Červenec 2011

Ibalgin a kafe...

31. července 2011 v 17:45 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Venku svítí sluníčko, já sedím u počítače v plavkách a je mi šílený vedro, piju mojito přičemž kouřím jednu cigaretku po druhé. Jo, sladkej sen. Ok, teď realita. Počasí léta 2011 je totálně na ho*no. Venku je hnusně a zima, já u počítače sedim v teplácích a mikině (a se zmrzlejma rukama), piju horký kafe a cigára došly.
Zlatíčka, prázdniny se nám lámou do druhé poloviny. Do té, kterou si nejvíc užijem (no i když moje bolavá hlava by mohla po včerejšku něco o užívání si prázdnin povídat). Plány? Po 12.8. odjezd k mému úplně nejlepšímu klučičímu příteli Adámkovi (kterej o mě snad neví jen to, že si píšu tenhle zatracenej deník), potom s partou pod stan a nakonec "big-city life" týden ve Zlíně. Nákupy, diskotéky, kina, zmrzlina, inlajny, chata a výstavy (a botičky u Bati!).
Dneska to maximálně vidim na procházku s nejlepší kámoškou po blízkém okolí.
Včerejšek se nám moc nevydařil. Venkovní zábava stála za nic, protože proč? Protože pršelo. Nicméně my, silnější povahy, jsme do toho chcance odvážně vyběhli a směle tancovali na parketě zmoklí jak myši. Dobrovolně se přiznávám: Že moje bílý tričko už dávno nebylo bílý, ale průhledný. Že při ploužácích jsem svou samovymývací barvou na vlasy zaprasila jednomu chudákovi, co mě vzal tančit, světlou mikinu. Že jsem se šíleně opila a pak jsem se po chudákovi Kubíkovi věsila až to hezké nebylo. Že jsem vyblafla celou krabičku cigaret nalačno. Že jsem nehlídala svou nej kamarádku, která se opila o něco míň než já. Že jsem při zpáteční cestě usnula kámošce v autě. Že mě pan J. musel odvýst domů a že jsem mu za to dala (poněkud delší) děkovnou pusu. Ale jinak? Nám bylo fajn :D.
Vážení, ztratil se nám kocour. Pokud ho uvidíte, dejte mi vědět. Je černej, jedno ucho má sklopený. Má zelený oči a opálený vousy. Ale on se beztak zase dostane ve zdraví domů.
A já se poroučím. Mějte se jak chcete. Milujte se a množte se ;P.

Avantasia - Lost in Space

Méérs

Podruhé porušenej slib

30. července 2011 v 14:12 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
"Kam to bude, slečno?" .. "Ke hvězdám.."

Ach moji milí.
Poslední tři dny si opět připadám, že jsem ještě pořád neopustila ten kouřovej a alkoholovej opar. Ve čtvrtek Lambrusco s Ilušou, včera pivo, víno a vodka s jistým panem L. Malým, který dopadl, jak dopadl. Hlavou do trávy málem udušenej vlastníma zvratkama. Věřte mi, poslouchat jeho dávící reflexy za doprovodu hudby Black Eyed Peas z auta pana M. není nic moc, ale přenesem se přes to. Odvedli ho domů a v panu M., se kterým jsem zůstala osamocená v jeho autě se sklopenejma sedačkama, se opět začaly projevovat zvířecí pudy. "Ty toho pěkně zneužíváš, že ostatní odešli," pravila jsem já, "A vadí ti to snad?" odpověděl mi otázkou. Moje pokrčení rameny bylo víc než výmluvné. A tak jsem podruhé porušila slib, který jsem dala svojí nejlepší kámošce a sice ten, že nikdy nebudu nic mít s jejím bejvalým. Tentokráte jsme se ale dostali ne na první, nýbrž až na poslední, třetí, metu. Ještě pořád voním po jeho parfému a čokoládě. Řeknu vám, provozovat sex v takovým mini třídveřáku není žádná sranda, navíc, když jste ospalí a v okolních domech se svítí :D.
A dneska jdeme kalit zase, ovšem jen za předpokladu, že nebude pršet. Ovšem pokud tam potkám pana M. ze včerejška, ani alkohol mi před trapným "éééh, ahoj" nepomůže. Protože můj večerejší pozdrav, kterým jsem ho po našem prožitku očastovala, když jsem vystupovala před domem z auta, zněl "tak teda ahoj". "Počkej, miláčku. Aspoň pusu ne?". Nádech výdech. "Ahoj" a prásk s dveřmi. Never again sweetie! Bye!
Čili, co mi zbejvá? Maximálně si zapnout BEP a smát se nad včerejškem :D. Čili. Milujte se a množte se, mé milé děti, ať nás blbejch není na světě málo. Vy víte, že mě milujtete.. ;P


Méérs

Něco nás zabít musí

29. července 2011 v 14:42 | Méérs ☮ |  Téma týdne
Joo, když jsem byla malá, tak byly reklamy v televizi jiný žrádlo než teď. Kostíci nebyli Kostíci, ale Princ a nejvíc mě bavily reklamy na Lipánka nebo to, že zejtra v pět odpoledne budou dávat Mumínky. Sladkej věk, sladkej.
Teď se na televizi koukám, jenom když potřebuju v prázdným baráku nějakou zvukovou kulisu a nechce se mi zapínat počítač (protože to trvá moc dlouho) nebo rádio (protože u nás rádio RockMax nenaladíte a na ostatních běžej jen samý komerční srajdy). Ok. Když jsem před pár lety viděla reklamu na jakousi čoko-tyčinku (mám dojem, že v tom figurovali rapeři a s těžkejma zlatejma řetězama kolem krku zpívali "Maxi King!" a kolem pasu objímali modelky "90-60-90" v bikinách Roxy), byla jsem si skoro jistá, že už nic horšího přijít nemůže. Vážně? Ale notak...
Teď někdy jsem šla kolem obýváku s miskou kukuřičnejch lupínků v puse a při pohledu na obrazovku mi div nevypadly nedožvejkaný z pusy. Psí zubní protézy. No ty vole, ten čokl má fakt liský zuby. Hned na to se fabulózně předvede reklama s botama na Vodafone a zakončí to malej chlapeček, co se tatínka ptá "a tatí? Jak se dělají děti?".
Svět spěje k záhubě. Milé dámy mi zajisté dají za pravdu, že když máme svoje dny, tak zmučené křečmi v břichu sotva chodíme, nedobrovolně krvácíme a máme blbou náladu. Ale ne. Ta naprosto cute blondýnka z reklamy na Naturellu, nebo co to je, skáče po louce jak trotl a ještě víc jako trotl se usmívá. Jiná se zase se svými kamarádkami promenáduje po městě na 10ti centimetrových podpatcích a strašně v klidu jdou do butiku, protože přece mají O.B. ne?
Ještě před pár lety byly v reklamách na prací prášky usměvavé hospodyňky. Teď navlíkli do růžovýho trička Vaniš nějakýho týpka, co vypadá jako gay, protože si máchá ruce v aviváži a hrozně se u toho kření (ano, je tam chlap, přece jen, většinou chodí nakupovat prací prostředky dámy). Já tedy většinou u praní v rukou skoro brečím, jak mě bolej záda.
Nebo si zkuste pustit klip k relativně ještě nové písni od Avril Lavigne What the Hell. Šup, hned na začátku vudíme notebook Vaio, televizor Sony. Potom se milá Avril navoní dvěma parfémy svojí vlatní produkce a vůbec jí nevadí, že když to smíchá dohromady, bude smrdět jako štětka. Následně nemůžeme přehlédnout velkou reklamu na oblečení Abbey Dawn (mimochodem taky její vlastní produkce). Prostě jsem měla Avril raději, když byla ještě rockerka a ne pink princess. Na jejím klipu vidíme, že za chvilku se reklamy nase*ou všude, včetně hudby.
Tak si to nekažme, nechme se tím vším zahltit.. něco nás zabít musí ;D.

Méérs

Mon Chéri..?

26. července 2011 v 15:56 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
No ty krávo :D
Můj nejlepší kamarád si našel přítele (slyšíte dobře, nikoli přítelkyni, přítele). Teď už mají všechny moje kámošky i máti nárok na to, aby mě upozorňovaly na to, že jsem už dlouhou dobu singl. Fuck it all.
Ééhm, dnešní dopoledne bylo velmi melancholické. Strávené s cigárem a knížkou Gossip girl v posteli. Vyžvejkáváním 4 hodiny staré peprmintové žvejky, čtením starejch smsek ze "šťastnýho období", přemejšlením na tím, že všichni lidi v šoubyznysu, co za něco stáli, zemřeli v sedmadvaceti (Kurt Cobain, Jimi Hendrix, Janis Joplin, Jim Morrison a teď i Amy Winehouse). Asi je to už takovej trend těch "nadanejch drogovejch stars". Nicméně, nechť je Amy země lehká, měla krásnej hlas. Snad se její duše domůže klidu aspoň po smrti, když za života to nešlo.
Yop. Včera jsem byla venku s mejma dvěma nejlepšíma kámoškama, Drynou a Gábou. Jak jsme tak probíraly, jak jde život, Drynu napadlo, že bych si měla sepisovat seznamy nebo nějakej deník, kde by byli chlapi, který jsem už dostala. Hezkej nápad. S Gábou jsem absolvovala asi 7 kilometrů dlouhou procházku, která mi udělala dost dobře a večer se mi líp usínalo. Taky jsem zjistila, že mám nějakým způsobem v prdeli koleno. Pajdám jak starej revmatik, je to hrůza, hnus, odpornost.
Jinak teda zpět ke Gossip girl. Zrovna čtu díl Kdo jiný než ty. Viděla jsem pár dílů seriálu a nijak mě to nezaujalo, ale ta knížka mě baví. Ou, že tém mon šerí. Vilní chlapci, co jsou věčně nadržení nebo se oddávají hulitbě za dveřmi svého pozlaceného pokoje. A nevinná děvčata z prostředí Manhattanu, které nosí boty Miu Miu a kabelky od Gucciho. Tyto bohaté děti chodí nakupovat na maminčinu kreditku, mají odpolední tréninky tenisu nebo golfu, popřípadě kurzy francouzštiny. Pod sukýnkami mají buď chatrné spodní prádlo Victoria's secret a nebo pro jistotu žádné, pořádají divoké večírky, na kterých pijí Mojito a tancují na konferenčních stolcích. Mnoho děvčat se pere o jednoho chlapce a mnoho chlapců o jednu dívku... Prostě tím chci říct: hele přečtěte si to, je to sranda.. :) :D.
Tak se teda milujte a množte ;)

→ parádní cover, parádní refrén :P ←

Méérs

I'll defy...

24. července 2011 v 18:12 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
"..Givin' me more and I'll defy 'cause you're really only after '74-'75.."

The Connells - '74-'75

Ty po mě kamenem, já po tobě cihlou vole...
"Hej Marci, ahoj. Jdeš dneska k té Čurině na oslavu?". To jediný byla moje třeštící hlava po včerejšku schopná vnímat při dnešním telefonátu se Štěpánem. "Sorry, Štěpo, ale já za chvilku odjíždím, měj se jo? Pá.".. "Marci.. Marci? Jseš v pohodě? Tak teda jo..Pá."
Nevim proč, ale po pátku, kterej jsem proseděla v děckama v hospodě jsem v sobotu byla jak opařená čajem. Odpoledne jsem si skočila pro cíga, pak hned za Drynou na kafe a film (a dobrý maso :D). Odešla jsem domů a za necelý dvě hodinky u mě byla Dryna. Vyrušila mě od čtění jednoho z dílů Gossip girl (tu knížku mi pujčila ona) a cigára, ale mě to nějak nevadilo, Dryna spolu s Gábou jsou v našem domu vždycky vítány (i když je tam sebevětší bordel, což je tam mimochodem neustále). Přichystaly jsme se a s partou jsme vyrazili na zábavu. Bylo teplo, hezky, nepršelo, paráda. Potkala jsem spoustu a spoustu známejch lidí a ještě víc jsem jich poznala. "Marci, tohle je Leo, Marci tohle je Kelda..".. "Hééj, holka nechodilas se mnou na základku?".. "Nevim, to už je dlouho..". A pak, po pár (dost) panácích a pivech, jsem potkala L.. Bejvalýho jedné z mejch nejkrásnějších kámošek. Nabušenýho, ostříhanýho jak na vojnu, v lihu jak zákon káže. "Slečno nádherná, přenádherná, půjdete si se mnou zatancovat?" .. "He, co? Jo, vole". V jedný sadě je ploužáků zhruba šest nebo sedm. I když mě od něj pořád někdo tahal stylem "ale tak L., pujč nám taky na chvilku tu pěknou slečnu", (dokonce i pan J. se snížil: "hej borec, pujč mi na chvilku tu kost, je to moje bejvalka"- "jdi doprdele, pinčle" :D) nepustil mě. Řekla bych, že si na mě něco kompenzoval. Všichni si dokážete domyslet jak to skončilo, že. Já si chlapy škatulkuju na různý kategorie. Ten hezky mluví, ten dobře líbá, ten je milej. Tenhle dobře tancuje. Viděli jste Hříšnej tanec? Připadala jsem si jako Baby. Ale jakože fakt :D. Parket nám byl malej a lidi kolem nás nejspíš při svým nudným kroužení cítili pohoršení. Není divu, mít vedle sebe pár, kterej se svíjí až k zemi v těsným objetí, líbá se a tváří se jako při orgasmu (pootevřený ústa nebo spodní ret sevřenej mezi zuby a zavřený oči, sexy..), asi bych taky nebyla nadšená, i když jsem zvyklá na težší kalibry :D. Po ploužácích jsem se mu snažla schovat, ale nějak mi to nešlo zrealizovat, pořád mě pronásledoval, tak jsem zmizela domů.
Dneska, když jsem s třeštící hlavou zapnula facebook, okamžite mi napsal "ahoj Marcelko, pamatuješ si něco ze včerejška?"- "Pamatuju."- "A..?"- "Nic se nestalo."- "Vůbec nic?"- "Ne, budeme kámoši jo?"- "Fajn. Je mi to líto, ale když to tak chceš."- "Chci. Promiň."
Méérs zase láme chlapecký srdce a stejně se vůbec necejtí blbě. To je ona, vrátila se nám, zdravá a neporušená. Konečně je zpátky... Je to ona, je to Méérs.
Tak teda mír a lásku... a milujte se a množte se.

Méérs

*Let me read please*

22. července 2011 v 15:56 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
"Nebyl jsem zas tak ožralej" .. "Kámo! Hodil jsi s mým křečkem a zařval 'Lééť Pikaču, vybral jsem si tebe!!'"

Tak a Méérs je už zas tady :D. S cigárem a kávou po ruce píše.
(Dnešní zápis se bude věnovat včerejší návštěvě hospody, nechutnému počasí venku, zkaženým plánům, AMVéčkům a jiným věcem.)
Včera (protože nečekaně propršel celej den) se u nás nikdo nestavil, ani nezavolal, tudíž mi nezbejvalo nic jinýho, než si skočit pro cigára do hospody sama (rozumějte, nechodím tam ráda pro cigarety, protože hospodská i většina osazenstva dost blízce znají mé rodiče). Počkala jsem si až mamina vypadne k sousedům na návštěvu a jen v kraťasech, bílým tričku a naboso v botaskách jsem přeletěla silnici do hospody. Samozřejmě, mé bílé tričko parádně promoklo, takže bylo vidět všechno, co jenom šlo. Vypadala jsem jako hastroš. A kdo nesedí u štamgastkýho stolu? Bukna (otcův nejlepší kámoš :D).
Já: "Hekhekhek..eh..dobrej večír. Jedny..eh eh.. modrý..eh eh.. LMka."
Bukna: "Áá, Karlova mladá. Tak hospodská čtvrtku Jelzina, pivo, nanuka, cigára. Na mě!"
Já: "Co? Né, já nemůžu."
Bukna: "Sedni a nekecej."
Takže z hospody jsem odcházela s cigárama, omámená třema čvtrkama a dvěma pivama :D. A to jsem tam prosim byla půl hodiny :D. Mám se já? Mám.
Teď k počasí a zmařeným plánům. Dneska měla bejt zábava. Parádní zábava. Zítra měla bejt Neckiáda a další parádní zábava. A hovno z toho. Teda ono to možná bude. Ale bude chcát jako z konve. Jenom co opustím svůj hrnek horký kávy a podívám se ven, vidím šedý nebe, kaluže a zastuděj mě nohy. Aspoň tento víkend by mohlo bejt hezky sakra. Sluníčko vysvitni. Nebo aspoň, pane bože, nechčij z voken.
A teď AMVéčka. Oh my fucking god. Našla jsem parádní AMVéčko na parádní písničku s parádním anime:


A tohle je ten song, co je v AMVéčku. Comatose od Skillet. Dneska jsem si na tu písničku vzpomněla, tak jsem si ji našla na youtube a vyskočilo mi tam tohle AMVéčko. Na tom songu dneska jedu all day.. So enjoy it.

btw: fotka :D No jen se smějte, máte právo. Opět já. Přišla mě navštívit kámoška Gabča i foťákem, aby mi ukázala fotky z dovolený. Já jsem si četla na podlaze v pokojíčku a neměla jsem moc dobrou náladu (venku celej den chcalo! :D) mimochodem četla jsem Emily Strange, kterou mi kdysi věnovala k Vánocům Dryna. Na první straně je zlatou tužkou napsaný: "Pro největšího pohodáře pod sluncem.". Prostě jsem tu fotku musela stáhnout a upravit, protože nemá chybu :D ten můj xicht :D bože, za co? :D Milujte se a množte se, čáu! xP

Méérs

Drogy, sex a rock'n'roll..♥

21. července 2011 v 1:09 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Tento článěk je psán pod různými omamnými látkami (15 cigaret, 3 piva, 2 frisca, 2 vodky s džusem, marjána) a proto se omlouvám za chyby a za kecy, co tu těmito krajinami právě proplují.
Přiznávám se, že posledních pět-šest dní jsem furt a furt v lihu. Jak naložená mrtvola. Vlastně nevim, jestli jsem UŽ ZAS nebo JEŠTĚ v lihu. Prostě furt. Furt to jede dokola a dokola. Ráno vstávačka s bolehlavem, nějaká ta práce, sprcha. V sedm večer pro krabičku cigaret, sednout s Maldou do auta z důvodu pojezdů po okolí, v devět zpět k domu pana J., tam sklo trávy, frisco. Pak hospoda- ze dvě-tři pivečka. Je deset, cigarety jsou skoro fuč. Malda odjížídí (po nekonečným objímání, ujišťování a olizování se se mnou), Vitek už leží přede mnou a chce namazat záda (každodenní proces), připojuje se J.. Pak se vytasí s romantickým filmem nebo hororem (je moc naivní, jestli si myslí, že se budu bát, víc se bojí on), pak mě začne tisknout ke stěně. Já na to ovšem nemám nervy, tak vypadnu a zapálim si venku Hned ho mám za prdelí. Tak se fakt naštvu, zamávám Vítkovi a mizím domů, kde sednu ke kompu, sepíšu to všechno a spát. A zas.. a zas.
Nechci nic jinýho než mír a lásku lidi, mír a lásku. Peace and love. And sex, drugs and rock'n'roll. Jop.
Épp, dneska mi přijela moje takzvaná best-friendka Gabča z Chorvatska, opálená jak negr. Hned mi uzmula tři cigára, protože celej tejden nekouřila (bláázen! pro mě je peklo nekouřit tři hodiny). Dovezla mi parádní zapalovač dražší než jsou tu cigára a dvě plechovky sladkýho piva, který jsme hned vypily. Přivezla mi ale hlavně sebe a pětiminutový objetí, který mi věnovala ještě celý slaná od mořské vody. Už dlouho mě takhle neobjala. Dlouhý, silný objetí, při kterým málem nedejcháte, jen z ní cítíte moře a radost, že vás vidí. A chybělo mi to. Fest.
Rád bych vám dal jen pár hodin klavíru..
Dneska už to mučení ukončíme ne? RedHead se loučí, milujte se a množte se.
btw: poslechněte si tu písničku, ja vim, že tu skupinu neznáte (teda mnozí) ale ta písnička je parádní :) Aspoň máte představu při čem se ožírám na zábavách ;D
btw2: té fotce se nesmějte, takhle fakt vypadám v civilu pod vlivem silné dávky alkoholu :D fotila mě Míša, která už měla taky dost :D

Krápník - Empír

Méérs

-jak_za_mlada-

20. července 2011 v 0:30 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))

.. ale ja dúfam, ale ja viem že to zdvihneš práve ty..!
Speed vole, speed!!
"Ty vole, ta Marcela je taková semetrika, já ji tak nesnáším! Doufám, že není za dveřma.." *třísk*. Jéé, vona tam ta kráva byla, co? Ty hajle! xP Jsem semetrika. Jsem hrozná, každej mě nesnáší, prej jsem fetka, stoprocentní shazovačka sebevědomí, věčně protivná, naspeedovaná. Některý baby jsou frigidní, Marcela ne. Marcela je stoprocentní.
Zhruba na 80% vás můžu ujistit, že seriál "pan J. a slečna N. - příběh na pokračování" už pokračování mít nebude. Když jsem dneska viděla, že se slečna N. tiskne k panu J. jak za mlada (nevim, ale kdybych se na to divala jako nezaujatá nemilenka, nebejvalá, nenasraná, řekla bych, že jsou spolu super-roztomilý a snad bych i předla jako kočka, jen kdybych nebyla to, co jsem), tak jsem si řekla, že si dám pokoj. Když to na mě J. dneska zkoušel u romantickýho filmu, odstrčila jsem ho a tvářila se hrozně. Hrozně. Frigidně. No.
Hospůdkoo. Dala jsem pivo, pivo, vodku, pivo, sníh bílý, krábu cigár, pivo a dom. Teda k J. na film. Právě se divim, že jsem po tolika alkolovejch bombách byla rozumná skoro jako za střízliva, kdyby se mi nemotaly nohy jako hůlky.
Jéb. Jela jsem s kámošem Maldou do Olmu jeho novým fárem. Na benzince jsme stavěli a já se na něj podívala: "Ty už nejseš s tou svou mladou?".. "Se stíhačkou? Ne, už od soboty ne.".. "Rozešla se s tebou?".. "Já s ní.".. "Já jsem ti to řikala, že se rozejdeš ty s ní, měla jsem se vsadit! Haha!".. "Neřvi tak sakra! Já jsem se tě stejně chtěl zeptat na to.. no..".. "Co?".. "Takovej malej návrh na společnou existenci.".. "Jako chodit s tebou?".. "No.".. "Ééém, ne.".. "Proč ne?".. "Protože prostě ne.".. "Důvod?".. "Jsi děvkař, jsi bejvalej mý nejlepší kámošky, jsi jenom kámoš. Miluju tě. Prostě jo. Ale jako kámoše víš?".. "Marci. Bud už zticha. Nebo tě nechám tady na benzice.". Podíval se bokem a pak na mě ani nepromluvil. Modrý voči, načuřenej pohled, cígo v koutku pusy. Hm. Jsem hártbrejkr vole.
Tento tejden dvě kalby za sebou. Další tejden volno (provedem nějaký zlo! :P), pak odjezd ke kámošovi Áďovi, pak volno (zlo!) a pak nákupy, návštěva tetičky a strejčka a kina a různejch hospod a barů a tržnic a cyklostezky a fesťáku a undergroundovejch akcí a výstav a krásnejch chlapů a sklepů ve Zlíně :D. Vydařený prázdniny :D. Jop.
Milujte se množte se ;). Ať nás alp není málo no ne? :D

Méérs


I still ROCK..!!

19. července 2011 v 0:03 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Tak trochu se cejtim..divně. Nevim.
Dneska se mi vrátila Dryna z MORu celá spálená a nabitá zážitkama, který mi musela hned za tepla říct. Když jsem viděla ten její spálenej xicht, poslouchala jak borec zpěvák z Airbourne šplhal do 50ti metrové vejšky nebo jak šíleně špatní byli Guano Apes a poslouchala u toho ten nejlepší song od Bonfire (Just follow the Rainbow), byla jsem děsně happy, že je zpátky. Celá, nepokérovaná, nezraněná (v rámci mezí). Teď už jenom čekám na triumfální návrat nejlepší kámošky Gáby z Chorvatska. Až jí vyklopím uplně všechno.
Máme tu další díl serálu "Pan J. a slečna N. - příběh na pokračování". Dneska se pan J. vydal za slečnou N., potkal mě (no byla jsem hrozně sexy v děravým triku, kraťasech a matčinejch starodávnejch nazouvácích), po pár metrech to otočil a poslal jeho bráchu aby mi řek, ať se večer stavim na film. Odvaha sama. Ok. Stavila jsem se. Sjela trochu cukru s bráchou pana J.. Jenomže nečekaná věc: panu J. se ze mě asi hrozně rozklepaly kolena, takže jsem ho nechala plavat a celou dobu jsem strávila s jeho bráchou a exotem S.(jak mi ten chlapec blonďatej hrozně chyběl! důkaz: měla jsem potřebu ho pořád objímat). A jak mi kurva bylo dobře. Zkartáčovala jsem J. jak je hroznej a šla jsem. Vrátila jsem se teď. Naspeedovaná, s kapelou Ine Kafe a jejich Telefonným číslem v hlavě, s nedostatkem cigaret, hladem a rozklepanejma rukama.,
Co dodat? Jsem nanapravitelná v kterýmkoli ohledu :D. Milujte se a množte se :P.

Bonfire - Just Follow the Rainbow

Méérs

Děkuju

18. července 2011 v 15:41 | Méérs ☮ |  Téma týdne
Omlouvám se za tento článek, který bude šíleně sentimentální, Méérs bude taková, jakou ji neznáte, bude milá, rozpačitá, smutná, veselá, jenom ne krutá jako obvykle.
Mám pár svejch životních začátků, na který neustále vzpomínám, ať už se slzama radosti nebo smutku v očích.

..Když jsem prvně otevřela knihu Harry Potter a Kámen mudrců. Otevřel se mi zároveň s knihou i novej svět, díky kterýmu jsem taková jaká jsem. Miluju jak knižní, tak i filmový podání, miluju hlavní hrdiny, v Harrym Potterovi je možný všechno a Bradavice jsou nejbezpečnější místo na světě. Díky.
..Když jsem prvně pohlídla do těch studánkově modrejch očí, co mě provázej celej život a teď už mají šestnáct let. Byly mi asi tři roky, když jsem ji prvně viděla. Mou nejlepší kamarádku. Bez ní by teď už svět nebyl světem. Díky.
..Když jsem prvně vstoupila do třídy s tabulkou 1.C, kde sedělo 27 stejně vystrašenejch čerstvejch středoškoláků. Ta třída mi umožnila poznat svět jinej, než byl doteď, jiný lidi, jinej způsob žití, jiný city. Díky.
..Když jsem prvně uslyšela písničku How you remind me od skupiny Nickelback, šlo to všechno už ráz na ráz. Pak byli The Rasmus, HIM, Nirvana, Paramore, Bullet for my Valentine. Díky té jedné písni jsem poznala spoustu krásný hudby. A té písni jsem věčná. Díky.
..Když mě pan J. tenkrát prvně objal a políbil. Nebyla to moje první pusa, on nebyl můj první, ale cítila jsem se s ním úplně jinak, než s těma předtím. Dal mi něco, co mi ostatní nedali, snad zkušenost, že i láska bolí a že i pád na držku je pohyb dopředu. Asi jsem ho nemilovala, ale byla jsem ráda, že jsem ho měla. Otevřel mi oči, abych viděla, že svět je hajzl, i když on sám byl v podstatě ještě malý děcko a nic z toho nevěděl. Díky.

Díky všem začátkům, co jsem v životě zažila. Děkuju mamince, že mě porodila. Děkuju přátelům, že na mě v začátcích nekoukali přes prsty. Děkuju Bohu, že jsem tady.


Méérs