Květen 2011

Feťák, kterej si píchne a další dávku shání až zejtra

28. května 2011 v 17:38 | Méérs ☮ |  Téma týdne
(Pardon za tenhle vyhulenej článek, ale mám náladu.. takže)

Future? Pro mě- no future. Aspoň ne teď.
Miluju, že na budoucnost nemyslim, nemyslim nikdy. Co bude za rok? Nevim, možná budu tady, možná tam. Co bude zejtra? Já nevim! Budu zadaná nebo budu sama? Budu v líhu nebo nechutně střízlivá? Co bude za tejden, rupnu z dějepisu..?
Posledních pár měsíců/ let budoucí časy neřeším a takhle jim dělám pá. Když vim, že zejtra pišem písemku, mrknu na to, ale hned na to zas zapomenu. Vim, že má někdo přijet, ale neuklízím, nemám na to čas. Jsem jak feťák, kterej si píchne a další dávku shání až zejtra. Vím že když půjdu na kalbu, příjdu ožralá,že mi bude zle, ale já stejně piju. Vím, že kluk, kterýmu se líbím, do mě solí a kleknul by si na kolena, abych s ním chodila. Ale já mávnu rukou a jdu za jiným, kterej se mi líbí teď. Vím, že otec je za dveřma a volá na mě, ale já si klidně zapálím cigáro a kašlu na to. Vím, že kámoška je na mě naštvaná, že koketuju s jejím bejvalým, ale je mi to jedno: potřebuju endorfiny, trochu adrenalinu a tak s ním jedu autem stodvacet v hodině, vykloněná ze střešního okýnka. Vím, že když vylezu ven, zmoknu a budu nemocná, ale já mám depku, tak se jdu projít v tričku deštěm. Vím, že budu mít průser z toho, že jsem zase místo o půlnoci přišla domů ve tři ráno, ale stejně si dám ještě špeka a chvilku se směju věcem, který stejně nejsou vtipný...
Tak vidim, že budoucnost je pro mě nedosažitelná. Nevím, co budu dělat ve třiceti. Budu sama žít ze dne na den, každej se na mě vykašle, protože nemám plány do budoucna. A já budu v klídku.

Méérs

Frigidní panna

28. května 2011 v 15:56 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Miluju miluju... ne chlapa... miluju pátky!!
Včerejšek byl..nadčasovej. Chtěla jsem jít a tak nějak to urovnat s panem J.. Přišel pro mě kámoš zvanej Malda a vytáhnul mě ven, nebo teda spíš do auta, poblíž té kalby pana J.. Chvilku jsme tam seděli a zevlili, pak jsme nakoukli dovnitř a vidíme pana J., jak se muchluje s nějakou 13ti letou frigidní pannou. Když nás viděl ve dveřích, odtáhl se od ní.. ale Malda to vyřešil líp, objal mě a řekl, že jedeme do Olomouce. Pan J. se trošku zaraženě podíval, Malda mi vrazil pusu, zatáhl mě do auta a odjeli jsme se za kámoškou, oba mě parádně rozptýlili, takže jsem na žádný nadávání a nic neměla náladu ani čas. Pak jsme se vrátili. Pan J. měl na Maldu docela dobrou otázku "tak co jaká byla?" .. a Malda: "jak kdybys nevěděl, že zrzky jsou v posteli nejlepší". Já toho kluka miluju. Zachránil mě, nebyla jsem trapná já, ale pan J.. Prostě...má lásko, jsi děvkař.. :DD
Dneska opět kalit, ignorovat, chlastat, milovat všechny kolem :). Těším se, i přes to nechutný počasí, zabijte mě, kdyby přišel a zkoušel ty svoje pohledy, takhle nasrat...
Méérs

A lalala long-long li-long-long-long :D

26. května 2011 v 21:33 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))

Upozorňuju, že tento článek (opět) píšu pod vlivem omamné látky mezi mládeží známou jako maruška, tráva nebo ganja :D.
Tak jo a teď už normálně. Za tohle odpoledne jsem zvládla hodně nálad, vtípků a věcí všeobecně. Hned po příjezdu do našeho M. "city" jsme s Míšou sbalily deku, zalezly na palouček, natřely se opalovacím mlíkem a ve spodním prádle si válely šunky na slunku, kde nás otravovalo asi dvacet přiožralejch týpků, co slavili maturu :D. Telefonát s panem J., kterej se měl taky dostavit dopadl asi jakože dost špatně, nebo spíš následovně: "Ty ha*zle, zasranej ko*ote, jseš ten největší pí*us, kterýho znám, ty si o sobě jako myslíš co, ty č*ráku zp*čenej? Že jsem nějaká tvoje d*vka, která se kolem tebe bude motat jak kolem tyče? Tak na to zapomeň, hošánku, já s tebou končím, už tě m*dám, opovaž se u nás ukázat a nakopu tě do tý tvý hnusný p*dele.". Jo. I "křehká dáma" jako Méérs občas z úst vypustí nějaký to sprostý slovíčko :D. Prostě mě nasral.. pardon- naštval. Tak jsme si daly s Míšou tři skla, chvilku se ještě smažily na sluníčku a pak se dvě hodinky toulaly po M. "city". Nakonec jsme si sedly na nádro a chlámaly se všemu kolem, samy sobě, blbostem, prostě jako vždycky když jdeme na ozdravnou procházku :D.
btw: odedneška garnýže sloužej jako robertky :DD ;D

a lalala long-long li-long-long-long :D Bob zlepšuje náladičku :D


Méérs :)

V oparu...a šílený mini

24. května 2011 v 21:48 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))

Z depky ven, léto sem, vážení.
Dneska snad poprvý ve svým krátkým životě jsem si na sebe vzala miniskukni. A jak to říct? Cejtila jsem se jako naprostej trotl, na kterýho každej čumí. Nejvíc mě dostávali ti dědci. Vždycky jsem kolem nějakýho prošla a on sí málem poslintal noviny. Nevěřila bych, že 70ti letí staříci jsou tak šíleně nadržený, pak na co prodávaj ten zas** Arginmax. Pan Z. ale taky dobře bodoval :D. Vyhodila jsem si nohy ve vlaku na sedačku Chvilku dělal že se nedívá, ale pak bezostyšně čuměl celou cestu až do Olomouce. Chlapi jsou nepoučitelní v kterýmkoliv věku.
Období maturit, no. Já se cejtim fajn a pískám si, kdepak druhák, do matury ještě daleko. Za dva roky ale budu mít dávno po prdeli. Za svaťák nebudu žrát, akorát pálit jednu za druhou a drtit se. To bude. No, právě kvůli těm maturám nám teď všechno odpadá, takže já když čekám na vlak nebo autobus, tak se furt cejtim jak v oparu. Pivo, cígo, brko. A jak je nám dobře :D. Jenom počkejte, však mě ta prdel přejde. "Jdeme si zahulit?" .. "A ty se ptáš?". Pozejtří jedu za kámoškou vyvalit se na deku a "opalovat se".. nebo spíš opalovat něco jinýho. Budem pozorovat borce v parku, ale jestli příjde vážený pan J., mám po ptákách :D. Pak si zavolám tzv. Tati Taxi. To bude prdel jet zhulená s oteckem v autě :DD. Pátek? Měla jsem tři plány z čehož jsem dva spojila do jednoho a jeden odmítnula. Návštěvu kámošky a návštěvu hospody s kámošema jsem spojila a odmítla jsem nabídku na jít na rande od bejvalýho mojí spolužačky blondie. Sobota? Zábava s kámoškou, kámoškou, kámoškou a mrdou dalších kámošek a kámošu a taky s panem J. a panem Z. :D. Poďme se zasmát.
Začínám pociťovat to, že nejsem naučená, hlad a taky abstinenční příznaky.Takže mizim.

Vaše Méérs

Olovo na lidi...

21. května 2011 v 19:52 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
V mým případě spíš olovo do lidí...

Je vtipný jak se po bezmála pěti měsících mlčení, přehlížení a skrývání může znovu všechno posrat. Jak si vždycky všichni myslej: už je to za mnou, ale není. Ono to v podstatě už za mnou bylo, teď už se to jenom obnovilo. Stačilo jenom kolem něj projít, on mě prostě jen pozdravil.. a všecko by bylo v pohodě, kdyby nepřišla pusa na přivítanou po 5ti měsích. Kdyby se ke mně nenaklonil a nepošeptal mi "Šíleně si mi chyběla.. hledal jsem jinou, ale tebe nikdo nenahradí. Miluju tě a vzpomínám na ty krásný časy..."
A všecko najednou bylo v prdeli. Znepřátelila jsem si půlku kamarádů a kamarádek. Kamarádi žárlili na něj, kamarádky na mě. Vražedný pohledy, moje slzy, tráva a jeho polibky- tak to byl včerejšek. On, jeho ruce a rty, jeho vůně a vlasy. Jeho pstýnek u mě na krku na řetízku. "Vratíš mi ho, až se já vrátím pro tebe.".. A zmizel. Daleko. Nenapsal, nezavolal, nepřišel. Akorát mě znovu zakopal pár desítek metrů pod zem...
Tak nevím jestli tě mám ještě ráda...

Méérs

"Vztah" s panem Z.

19. května 2011 v 20:33 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Pche..
Když už jsem se obarvila na zrzavo, šla jsem po hlavě do další sázky,tentokráte s panem Z... do tak trochu otočené.. každopádně.. když vyhrál pan Z. mohl si vymyslet cokoliv, hlavně to mělo bejt překvapení. Když jsem vyhrála já, musela jsem mu slíbit, že s ním budu tejden chodit. Ano, vyhrála jsem. A teď s ním musím chodit- počínaje dneškem :D. No lidi, nejsem já šílená..? Teď musím chlapovi, kterej mě pronásleduje celýho půl roku dávat pusy na přivítanou, na rozloučenou, musim s nim chodit na rande, za ruku.. :-! hezky jsem si to zavařila :DD. Mimochodem jsem se dozvěděla, že kdybych prohrála, to překvapení bylo: večeře v luxusní restauraci s panem Z. :D lol. Kámoška mě dneska pozorovala když jsem mu dávala pusu na rozloučenou a říkala, že jsem se tvářila jak kdybych sežrala citron :D. On prej vypadal nadmíru blaženě :D. Potom příjdu na facebook.. a vidim, že vážený pan Z. je najednou ve vztahu.. takže ty krávo..? von to fakt bere vážně? .. frajer. Občas si připadám vydíraná, ale to se ztratí :DD.
Jinak jak máte šanci postřehnout, zatim žiju. Zejtra jdu kalit s jednou z mých nejlepších kámošek (a spoustou dalších kámošek :D a kámošů :P) a mimochodem taky s panem Z. ... jak jsem již dneska pronesla: Na tý kalbě nejsem zadaná :D.
Mějte se krásně, pište básně, zrzka mizí :D.

Méérs

New lay by Dryna (theme: RedHead) ♥

17. května 2011 v 21:30 | Méérs ☮ |  Layouty blogu

Hodně lidí mi říkalo, že ten předchozí lay s Kibou je dokonalej. Jo, byl. Ale přišel čas na změnu. Byl takovej fialovej, zimní a studenej. Teď je tady ale přelom jara a léta. A já jsem se podle toho rozhodla řídit. Rozhodla jsem se změnit lay, změnit barvu vlasů, změnit styl, kterým žiju (netřeba popisovat, ale optimismus mi zůstává :D).

Včera se ze mě ze dne na den stala z brunetky zrzka. Prostě jsem seděla u holičky a napadl mě šílenej nápad, že půjdu na zrz. A tak jsem to podnikla no. A lidi (kromě mojí mamky) mi to chválej a mně se moje red-head líbí taky :). Takže když sem dneska Dryna přišla a udělala mi nabídku na lay, napadlo mě red-head. Jenomže jsme žádnou pořádnou zrzku nenašly na netu, použily jsme můj xicht. Takže pardón, hlavně se mě nepolekejte, jsem hned v záhlaví, na krásno :D. Ale uznejte.. když nepočítáte můj xicht, ty vlasy jsou dokonalý a laděj mi s očima :D.
Takže tak. Layout- spokojenost jako vždy stoprocentní, ale tentokrát jsem Drynu docela vtipně usměrňovala, až z toho chytala umělecký záchvaty :D. Ještě jednou díky, kočko. Jsi nejšikovnější grafička, kterou mám tu čest znát :).


Méérs

Fotky - Ročníkovka na téma LIDÉ.. část 1

15. května 2011 v 21:11 | Méérs ☮ |  Fotím
Tak jsem dneska dostala úžasnej nápad. Mám mít do výtvarky ročníkovku (tři práce) na téma LIDÉ. Tak jsem ten dnešní můj nápad spolu s Iloušem zrealizovala. Ona fotila a upravovala a já jsem pózovala a to nejsem žádná modelka :D. A není to tak zlý. Tak teda mám první část ročníkovky, teď už jenom ty zbývající věci..
Tak se na to mrkněte.. vylezly z toho tři fotky. Je to pod perexem.
btw: ty fotky jsou nekvalitní záměrně, maj působit takovým tím ošoupaným dojmem :DMěsta jsou jen ozvěny našich jmen...

12. května 2011 v 19:03 | Méérs ☮ |  Téma týdne
inspirace pro nadpis: Michal Šindelář - Hořely, padaly hvězdy
(konkrétně: 1:15)
Heh, docela vtipný je, že minulý téma týdne bylo nevěra.. když mi tyhle dvě k sobě tak krásně laděj. Ne, teda že bych byla od cirkusu a stěhovala se každou chvilku, v týhle malý vesničce žiju od svýho narození. S tím problém nemám...
Líbí se mi každý druhý město.
Paříž miluju ve dne. Když svítí slunce a dopadá na výlohy obchodů s luxusním zbožím a trávník u Eiffelovky se vlní působením letního větříku.
Hastings miluju odpoledne. Voní tam moře a kamenný pláže volaj po odpočinku. K večeru se rozsvítěj herny a všude je moc světel..
Londýn miluju na podzim. Když se v jeho ulicích povaluje barevný listí, jemně poprchává. Nebo když unavený slunce barví jeho ulice do oranžova.
Prahu miluju brzo po ránu, když je ještě prázdná. Když mi před očima vychází slunce. Když jdu na metro se sluchátkama v uších a usínám u toho.
Zlín miluju, když je pozdní odpoledne. Když jdu nakupit, pak do kina a pak se projít kolem Dřevnice. Když mě míjej krásní bruslaři a mile se na mě usmívaj.
Polskej Těšín miluju v dopravní špičce. Všude je šíleně moc lidí, všichni mluvěj polsky, nikomu nerozumím, ale ta šála se mi šíleně líbí, takže i přesto, že polsky neumím ani ň, tak smlouvám o ceně.
Brno miluju na večer, když tam jedu na Animefest. Když jsou všude kolem cosplayeři a otaku. Všude je rušno..ale zároveň klid...
Olomouc miluju se svými přáteli. Na výletě, na nákupech, v kině. Když sedíme na náměstí a na orloji odbíjí poledne. Když všude kolem voní přepálenej olej z hranolek a voda z kašen.
Přerov miluju, když v jdu v létě ze školy a zapálím si cigaretu. Když zapadnu za nádraží a udělám si malej odpočinek. Když tam jedu ráno vlakem. Když vidím ty nejlepší lidi ve svým životě...
Šternberk miluju, když je září odpoledne a já tam sedím v malý hospodě pod hradem a popíjím pivo s tou naprosto nejlepší profesorkou, kterou jsem kdy mohla poznat.
.. Ale tu mou vesničku miluju ze všeho nejvíc. Když jdu ven s těma skvělejma lidma. Když jdu na zábavu a smráká se. Když piju pivo ve zdejší hospodě. Když tady prožívám ty svoje krátký lásky. Když sedím na zahradě s Mikešem a koukáme na západ sluníčka. Když poslouchám hudbu u počítače a mám výhled na večerní Litovel. Když mám depku a procházím se tady v noci. Když ráno vstávám a jdu na autobus. Když skáču na balících slámy s Iloušem. Když se válím u filmu v posteli s mou nejlepší kámoškou... Ať si říká kdo chce, co chce.. Je to kliše, ale doma je doma..!
Méérs

Animefest 2011.. jaký byl? :)

12. května 2011 v 16:04 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Hurá, třikrát sláva, jsme doma.
Tak jak bylo na osmým ročníku Animefestu, tentokrát rok 2011? No samozřejmě bylo skvěle, úžasně nejlíp :). Takže...

Když si to v pátek přihasila naše osmičlená parta zhruba v 17:45 do tělocvičny, poshazovali jsme ze sebe krosny, vzali si malý tašky a hurá se přihlásit do Scaly. Hned potom jsme naběhli do Bakaly, kde jsme shlídli ještě kousek Nurarihjonova vnuka a hned potom začalo zahájení: zkoukli jsme AMVéčka a zase vypadli na večeři (nůůdléé :D). No a pak? Rychlej návrat do Scaly na přednášku Po čem ženy touží, kde jsme se nehorázně nasmáli.. a pak hurá spát.

Sobota byla celkem kritická. V šest hop ze spacáku, rychlá snídaně, telefonát rodičům, že ještě žijeme a rychle znova na AMVéčka.. hned potom následovaly Drobný zvrhlosti (na který nepřišla ze zdravotních důvodů přednášející, takže místo toho zase byly AMVéčka. Zas :DD). Hned potom byli Nindžové. Rychlej odpočinek na sluníčku a oběd (nůůdléé :DD) a v 13:30 šup na Cosplay divadlo, který bylo (díky mikrofonům) skvělý, ale bylo šíleně narváno. Pak jsme se někam na dlouhou dobu ztratili (joo, vlastně večeře- kroketýý :D)) a v 20:30 na filmovej večer, kde se promítaly filmy Pestrobarevný a Trigun (u kterýho jsme to všichni v půlce zalomili :D).

V neděli jsme spali dlouho, až do půl 8. Opět následovala rychlá snídaně. S Kubou jsme vyzkoušeli takový to udělátko zvaný Xbox kinect, jak to snímá pohyb a tancovali jsme jak nakoplí do zadku :DD. No a pak rychle na Evropský šerm v anime (pan šermíř šíleně pobavil :D). Pak šup na Hetalii (ze který jsem toho moc neviděla :D) a půlku Princezny Medůzy a (spolucestovníci mě vyrušili protože...) šli jsme na Zakončení conu, kde jsme se dozvěděli, že na AFku bylo před 1600 otaku (nádhera), na Japonsko se vybralo přes 35 000 korun a mimochodem taky, že někdo masturboval ve velké tělocvičně :DD.

Konečnej dojem? Nevím jestli to bylo lepší než loni, ale bylo to zase úžasný, jakobych tam byla zase poprvé. Nádherný cosplaye, milí otaku, šílená domluva s anglickýma stánkařema, seznámení se slovenským Pedobearem ("jéé, to je ale pěkná malá holčička" :D au, chudák já :D), nákup různejch blbinek, spousta smíchu s kámošema ale především: nádhernej program, skvělý anime, skvělý přednášky, úžasný Amvéčka, nezapomenutelný Cosplay divadlo a slzy na ukončení conu.

A co jsem si přivezla? Jenom se podívejte..
Velikej plakát K-on! (závist co? :P); plakát z Animefestu 2011; placku s Black Starem (ty s Makou a Inuyashou jsou z loňska a ta taška samozřejmě není z festu, jenom na ní všechny ty serepetičky mám :D); dva fesťácký přívěšky, jeden s Kakashim, druhej s Hidanem; placku s nápisem SEME ^^; a samozřejmě program a FestZIN (visačku jsem ztratila ve vlaku :/). A pak taky ouška, který má teď půjčený kámoška :).

Takže zase někdy někde, ale určitě příští rok v Brně.. milí otaku. Budu se těšit :).

Méérs