z toho, že mě vidí, tak šel plakat na židli. Haha. Pak byly ploužáky (který jsem protancovala a prolíbala s někým koho neznám-ano přiznávám se). A nakonec jsme ještě něco popily, kroutily se na židlích a vyrazily back to home (too drunk to stay).
Yeah.. Last night.. I saw you, I kissed you, I killed you...
A dnešní den? .. Ach, nejblbější, nebo spíš nejsmolnější neděle v celém mém krátkém životě. Ztratila jsem piercing, ztratila jsem nastřelovací naušnici (kterou jsem potřebovala na příští tejden), dívala jsem se na Sněhurku, takže je mi celkem nanic. Vichni mě přesvědčili, že onen pan neznámý ze včerejška není zrovna partie pro mě, mám se toho hordu učit, ale prostě to nezvládám, no a nakonec přileze návštěva s tim malým odporným děckem. Asi vážně nemám ráda děti a mám bejt učitelka.. Kam jsem to dopracovala?? :DD

Vaše Marsi :)
(Méérs)


Poslední prachy za iluzi

4. března 2011 v 20:03 | Marsi :) → Méérs |  Téma týdne

Všude to popisujou hrozně složitě. Takže iluze= myslíte si, že něco bude. Ztráta iluzí= nebude to. Tak a je to. To čumite, co? Ztratili jste iluze o tomhle "smysluplným" článku?
Už malá desetiletá holka ztrácí iluze. Třeba když jí maminka řekne, že "všechno bude v pořádku", ale druhej den zase uslyší jak se rodiče hádaj. Nebo když se jí kámošky zeptaj "budeš si s náma hrát?" a přitom jí chtěj ukrást panenku. Iluze jsou svině. A vytváříme si je jenom proto, že nás k tomu někdo donutí nebo chceme vidět svět jinej. Lepší. Ale na to nejsou iluze, milá dítka, na to je elesdéčko.
V životě jsem ztratila iluze mockrát a to jsem malej, skoro sedmnáctiletej fracek. Když jsem jako sedmiletá nastupovala do školy, myslela jsem si že bude skvělá, protože mi to ostatní řekli. Teď ji nesnáším. Taky jsem byla malá desetiletá holka, které její kámošky chtěly vzít panenku. Když nastupuješ na střední řekneš si "jasně, bude líp". Ne, nebylo líp. Když se poprvé vyspíš se svým prvním klukem, říkáš si, že to bude navždycky. Ne, nebude. Všechno jednou končí. On si najde jinou, ty si najdeš jinýho, ale ani jeden nezapomene. Když znáš svou kámošku jako svý boty a ona tě najednou zradí, tak to bolí. Kámošíte spolu už víc jak čtrnáct let, ale ona se na tebe vysere kvůli té druhé, která jí za rohem pomluví. Přitom bys pro ni obětovala všechno, svýho kluka, svoje poslední prachy, svoje štěstí. Když vidíš v televizi reklamu na lak, co se neloupe, za "skvělou" cenu dvěstě korun, našetříš se dvě stovky a koupíš si ho. Ale on je to stejnej shit jako každej jinej od číňanů za desetikačku. Jednou se zhulíš, podruhý se zhulíš a pořád si řikáš, že je to fajn, ale pak ti někdo nabídně něco jinýho a ty v tom lítáš. A všechno vidíš jinak, než v tom krásným trávovým oparu.
Každá iluze, kterou člověk ztratí zanechá v mozku malej spínač. A ty příště víš, že už to neuděláš. Že tomu nebudeš věřit. Už ne. Ztráta iluzí je jak nevyléčitelná nemoc a jediná prevence je: vyserte se na iluze a žijte realitu ;).

Kabát - Balada o špinavejch fuseklích
(Ten song si poslechněte. Třeba vám ten refrén něco řekne.)

Vaše Marsi :)
Méérs


Back in summer of sixty-nine

2. března 2011 v 21:32 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
Hm, tak ne no.
Zjistila jsem, že chlapi ulítávaj víc na dlouhejch vlasech než na velkejch kozách. Hm.
Po dvou měsících mi došlo, že mi umřel králík. Jmenovala se Sixty, byla krásná. Malá, hnědo-bílá, jakoby posypaná grankem. Řekněte, slyšeli jste někdy, aby se králík jmenoval Sixty? Šedesát? Ne. To jenom já zas musím bejt divná. Možná je to nějakej flashback z toho dne kdy jsem seděla zhulená kdesi na patníku a poslouchala Summer of 69 od Bryana Adamse. Možná. Back in summer of sixty-nine. Yeah.
Jsem nemocná. Teda jsem-nejsem. Vlastně už jsem skoro zdravá, ale ulejvám se doma, páč mi to dělá dobře. Protože otec není doma, takže je mátiv naprostý a nepřekonatelný pohodě. Neuklízíme, všude se něco válí, já klidně kouřím z okna a ona čumí na televizi. Mám ji ráda, moc. Teda jako maminku :). Jo, to je život. Chtěla bych to tak mít pořád.
Snaží se mě sbalit frajer, kterej má spokojenej tříletej vztah s hnusnou krávou. Pardon, já to tak nemyslela, ale nemám ji moc v lásce, však víte jak to chodí.
Vzpomínám na léto. Bylo krásný, ne? Taky už je dávno za mnou. A všechno to, co jsem měla s létem spojený. I když říkám, že mě to nesere, sere mě to. I když říkám, že to bylo obyčejný léto, nebylo. Bylo to to první léto. To první. Navždycky.
Zjistila jsem, že už asi nemám nejlepší kámošku. Pravý přátelé se vytratili někam do prdele a ti, který za ně považuju příjdou vždycky jenom když mě potřebujou. Dneska mi moje "nej kámoška" ukázala, jak na mě zvysoka sere. Čáu, mám někoho lepšího, tak se měj. Hm, tak čau, seru na tebe... Všichni se máme dobře ne?


Ignorujte mě. Dneska je mi nějak vadně ... Tak se jdu dívat na Fumofu, ať mám lepší náladu ;D.

Marsi :)
Méérs

Looklet(ím) 1

2. března 2011 v 13:16 | Marsi :) → Méérs |  Looklet(ím)
Jelikož si poslední dobou připadám jako vééliká módní návrhářka (nebo spíš stylistka), tak jsem se odhodlala pochlubit nějakými dílky, která čas od času tvořím na stránce Looklet. Poslední dobou je to dost populární, no a světe div se- mě to chytlo taky. Tak teda prosím, kritizujte, někdy je to dovoleno.. V každým článku jich bude zhruba pět. Várka první...


Název: Knockin' on Heaven's Door
Popis: Nu.. inpiraci jsem pochytila od stejnojmenného songu od Boba Dylana. Je to takovej jemnej nenásilnej look. Sama pro sebe mu říkám "andělskej".