Duben 2011

Zeptej se jaký to je...

26. dubna 2011 v 22:09 | Méérs ☮ |  Téma týdne
Krev?
Jenom se zeptej..

Zeptej se: Proč jsou kluci většinou víc ujetý na krev než holky? Proč? Panebože proč asi.. Vždyť holky to viděj každej měsíc.
Zeptej se někoho, kdo se řeže, jak krásný to je, když mu teče po ruce čůrek krve. Jak je tak krev nádherně horká, rudá, jak krásně a sladce chutná. Jak moc to schází, když se říznout nemůžeš. A jaká je to úleva, když tu krev vidíš.
Zeptej se vrahů, jaký to je, když podříznou ubohou ženskou v parku. Jaký to je, když maj tou krví postříkaný všechno oblečení a obličej, co asi cítí? Třeba to nechtěli udělat...
Zeptej se vojáků, jaký to je, když jim postřelej kámoše. Jaký to je, když tvůj spolubojovník šlápne na minu a urve mu to nohy. Jaký to je.. nýst ho celýho v krvi někomu, kdo ho zachrání.. a jaký to pak je, když se nikdo takovej nenajde.
Zeptej se hospodyněk, jestli to bolí moc, když se jenom říznou nožem a musej dál vařit a všechno je do toho štípe.
Zeptej se maminek, jaký to je, když jim podaj jejich čerstvě narozený miminka, ještě celý od krve. Jaký je to držet je a vědět, že je to jenom tvý, že je to tvoje krev. Jaký to je, vidět že rostou a že jsou zdravý...
Zeptej se feťáků, jaký to je, když si ředěj krev těma hnusnejma sračkama. Píchnou si, počkaj, natáhnou si krev do stříkačky zpátky a pak to tam znova šoupnou.
Zeptej se těch, co trpěj špatnou srážlivostí krve. Jaký to je, když věděj, že si musej dávat šílenej pozor, aby se neřizli, protože by mohli vykrvácet.
Zeptej se sestřiček nebo doktorů jaký to je, když každej den odebíraj krev. Když jim vozej polomrtvý lidi z bouraček. Zeptej se jich, jaký to je, když jim někoho takovýho dovezou, když ho operujou a on najednou umře. A oni maj jeho krev na svejch rukách.
Nebo když někdo zmlátí nevinnýho mladýho kluka, kterej byl vždycky hodnej a nikomu nikdy nic neudělal. Jenom proto, že šel doprovodit holku a na něj si ve tmě počkala nějaká zasraná banda. Zeptej se mě, jaký to je, když ten kluk je můj kámoš. Jak moc mě to bolí a jak moc jsem na ty hajzly nasraná. Jak moc chci mít jejich krev na svejch rukách...
První něž budeš soudit.. Zeptej se jaký to je...

Méérs


Malá podvraťácká čubka..

16. dubna 2011 v 22:14 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
.. je moje nejlepší kámoška.
Zabijte ji, zabijte mě, zabijte nás obě. Řekněte jí někdo, že se chová jako kráva a je šíleně sobecká, daleko sobečtější než já osobně. Protože já jí to říkat nechci, už jsem jí to řekla několikrát. Už několik dní se tady neukázala. Ono mi to nechybí (proto nejdu já za ní), ale sere mě, že přijde jenom když něco potřebuje.
Včerejšek byl.. divokej. Nejdřív cesta "nasucho" do hospody. A pak 6 hodin kulečníku, piv, čtvrtek, cigaret, jukeboxu (Nirvany, Green Dayů, Pink Floydů, Deep Purple, U2..), kámošů, tancování a následnýho nehezkýho střízlivění. Cesta zpátky byla veselá. Ilouš ztratila mobil (:D:D), já jsem se vozila na zádech a jsem (asi?) zasnoubená :D. Potom jsme se (ta hrstka lidí, co zbyla- 4 :D) zavřeli do klubovny spolu s flaškou vodky, vína a basou piv (a jednou cigaretou :DD). A taky to podle toho to pak vypadalo. Ještě že mě kámoš odvedl za ruku domů, jinak bych asi netrefila :DD. Ale tak dalo se.
Stejně nevim co tady dělám. Na pondělí mám spoustu učení (spíš dve spousty). Dějepis, výtvarka, němčina, anglina. Místo toho jsem dneska spala do oběda, pak si vypila kávu, následně četla až do sedmi Janu Eyrovou a nakonec šla na počítač.
Mimochodem, dneska mám nějakej den "starejch ran". Nebo spíš jejich otvírání. Nějak na mě spadla moje minulost, kterou jsem nikdy nějak moc neřešila. A mám z toho jakousi depku... To se spraví. Jdu dělat nějakou záslužnou činnost. Třeba se udobřit s mou nejlepší kámoškou ... Žijte blaze.

U2 - With or Without You
Méérs


Tři manga holky bez nohou :D

13. dubna 2011 v 21:22 | Marsi :) → Méérs |  Kreslím
Dnešek je pofidérní, takovej krizovej den. Poté co mi matinka nevědomky koupila cigarety, jsme byly v pohodě, ale jakmile jsem si vystresovaná dělala večeři, bylo zle. Připálila jsem párky. Nojono, já vím že je to děs, ale i to se člověku v presu stane. Tak mi matinka dala ukázkovou facku a já třikrát tak silnější jí. Ale nechtěla jsem, byl to reflex. Nakonec jsem se šla vybít na nějakejch praštěnejch postavičkách který kreslím 24 hodin denně.. Tak tady aspoň tři z nich, který jsem nakreslila za posledních 10 minut, máte.Nečekejte zázrak.. nepovedlo se mi to.
A nestěžujte si na ty useklý nohy, u mě se u postaviček nohou prostě nikdy nedočkáte.. to je moje slabina, nikdy se mi tam nevejdou, navíc mi ani moc nejdou...:D

na tomhle si ujíždím celej dnešek..
"S is for the simplety
E is for the ecstasy.
X is just to mark the spot,
Because that's the one you really want.
(Yes!) Sex is always the answer, it's never a question,
'Cause the answer's yes, oh the answers (Yes)"

Méérs

Zelená je tráva...

12. dubna 2011 v 18:32 | Marsi :) → Méérs |  Téma týdne
Mám dvě verze na téma Barvy..


První část...
Je (například) čtvrtek (prostě normální všední den). Taška na rameně mě nepříjemně tlačí, knížky do školy jsou těžký.. Před školou si ještě dám cigaretku. Všechno kolem je šedý. Baráky, chodníky, silnice, škola... I ten popel z cigára je šedej, nic nemá barvu. Sakra, sakra, já vodsud chci vypadnout... A pak je sobota a já jdu do víru zábavy. Když vejdu do sálu, kouř u stropu je šedej, připomíná mi to ten hnusnej tejden ve škole. Jdu k baru. Jeden panák, druhej panák, třetí panák vodky. A svět je trošku barevnější a lidi se víc usmívaj. "Hej, holka, nechceš práska?".. "Dej to sem.".. Travička stoupne do hlavy za nějakejch deset minut. Když se podívám kolem sebe, zjišťuju, že všechno je nějak moc barevný. Světla pálej do očí, červená není červená, je to najednou oranžová, která vždycky svítí na semaforu a zelená mě najednou děsně dráždí. Do bílý se zasekávám a chvilku nemůžu ani mluvit. A kde je sakra šedá, kam se poděla? Šedá není, vždyť to ani není barva. Všechno svítí a míhá se a je to děsně super... Za barvy může tráva.

Druhá část...
Vzpomínám si, že když jsem byla malá, měla jsem takovej ten záchvat nejoblíbenější barvy... žrala jsem zelenou, milovala. Co bylo zelený, to bylo dobrý. Pak najednou přišlo takový to krizový období, kdy všichni milovali modrou. Nosila jsem modrý hadry, koneckonců většina džínů jsou modrý.A pak mi zase ruplo v lebce (panebože dík) a zase jsem se zamilovala do zelené. Zelená bunda, zelený boty, zelený kalhoty.A tak je to dodnes... Zelená Marcelka. Zelenej copánek ve vlasech, zelený oční linky, zelený tričko, zelený kalhoty. A bunda. A mikina. A čepice. A všechno. Všechno je zelený. Takovej můj malej zelenej toxickej svět...

Opravdu mám na téma Barvy dvě verze? .. Není náhodou travička taky zelená..?


Méérs

Am I Bitch..? ..

10. dubna 2011 v 20:58 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))

Znáte takový ty víkendy, kdy vám všechno strašně vychází? Prostě potřebujete prachy, máte je. Jdete kalit a kalba stojí za to. Všechno vám jenom kvete pod rukama? .. Znáte to že?.. No tak přesně takovej víkend jsem neměla..
Opravdu jsem zůstala nemocná doma, zatímco si všichni užívali jednu z nejlepších pařeb tohoto roku. Sama s hororama (3:15 zemřeš, Metro, Bazén, SAW...) a Supernaturalem, kávou a kámošem Áďou na icq. Takže jedním slovem- bomba.
Ve čtvrtek jsem ještě měla horečku a zítra hurá do školy. "Hurá". Děcka já přísahám že dobu do prázdnin si užiju jak ještě nic. A příštím týdnem zase začínám sezónu. Trošku mě deptá to, že musim odevzdat asi za necelej měsíc seminárku do zemplu a za dva měsíce ročníkovku do výtvarky a ještě nemám ani nejmenší představu jak to všechno udělám :D. Bomba..! :D
Předevčírem u nás vinou toho velkýho povětří vypadl proud a já jsem zrovna zjistila, že mám poslední cigáro. Tak jsem so sedla na parapet a v klídku s cígem v ruce jsem sledovala jak ty zmatený lidi postupně vybíhaj z temný hospody. Přišlo mi to jako dobrej námět na horor. Něco natočím. A bude se to jmenovat Hospoda. Hrozně originální název. :D
Toto léto budu kempovat a chlastat. A je mi jedno jak to udělám. Lidi na to mám.. Tak hurá do toho.. Jedem bejby :D

Méérs

Je to vo bacilech.. :D

8. dubna 2011 v 17:16 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))

Zasranej život..
Teda život je prej fajn, jenom lidi jsou svině. No jo, ale tohle je fakt vo životě. Teda spíš o bacilech =D. Nebo co to vlastně je. Prostě si tak chodím pěkně do středy do školy, těším se na pátek, jak se půjdu setnout pěkně do hospody a na sobotu jak se setnu zase na jiné pařbě. A..? Už ve čtvrtek ráno se převaluju na posteli s šílenou horečkou a kašlem. Takže poďme.. Místo toho, abych se dneska šla trochu odreagovat, koukám už snad postý na The Dreamers, sleduju 4. řadu Supernaturalu, chodim střídavě ven za kocourem, aby se v tom větru nebál a střídavě na cigáro (ty mi teda dost docházej.. help?.. i když jsem zahleněná, tak kouřím jak prokoplý kamna..). Choděj mi litující smsky a zprávy na facebooku.. kterej sotva zapnu, tak mi (zas kvůli tomu větru) spadne.
Rodiče mě zabíjej pohledem, že si zapnu počítač, místo toho prej mám ležet v posteli. Vyhazujou ze dveří ven moje kámoše, kteří se na mě přišli podívat a politovat mě. Nutěj mi furt něco jíst (ale já hlad nemááám!!) i když mi pořád matka bude tvrdit, že jsem tlustá jako prase. Zakazujou mi televizi, cpou mi čaj, pořád mě sledujou..
Tý vole.. nechte mě žít.. :D

Méérs

Heavier than Heaven

5. dubna 2011 v 20:39 | Marsi :) → Méérs |  Téma týdne

Dneska je 5. dubna. Nám- hudebně vzdělaným a relativně normálním lidem se vkrade do srdcí takovej ten nepopsatelnej pocit tísně, kterej možná hraničí i se smutkem. Ne, možná, určitě. Je divnej pocit jenom tady tak sedět a vědět, že dnešek je dnem kdy si Kurt Cobain prohnal kulku hlavou. I když je to už sedmnáct let zpátky... Zasranejch sedmnáct let pro hudební svět...
A každej, kdo ví, o kom mluvim musí taky vědět, že tenhle člověk musel jít zákonitě do pekla a ne do nebe. Už jenom proto, jakej se narodil, o čem mluvil, o čem zpíval.. jakej byl. Jeho písničky mi zaplňujou většinu paměti v mp4 i v počítači, a i v hlavě. Bez studu se hlásím k tomu, že jsem jeho skalní přívrženec, nezlomnej fanda a říkejte si vůbec co chcete. Tenhle chlap bude spolu s Elvisem navždy v mým srdci.
A my "nirvanáci", kteří hřešíme, vidíme svět jinak, než doopravdy je, možná trochu černější, možná trochu barevnější, kteří posloucháme od rána do večera Nirvanu, uznáváme co kdy Kurt řekl, napsal nebo zazpíval, tak my se smrti nebojíme. Protože půjdem do pekla- a tam se setkáme s Kurtem. A proto je peklo krásný a není to jenom bezedná ohnivá díra. Sjedem se nečím vostrým a projedem se čertům na těch pekelnejch hřbetech..!
Vzpomínáme na tebe, Kurte, všichni do jednoho co tu jsme. Kdybys jenom věděl, že tý největší slávy si dosáhl až po svý smrti...

Méérs

Ha-ha život

3. dubna 2011 v 18:12 | Marsi :) → Méérs |  Zápisníček-debilníček :))
Takže.
Jo. Tenhle tejden byl šílenej. V pondělí příšerná písemka z dějepisu, v pátek mělo přijít příšerný zkoušení z fyziky- takže jsem toho přes tejden naspala opravdu hodně, no a v pátek ráno jsme hned měli dvě první hodiny turnaj v bedmintonu (všechno mě bolí ještě teď). A.. pak byla náladička, tak jsme se prostě jeli k jedný vesničce k lesu zhulit.. a jak nám zas bylo kurva dobře :D. Jednou za uherák.. No a včera byla zábava. Už cestou tam jsem umírala. Tam jsem nejdřív měla super náladu, pak mě chytla jakási depka (takže jsem si potřebovala do někoho kopnout, ale nikdo se nenabídl, sakra), potom jsem se na tři písničky zasekla a bláznivě zamilovala do bubeníka (teda spíš do jeho rukou :D), no a nakonec jsme odcházeli zmožení ze zábavy, kterou jsme si vůbec neužili.
Tak si říkám, doprdele, za co ten muj život poslední dobou stojí? Za hovno, to vim už dávno. Ale nepotřebovala jsem, aby mi to někdo omlátil o hlavu. A dokázal mi, jak moc na mě sere, jak moc je mu to všechno volný. Mně je to vlastně taky volný, nebo jsem si to aspoň myslela, ale najednou prostě.. když jsem je tam viděla spolu.. tak mi to jedno nebylo. Každej by asi brečel, ale mně se chtělo řvát, zvracet a rozmlátit mu hubu. A nejhorší na tom je, že já dělám to samý, jenom se po sobě díváme a neřešíme to. Každej má svůj život, ale ty naše se prostě jenom občas střetnou...
Neřeště mě.

Méérs

Návrh - Dáma s cigaretou

2. dubna 2011 v 17:31 | Marsi :) → Méérs |  Kreslím

Děti mé nezvedené, podívejte se, co jsem našla při úklidu v pokojíku.. teda jako v šuplíku. Noo :D To už je brutálně starý.. tak rok? Rok a půl? .. je ale zvláštní, že se mi to líbí :D Nejlepší vtípek, jak má useklý ty nohy.. tak se mi trošku nevlezla na papír no :DD .. Jinak ty boty maj stejnou barvu jako ten top, nebo co to je.. jenom je to blbě oskenovaný..


Méérs (Marsi)