Červen 2011

Kocour je modrej! :D

28. června 2011 v 19:09 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Hai..
Od tý doby co jsem tu nebyla (čtvrtek? nebo pátek) jsem byla schopná zaregistrovat tři naprosto odzbrojující hlášky. Každá pochází od jinýho člověka. Jedna od kámoše Štěpána (kterej byl v sobotu uplně v lihu): "Héj, to auto má tři pedály!". Další je od maminky: "Ty vole, ta se nese jako pětikoruna do záložny." A ta poslední patří mně: "Tak nevim jestli mám větší kozy nebo pusu. Taky co je lepší že. No, vlastně jak pro kterýho chlapa." Co na to říct? Zabijáckejch pár dní :DD. Pátek- taková menší kalba tady u nás, povedený :D. Sobota- takový nenápadný zdejchnutí se na zábavu. A večerejšek- procházka s Iloušem, žraní černejch třešní, vypouštění neskutečnejch hlášek a nevnímání času :D.
Celej dnešek jsem obětovala výrobě rybízové marmelády. Nejdřiv jsem trhala, potom mlela, pak vařila a pak nalívala do skleniček. A chci říct jedno: nesnáším rybíz, smrdí to, barví to a sere mě to! Tak. Jediná pozitvní věc je, že jsem u toho (na ještě komunisticky starým rádiu) naladila nějaký pražský rádio Beat, na kterým hrajou úplně mazaný věci týkající se rocku, punku, blues a metalu, takže teď chodím poslouchat písničky dolů do sklepa k tomu rádiu :D.
Včera jsem se dívala na Forresta Gumpa a měla jsem asi nějakou sentimentální náladu, protože jsem se u toho asi pětkrát rozbrečela. Nakonec jsem se ještě pak rozbrečela, když jsem si šla zapálit. Ale pořád to ještě byly ty emoce z toho filmu :D.
Taky jsem se zdešením zjistila, že náš kocour Mikeš (rasa: pouliční) se zbarvil do modra. V jednu chvíli na něj mrknu..o von byl modrej! A nehulila jsem! Možná to byl ten rybíz..:D
Dobře dobře, venku je hezky, nebudu tu zavřená a ano- půjdu ven :D. Takže se mějte, milujte se a množte se. Méérs mizí, čáu.
btw: fotka je s mou kámoškou Míšou, se kterou jsem mimochodem v pátek taky kalila a jak to dopadlo vidíte sami :DD

Méérs

I wanna rock'n'roll all night !

23. června 2011 v 18:27 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Ave já.
Hoho.. včera jsem se chtěla ulejt ze školy, tak jsem si skočila k doktorce pro omluvenku. Nechala si mě tam rovnou na 17ti letou prohlídku a do omluvenky na celej příští tejden mi napsala angínu. Jedinej problém je, že sotva, co jsem přišla domů, mě začalo bolet v krku a šíleně bolet hlava. Ano, vážení, já mám vážně angínu. Na konci června. No tak se mi smějte, no :D. K tomu proháním moje zahleněný tělo červenejma Viceroykama, který k smrti nenávidím. Poďme.
Jo. Směju se těm malejm čtrnáctiletejm (všichni 14ti letí, co sem zavítáte-pardon, není to nic osobního) naivním pannám, co teprve zjišťujou, jaký to je, chodit s děvkařem. Miluju ty jejich ubrečený vočíčka, blonďatý vlásky, upištěný hlásky. To jak držej jako největší frajerky mezi dvěma prstama cigaretku, jak se po všech plazej, jak si myslej, že jsou něco víc(než my, co jsme se vyhrabali asi odněkud z jinýho století a neposloucháme Džastýnka Bíbra). Miluju, jak si pak u nás nadgeneračních vylejvaj svý rozpolcený srdíčka. Okej, asi jsem zaujatá a mluvim o slečně N., ale prostě mi to nedá.
Já teda nemám tušení proč, ale dneska poslouchám to, co normálně neposlouchám. Nebo jako jo, ale velmi málo. Zavítala ke mě totiž vlna KISSáků. Neptejte se mě proč zrovna dneska :D.


A ještě teda jedna perla- to video obletělo snad už celej "fejsovej" svět. Je vtipný, ale mě jde především o ten song, vždyť je parádní :D -->

Takže zcela klasicky: mějte se jak chcete, milujte se a množte se ;D.
btw: asi jakože mě chytá slepák x( :D

Méérs

Tom z Jugoslávie

21. června 2011 v 15:26 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Joo, moji milí, svět spěje k záhubě.
Dneska jsem si tak seděla ve vedlejším pokoji, kterej slouží jako prodloužení mýho mini pokojíku a jelikož maminka spinkala, tak jsem si zapálila a spokojeně pozorovala ten humus venku. Bylo něco kolem půl jedenáctý. A najednou zvonek. Típla jsem cigáro a šla otevřít a koho tam necvidím. Toma.
Abych vám to tak nějak přiblížila. Zhruba před dvěma lety jsme tak trochu rekonstruovali tu naši barabiznu a měli jsme najatý zedníky. Jeden z nich se jmenoval Tom, měl něco přes padesát a byl to rodák z Jugoslávie (Bosny a Hercegoviny, vyberte si), kterej zcestoval půl Evropy a na předloktí měl vytetovanej obrovskej nápis PARIS. Mluvil šílěně lámanou češtinou, ve který byly často slyšet slovenský prvky. Často jsem s ním sedávala u kávy a kecali jsme jenom tak, o nekonečnosti lidský blbosti, o pohostinosti čechů a protivnosti poláků a o tom jak je Paříž z Eiffelovky krásná. Tenhle týpek nebydlel nikde a zároveň všude, od svejch 13ti cestuje po Evropě. Občas to někde zabodne, sežene si na dva tři měsíce práci. Z peněz se nají, opije, zaplatí nějakou tu děvku a zbytek si nechá na jízdenku. Dejme tomu do Frankfurtu.
A tak dneska přišel. Uvařila jsem mu kávu, nabrala polívku a uvařila zbytek oběda. Nalila jsem mu pár štamprlí domácí slivovice a pokecali jsme o těch věcech, o kterejch kecáme normálně. Nakonec mi střelil za tisícovku mobil a pár francouzskej cigár. Za nějaký ty dvě tři hodinky jsem se s ním rozloučila. Podal mi ruku a řekl "tak zase někdy, za nějaký ty dva roky, teď odjíždím buď domů a nebo zase do Paříže". Zamávala jsem mu a byl v prachu.
Žijem jenom jednou, že, tak si ten život ku*va užijem.


Méérs

Chlapi a Román pro ženy

20. června 2011 v 17:14 | Méérs ☮
Méérs zase dělá chytrou. Tentokrát na téma Jak souvisej chlapi s Románem pro ženy


Včera jsem dočetla knížku Román pro ženy. Viewegha mám jakožto spisovatele ráda (asi pro jeho sexuální narážky a přímý popis všeho, co se normálně radši vynechává). A tak jsem si z toho něco odnesla, milé ženy a dívky (případně pánové). A sice takové malé poučení do nadcházejících dvou měsíců volna:
S chlapem se rozejděte ještě dřív, než vám ten vztah stačí zevšednět. Jo.
Já vím, že je to krutý, že se chovám jak semetrika a ku*va k tomu, ale je to tak. Co si odnesete ze vztahu, kterej vás nudí? Hovno, mé drahé, hovno. Řeknete si pak, že ten vztah byl o ničem. Ale když to skončite po pár tejdnech, zbydou vám jenom ty hezký vzpomínky. (Taky by se dalo diskutovat o tom, že když to skončíte v tom nejlepším, tak vás to bude šíleně žrát a tak. Ale o tom zase někdy příště.)
Přečtěte si Román pro ženy, mrkněte se na Pomádu nebo na klasiku a hned vám dojde, jak je láska zbytečná, pokrytecká, ale stejně krásná. I já to vím. A to je mi ubohejch sedmnáct.


Oba spiklenci byli z mého rozhodnutí absolutely shocked.
"Ale proč proboha?" nechápala máma.
"Tell me why?" vykřikoval Jeff.
Co jsem měla říct? Sama jsem se v tom nevyznala. Proč jsem se s Jeffem rozešla?
Protože jsem mimo jiné už strašně toužila povídat si s někým, s kým bych nemusela tak často myslet na soustřednost časů a podmínkové věty?

Méérs

Interview s mimozemšťanem

19. června 2011 v 17:31 | Méérs ☮ |  Téma týdne
Jo vážení, vesmír. To je jedna velká nekonečná zrada.
Není to tak dlouho, co jsme si s kámoškou nabily sklo a šli jsme si zahulit do parku. Chvilku jsme jenom tak seděly, popíjely vodku s džusem a pak jsme vyrazily naproti tatinovi, kterej mě měl odvýzt domů. Největší epic ovšem nebylo to, že jsem místo garnýží viděla robertky, ani to, že jsem místo motorkářů viděla jeptišky.
Já jsem totiž viděla mimozemšťany. Sedla jsem si na lavičku, kámoška mi zamávala a byla v prachu. A jak jsem tam tak seděla, jeden ten ufon za mnou přišel a sedl si ke mně. Docela mě překvapilo, že mluvit česky, kecal se mnou o tom, jak jde tenhle stát do kopru a že ve vesmíru je to úplně na to stejný brdo. Probírali jsme to nechutný útočiště blondýn s našpulenejma držkama- a sice facebook. Pak jsme zavedli řeč na hudbu. Zjistila jsem, že tenhle sympatickej týpek taky poslouchá Nirvanu a ne žádný techno.
Taky jsme se shodli na tom, že zelená je úplně nejlepší barva. Řekl mi, že má doma manželku a dvě dcery. Akorát ty jejich poťapaný jména mi nešly do hlavy. Připadalo mi tak trochu jak čínština nebo nějaká quinejština..
Pak přede mnou najednou zatroubilo auto. Otčím na mě zamával z okýnka a zelenej ufon bez rozloučení někam zmizel.. Ale byl milej. Jo lidi, tady vidíte co s náma, údajně nejiteligentnějšíma živočichama, dělá pár gramů nějaký sušený kytky. Nehulte, uvidíte mimozemšťany. A nebo jo, hulte, vždyť se s nima dobře kecá a ještě se dozvíte, že celej vesmír jde stejně do kytek jako ta naše podělaná Ček repablik ...

Méérs

Je to rebel..!

18. června 2011 v 21:25 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))

Mí milí..
I mně počínaje dneškem v podstatě začaly prázniny. Ve středu jsem si dala dějepis a výtvarku, včera matiku. Prázdniny můžete začít.
Tyhle dva měsíce pro mě budou buď něco jako dva měsíce nudy a nebo taková malá never-ending story. Všechno ale záleží jenom na mě. Po dlouhejch 16ti (skoro 17ti) letech mýho zelenýho života, je něco jenom na mě a ne na těch ostatních. Jsem až nehezky odhodlaná všechno zorganizovat. Všechno a všechny. Budu organizovat svůj život, sama a osobně. Lidi, kteří mi do něj polezou. Ať už natrvalo, na pár dní nebo třeba jen na jeden den nebo noc. Už nikdo nebude zametat se mnou, odteďka jsem tady boss já, odteďka pískám já a ostatní skákaj.
Na to, že včera bylo ještě o půl jedenáctý relativní světlo, je dneska už o devíti tma jak v prdeli. Je sobota a já sedím doma, mí drazí, co to se mnou je? Sedim doma, piju kávu, píšu si se stopadesáti lidma a čas od času si zapálím. Maminka je pápá a muj otčím jaksi postrádá čich, takže o nic nejde.
Ehm, dneska jsem vařila. Květák. Máti dávala na plotnu brambory a moje první věta když jsem to ochutnala byla: "Ty vole, kdo dal do těch brambor ten zku*venej libeček?!!". Takže já dneska hladovim. Jediný co jsem měla je káva a popcorn. Sežrala bych i psí konzervu :DD.
Co dodat?.. Milujte se a množte se..? ;D


Méérs

Rabbit's foot? :D

17. června 2011 v 19:12 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Nesnáším ho...Nesnáším ho od dnešního odpoledne, kdy mi zazvonil mobil...
"Marci? Marcelo, jseš to ty?" .. "Jo, jsem, co chceš Maldo?" .. "Já jsem vletěl ve stopadesáti do stromu, auto je jak rohlik" .. "Cože, co se ti stalo, kde jseš? Jseš dobrej? Hej mluv na mě, vole!" .. "Ty jseš koza, tys mi to fakt sežrala? Hahaha!" .. "Debile..."
Zabila bych ho, zabila, zabila! Ještě mám o něj jak největší trapka strach a on si ze mě dělá prdel. Debil je to, nic jinýho. Ať se v tom autě klidně rozbije.
...Jinak?...
"Rabbit's foot? :D" .. "Jak sviňa, Bobíku :D" .. "Prosim?" .. "Bobíku :D" .. "Neslyšim" .. "Kubíku? :D" .. "To už je lepší :D" .. "Ještě piješ?" .. "Teď zrovna ne" .. "Mám to brat jako úspěch že už nepiješ 24 hodin v kuse?" .. ":D si blbá :D"

Nevim teda, ale chtělo by to trávu, nebo voďára nebo aspoň frisco a nebo pivo na slunku.. to je muj názor. Teda jedno pivo už jsem dneska na slunku měla, ale nějak mi to nepomohlo. A ještě bych na jedno šla.. takže asi zvedám kotvy a jdu se pár kroků naproti před silnici osvěžit do hospody..
Tak teda.. Milujte se a množte se :D a ty, Ilouš, za to, že mi neodepisuješ, žádný pívo nedostaneš :DD:P.

Méérs

Chlast- to je kurva čaroděj..!

14. června 2011 v 22:16 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))

Bryan Adams - Summer of '69


Hehe ..
Mám vůbec komentovat víkend, po kterým je mi napůl blaze a napůl divně? Jojo, láska je mocná víla, ale chlast, to je kurva čaroděj! Dostala jsem jasný upozornění, že se mám chovat slušně, hele a nějak to nevyšlo. Teď se nemůžu podívat jak mojí nejlepší kámošce, tak jejímu bejvalým (a málem mýmu současnýmu :D) do očí. Nikdy víc holka. Pan J. se snažil upoutat mou pozornost neustálou přítomností všude kolem mě, ale já jsem ho tak lehce nasrala tím, že jsem se nechytala a posílala ho za "jeho blonďatou frigidní pannou, která mu stejně nedá". Pan Z. se konečně zamiloval do jiné než do mě, a sice do nějaké slečny Terezky. Tím líp pro mě, tím hůř pro ni.
Tak tady do sebe peru těstoviny a koukám na 10 důvodů, proč tě nanávidím. Venku je tma, na posteli šílená spousta materiálů na učení do matiky, dějzlu a chemie a ve skříni šílenej bordel, kterej by potřeboval uklidit. Před barákem je nasraná kámoška, v mobilu snad sto smsek, na který nechci odepisovat, kdesi pryč pár chlapů, kteří na mě čekaj a dole maminka, která je nervózní, že ještě nespim.. tak teda ave..

Méérs

Děravá ponožka na plechovce

8. června 2011 v 22:27 | Méérs ☮ |  Téma týdne

Stroj času je děravá ponožka navlíklá na starý smrdutý plechovce od balkánskýho sýra nebo maďarskýho guláše. Prostě se toho dotknete a letíte zpátky. Chvilku potom se cejtíte trošku zmatení a pak vám dojde, že tohle už jste viděli. Takový malý zvláštní deja-vu.

Tak si tak sedíte proti nejlepší kámošce a ona má slzy v očích a vy si řeknete: "sakra tohle je ještě málo". Dotknete se tý odporný ponožky znova a kámoška před váma stojí trochu sešlá a vy se jí zeptáte "co se děje, holka?" a ona vám řekne "nějak nám to s mladým neklape". Chcete jí říct něco jinýho než jste jí řekli už jednou, ale ňák to nejde a řeknete jí "to bude v cajku". A najednou před váma zas sedí a brečí a říká, že se s ní rozešel. A vy ji jenom obejmete, dovedete domů, nacpete do ní horu čokolády, vezmete ji na vejlet, trošku se hodíte do nálady.
A pak za váma ten její hnusnej bejvalej začne jezdit a když jste spolu sami, tak se o cosi snaží a vy si už podruhé řikáte "doprdele ne, tohle ne, už ne". Ona stojí za oknem a sleduje vás. A vy jenom se sklopenýma očima zdrháte jak spráskanej pes. Ponížená oběma.

Jednou uvidíte zase svýho bejvalýho a řeknete si, že je to ještě pořád ještě živý, že když vám vzdychne do ucha "lásko", uvědomíte si, že to je ještě tady. Že ten hlas vám to samý kdysi už do ucha šeptal a jak krásný to bylo. Jenomže ponožka se nám jaksi ztratila a tak se to snažíte nějak spravit bez ní, jenomže ona chybí a on se nechytá. Místo toho se chytají jiní a vy je odmítáte a oni z vás všude udělaj děvku, feťačku a pěknou mrchu bez srdce. Chovaj se jak malý emánci a pomlouvaj vás všude a vy máte najednou ze života peklo.

"Svět ze mě udělal děvku.. A já z něj teď udělám bordel!"

Ponožko, kámo, vrať se. Vrať čas, ať tě můžu zase držet v ruce a někde zahodit. Ať už se ten bludnej kruh neopakuje. Když vrátíš čas, stejně ti to nepomůže. Co se jednou zažije, prej se nechce zažít znova...


Méérs

If you're going to San Francisco..

7. června 2011 v 17:04 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))Tak sedim u compu v plavkách a řikám si "doprdele, proč jsem se převlíkala, když to zatracený slunko zas přestalo svítit?" :D . Bolí mě hedka. Celá. A to kvůli jednomu zasranýmu levýmu uchu, do kterýho jsem si v neděli narvala superstatečně roztahovák. A některej den si asi nechám konečně píchnout zas to ucho. A pak snad vertikál. Hele, ale nebudem to přehánět ne? :D
Pozoruju z okna souseda, jak seká dřevo a jeho mladá blonďatá ženuška mu do toho cosi ječí oblečená v džínovejch supermini kraťáskách a přilehavým černým topíku. Lidi, není tohle vesnice?
Víkend byl opět.. opět nevim. Nudnej? Stejnej jako všechny ostatní. A včerejšek (kdy mě Malda přivezl pozdě domů) mi podepsal plán na tejden dopředu: maminka se rozhodla- celej týden nikam, jednoduše a krásně česky řečeno- zaracha. Takže sedim doma a pozoruju z okna Maldu jak si to s tím svým zeleným Formanem krosí kolem. Jsem bez cigaret, bez vědomostí, bez nálady, beze sluchu, bez piva, bez svobody, beze všeho :D.
A tak bych si aspoň mohla jít udělat konečně ten refoš do češtiny.. Tak teda ave.

Méérs