Srpen 2011

Studenti z ráje vyhnaní

31. srpna 2011 v 21:57 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Ne. Tyto prázdniny už nemá smysl říkat: někde se stala chyba. Nemá to cenu. Protože (jak jsem uvedla již v minulém zípisku), tyto prázdniny už od začátku stály za hovno. Většinu věcí a vejletů jsem byla nucena zrušit nebo odložit na neurčito. Místo toho jsem měla každej tejden alkoholovej. Znáte to. Pondělí, úterý nic, ve středu se načnem, v sobotu se doděláme a v neděli střízlivíme.
Prázdniny dneškem končej. Před nima byli všichni zadaní, po nich jsou single. Jojo, hold letní lásky dokážou ničit i sebepevnější vztah. Já jsem single permanentně, protože o mejch vztazích nikdo nikdy neví. Je to tak trochu prokletí.
Události posledních dní: Pondělí- to byla ta house-party u Dryny. Byla parádní, sešlo se nás kolem osmi, pokecali jsme, popili, koukali na Marečku podejte mi pero, dělali kraviny, převlíkali se do různejch podob. Někteří z nás se smáli, někteří cukrovali, někteří plakali. Včerejšek- jakožto oficiální zakončení prázdnin (smrk, bů bů) jsme uspořádali chlastačku- stanovačku. Sešel se nás dost podobnej počet a dělali jsme podobný věci. Seděli u táboráku, popíjeli šáňo, víno a pivo. Fotili, žrali maso a pak s pocitem "vždyť tohle je poslední letní večer..noc.." jsme šli spát. A všichni víme, jak moc ten pocit bolí, jaký jsou letní dny- horký a letní noci- žhavý.
A abych řekla pravdu, když se tak dívám do tmy, je mi smutno. Před měsícem bych někde seděla v okruhu přátel, popíjeli bychom. Nebo bych seděla v autě s panem J. a vyčítali bychom si všechno, co jsme si kdy udělali. Nebo bych někde tancovala s panem L. a všechno by mi bylo na chvilku jedno, protože žiju okamžikem a protože v tu chvíli jsou pro mě důležitý jenom jeho oči, ruce, rty, pevná zem pod nohama a hvězdy nad hlavou. Ne, je posledního srpna, zítra škola se šíleným rozvrhem a učiteli. A tak s tim nic nenaděláme, budem zas šoupat nohama a počítat minuty do konce hodiny. Tak přeju všem hodně úspěchů v novým školním roce :). Mějte se krásně.

Méérs

Podstata podstaty je vlastně nepodstatná...

29. srpna 2011 v 1:28 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Hah, vtipálci, čáu.
Tak nám ta sobota nevyšla, já osobně jsem seděla doma u filmu Kill Bill a chlastala jsem modrýho portugala. Neděle- měli jsme menří generálku u Dryny doma. Totiž gerálku na pondělí/úterý. Drynini rodiče totiž opustili na pár dní dům a Dryna se rozhodla využít to k uspořádání děsivé house-party (neznáte někdo recept na bowli?). Víno, techno, pětistrunná kytara, karaoke, cigára a kuře s králikem na činskej způsob. To zas bude v álejích nablito. Jestli to chcete opravdu vědět, tak ano, pan L. je pořád uraženej a ne, pořád se mi neozval. Slečna Greplic mě před ním poslední dva dny dost těžce varovala, takže mám zase něco nad čím můžu přemejšlet při dlouejch nudnejch večerech strávenejch nad cigárem.
Dneska jsem viděla film Risknem to s Polly, nebo tak nějak se to jmenovalo. Jednoduchá american comedy, ale mě se to líbilo. Jennifer Aniston to skvěle zahrála, je to úžasní herečka.
Papá se pořád ještě těžce dře v Litvě abychom měli na chléb, vodu a internet. A já sedim doma s nataženou hubou, že za pár dní mě čeká návrat do školy. Ach. Nebe. Chmmm, co říct. Snad jenom, užijte si ty poslední dny volna a nezvlčte mi. Milujte se a množte ;).


Méérs

- F.U.C.K. - I.T. - A.L.L .-

27. srpna 2011 v 17:11 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Jsem si teda myslela, že ten poslední víkend prázdnin si užiju víc. Včerejšek vypadal ještě odpoledne velice slibně. V kraťasích, v tílku a s grepovým Amundsenem v ruce jsme si to šinuli autem (já, Gabča a její potencionální nápadník Leošek) na Bouzov, odkud měly vzletět balony. Nevyšlo to. Moc foukalo. Dali jsme si aspoň kofolu, zatancovali si na nějaký country brnkance. Pak že pojedem na zábavu, ale Leoškovi (řidičovi) se udělalo zle, takže jsme nakonec s Gabčou ztvrdly na zídce půl kilometru odsud s tou flaškou a zapíjely jsme depku.
Dnešek nevypadá o moc líp. Gabča tvrdne na hasičskejch závodech, kam jsem měla jet, ale jelikož máti dostala angínu, musím se o ni starat a to spolu zrovna máme takovej divnej vztah. Jakože nic moc. Dost se hádáme kvůli pitomostem a tak. Večer jsme plánovaly zábavu, ale nemáme odvoz. Na kole je to sice kousek (8 kilásků), ale matka má šílený problémy s tím, že pojedu zpátky ožralá na kole. A to ať si píše, že se fakt ožeru. Sere mě ona, sere mě, že za pár dní začíná ta posraná škola, sere mě pan L., serou mě všichni a všechno. Sere mě, že mi ještě není osmnáct, nemám brigádu, tudíž ani prachy a vlastní zodpovědnost. Sere mě taky to, že kvůli tomu, že mě balí jeden fotograf z místní rockové kapely, mě pan L. okázale ignoruje po tom víkendu, co jsme spolu strávili. A mrzí mě to. I když není jedinej chlap na světě, žejo. Od neděle se tady neukázal, neozval se, je na mě naštvanej (nemužu za to, vyjímečně ne) a beztak teďka tráví krásný odpoledne se svou blonďatou bejvalkou, kterou ještě nepřestal milovat. Svět je krutej bejby, zvykej si.
Tak teda. Za chvilku škola, měla bych se podívat na rozvrh, učitele a tomu podobné...
Prázdniny 2011 tímto okamžikem označuju za ty nejdebilnější prázdniny celýho mýho sedmnáctiletýho života.
Mějte se jak chcete.

Méérs

-den.na.hovno-

24. srpna 2011 v 0:02 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
"Je to blondýna, ser na ni..."

Dnešek- jeden z posledních dní těhle nic moc prázdnin- stál uplně a totálně za hovno. Vstávala jsem pozdě, byla přemluvena nejlepší kámoškou Gabčou k jízdě na eNVé. Asi čtyři hodinky jsme tam strávily. Plavaly jsme, opalovaly se, poslouchaly veselou hudbu a očumovaly zdejší borce v plavkách a potily se při těch hříšnejch myšlenkách. Když jsme se kolem sedmé vrátily, udělala jsem doma nějakou malou práci. Zjistila jsem, že pan L. na mě totálně sere, tudíž já seru na něj a šla s Drynou ven. Prošly jsme se, roztáhly trochu plíce. Pak jsme uviděly Gabču, která opět prožila další milostný zklamání, nasupenou, se slzama v očích. Řekla jsem si, že nejlepší bude nechat ji přemejšlet. Tak jsem šla domů. Napustila si vanu, brutálně horkou vanu, do ní nalila jablečnou pěnu, uvařila si kafe, zapálila svíčku, vzala si knížku a pustila Smashing Pumpkins. Už zas. Poslední dobou mi tyhle vany dělaj dobře. Ta horká pára vám zamlží mozek, takže nemusíte přemejšlet a je to tak lepší ne?
Nechci jít do školy, ani za nic. Chci zůstat doma s tebou, mami a píct koláč :D. Je čas koupit nachos, tu dobrou sejrovou sračku k tomu, nějaký frisco a udělat si s Drynou filmovej večer, který tak milujeme. A o půlnoci jít v pyžamu na lavičku si zapálit. A už vím, co udělám tu noc před prvním zářím. Vožeru se vínem a do školy půjdu s šílenou kocovinou, aby všechny učitelky a učitelé viděli, že jsem si ty prázdniny kurva užila. Tečka. Spat. Dobrou.

Méérs

kouřová dieta

22. srpna 2011 v 14:17 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
"Trdlo moje" .. "Neřikej mi trdlo!" .. "Promiň, lásko.."

Včera a dneska. Dneska a včera. V hlavě miliony myšlenek a každá z nich stojí za hovno. Otec odjel pracovně na dva tejdny do Litvy, mamina je jakási naštvaná, Gabča je v depce, tak to těžce přenesla i na mě. Včera jsem seděla s Drynou na naší milované studně, kouřily jsme a přemejšlely jsme o tom, jak blbej je život a jak hrozně rychle dospíváme. Jak prostě jdeme po supermarketu a místo toho, abychom jako před pár lety myslely na to, že si koupíme brambůrky, protože večer v telce dávaj Harryho Pottera, tak myslíme na to, že maj ve slevě hovězí. Nebo, že nám doma došla rejže. A nebo, že potřebujem zaplatit složenku a kde na to kurva vzít prachy. A navíc.. "Ty hele, Méérs, co teda s tím L.?"- "Já nevim."- "Jak to bude pokračovat?"- "Já nevim, já nad tím nechci přemejšlet, ale budu asi muset.". Láska, tak to je taky svině.
Tak jsme s maminou samy doma a já jsem se asi rozhodla držet kouřovou dietu. Kouřím jednu za druhou a nežeru. Od páteční snídaně až do teď jsem neměla vubec nic. Jenom pět litrů kávy a čtyři krabičky cigaret. A depku. Taky jsem si asi dvě hodiny poležela ve vaně, včera večer. Voda už byla studená a celá rudá od mejch vlasů (samovymejvací barva, friendi) a koupelna byla plná kouře a mejch povzdychů a já jsem měla červený a černý oči. Červený od slz a černý od rozpuštěný řasenky. A poslouchala jsem Smashing Pumpkins a bylo mi všecko tákhle volný. Holding back the fool again. Holding back the fool pretend. A za pár dní jsou prázdniny v prdeli. A všecko je na hovno, ale po trávě se nechodí, nýbrž směje, že. Ať žije grunge lidi. Jdem se ožrat.

Smashing Pumpkins - To Forgive

Méérs

"ou maj god, hí is sou lavly!!" :D

16. srpna 2011 v 22:50 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Táák, moji milí.
"Večer asi přijedu, ale není to stoprocentní, zlato" .. "V pohodě, pak mi napiš smsku..". Čekala jsem hodinu, dvě, dvě a půl. Nepřijel, nenapsal. Tak jsem šla domů. V klídku, ani ne moc zklamaná, zkrátka v pohodě, i když se ani neozval. A pak se jenom tak mimochodem dozvím, že jel někam ven nebo do hospody, nebo cože. V klidu. Chtěl ze mě asi udělat vola, tak se mu to splnilo. Ale ještě neví, jak moc draze za tohle zaplatí xP. Nejdřív ho rozpůlím, pak rozčtvrtím, pak naosminkuju. Ale no tak. To snad ne. Ale dám mu prožít takový psychický peklo, který ještě v životě nazažil, ať ví, že já nečekám a neprosím, tohle bude dělat on!
Love me, love, say that you love me! Další pecka, na kterou jsem si dneska vzpomněla :D. Neznám důvod..:D.

The Cardigans - Lovefool

Jinak jsem asi podesátý přečetla knížku Kletba egyptské mumie ze série Husí kůže. Kdysi se mi to hrozně líbilo, to mi bylo tak dvanáct. Teď se mi to líbí taky, ale vidim tam to, co jsem dřív neviděla. Často opakující se slova, někdy i celé věty, nespisovnost, chyby, autor nemá smysl pro napětí. Jak dospíváme, vidíme na všem chyby.
Tak. O víkendu? V pátek snad grilovačka na buňce nebo něco v tom smyslu jsem slyšela. A v sobotu mám na výběr ze tří zábav, tak uvidíme. Určitě ale půjdu na tu, na kterou nepůjde pan L., to jsem si jistá. Jinak mi stávkuje mobil (překvapení? mám ho už 6 let :D starej nezničitelnej Siemens, pozor dokonce má barevnej displej!! :D a foťák! :D)
Včera jsem se dívala s Drynou na Cherrybomb, ve kterým účinkuje Rupert Grint (ou maj god, hí is sou lavly!! :D) a dneska s Gábušou na Perníkovou věž .. poslední dobou mám samej dobrej vkus :).
Předpověď počasí: bude hezky. Musí být.
Milujte se a množte ;).

Méérs

Oh think twice...

14. srpna 2011 v 22:00 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Poslední tři dny je to v mým životě jakýsi pomotaný. Jinak teda jakože zdravím.
Hrozně moc byste asi chtěli slyšet, že pan L. je pořád tak nechutně sladkej co? Není, milé děti. V pátek se mi přijel vnucovat na noc. Odmítla jsem ho. On se jel bavit do klubu a já s kámošem jsme zažehli uhlík ve vodnici. Sobota byla dost podobná. On se sbalil a jel za pár blonďatejma slepičkama na bečku. Já jsem jela na pivní slavnosti, viděla jsem Arakainy. Honza Toužimský se mi nabídl, že pokud se svlíknu před tou asi pětitisícovkou lidí, tak se mi podepíše na prsa :D. Vtipálek. Nakonec jsem to zakotvila na hodové zábavě celkem nedaleko, už v suchejch botách a hadrech. S pár kámoši, nejlepší kámoškou a jedním voďárovým znalcem z pátku a jak moc nám bylo krásně :). I když. Při odjezdu domů kolem půl 3 ráno jsem seděla nalepená na okýnku v autě a najednou jsem viděla v hlavě oči. Něčí modrý oči. A ten roztomilej úsměv. Zatřepala jsem hlavou a zapálila jsem si. A tak jsem rychle na nebesky modrý oči pana L. zapomněla.
Dneska jsme se s Gabčou zašily na buňce s krabičkou cigaret a albem Empír od skupiny Krápník. A vydejchávala jsem kocovinu ze včerejška a exotický vůně tabáku z pátku. A hrozně mi vadilo to, že nemám L. po ruce a nemůžu mu urvat končetiny za to, jak moc mě sere. Takže věci a tak no, znáte to, nic víc se neděje. Ve čtvrtek mi přijedou na hlídání dva malí špunti (omfg, néé :/)
Tak se teda mějte, milujte a množte.

Méérs

Zevl-point

11. srpna 2011 v 21:19 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Ach jo, v životě jsem se necejtila tak zaměstnávaná a obletovaná jako teď. Ráno jsem na popud maminy vstala v deset (děcká, nadlidskej výkon!), vyšpulírovala jsem byt, takže se lesklo přesně to, co se lesknout nemělo a hned jsem hodila ukázkovou lištu na podlaze. Chvilku po obědě jsem si sedla k facebooku ("ano, klid, konečně!"). Hned mi napsal pan Z., co do mě solí už měsíce, jestli se může stavit. Tak jsem hodila sprchu, udělala ze sebe celkově trochu člověka a vyrazila si s ním ven. Asi po hodince se mi vrátila nejlepší kámoška z práce (neviděla jsem ji už 4 dny), hned mi padla kolem krku a začala mi říkat, co všechno zažila ("Hej, Paša byl nejvic v pohodě. A Kája chodí do třídy s Lukanem, no to teda poser koště. A v úterý u nás byl Pája, vzali jsme voďára a váleli se na střeše až do dvou do rána.."). Řikám, v pohodě. O půl čtvrtý přijede L.,j je půl 3, takže mám ještě čas, zapálim si. Sotva jsem si zapálila cigáro, uslyšela jsem venku řvát skůtr. Pan L. vběhl dovnitř (do našeho útočistě, řikáme tomu buňka), cigáro mi úlekem vypadlo z ruky, Gába a pan Z. taky hleděli jak zjara. "Ahoj lásko," vlepil mi pusu, jako bychom spolu chodili, "nemohl jsem se dočkat, až tě uvidím, tak jsem skončil v práci dřív a jsem tady. Bože, vypadáš skvěle, sluší ti to!". Další chvilku jsem nechápavě koukala, než se vměstnal mezi mě a pana Z.. Nestačila jsem říct ani popel a on už mi připalovat další cigaretu, položil si mi hlavu na rameno a hrozně sexy hlasem mi řekl: "Lásko, pojedeme do Céčka?" .. "Ne, nebudeme pít, řidíš." .. "Já si dám kofolu a tobě objednám nějaký vínko, co ty na to?". Zakroutila jsem hlavou, čímž jsem jeho návrh rázně zamítla. Za chvilku Gába a pan Z. vycítili, že jsou tam navíc a tak odešli. Takže jsem byla nucena tam s ním zůstat další hodinu, než musel jet domů. "Ten zítřek platí? Hrozně se těším, už teď se mi stejská. Budeme tady jenom my dva, sami." Bože. Chtěl mě svýst na skůtru, ale já opět odmítla. Pak jsem teda šla s Drynou a Gábou na náš zevl-point si zapálit a za chvilku mě ještě (opět s Gábou) čeká pozorování hvězd při cigáru.
Zítřek asi nebude jinej. A sobota bude dost podobná. A v neděli budu vyspávat kocovinu. Tak se milujte a množte no.. Já letim :)

Phil Collins - Another Day in Paradise

Méérs

Svedená? Tak to mě těší

10. srpna 2011 v 22:07 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Nálada jak na houpačce, jednou skvělá, jednou na hovno.
S nejlepší kámoškou Gabčou jsme si řekly, že prostě sereme na chlapy, jejichž jména začínaj na L. Ale když se vám jeden takovej L. připlete do života, je to pak peklo. My, ty drsný holky, jsme od chlapů v životě neslyšely skoro žádný hezký slovo. A když už to bylo "mám tě rád", tak jejich oči byly chladný a hlas bez výrazu. Asi jakože 'mám tě rád v posteli'. A teď sedíte, naproti vám takovej jeden pan L.. U chlapů nesnáším modrý oči, protože si myslím, že modroočci jsou lháři. Tak prostě sedíte, myslíte si, že vás políbí, ale on vám místo toho nadzvedne hlavu a z centimetru vám řekne "Proč mě k tobě pořád něco tak hrozně táhne?". A vy těm modrejm očím najednou věříte, ale stejně si stokrát myslíte, že lže. Špatný zkušenosti nevymizej. Láska je ráj, ale bolí jako peklo. A proto se zásadně nezamilovávám.
Jdete se projít. V jedný ruce cigáro a pořád vám vibruje kapsa. Tak to sakra teda otevřete no. Kámoška: "skoncila mi smena, jsem hrozne utahana, tesim se na tebe kravicko <3". A šup, pan L.: "Chybis mi, trdlo moje, kdy te zase uvidim? porad na tebe myslim a menim nazor: zelena je nadherna barva, protoze tvy oci jsou zeleny..:) zitra po praci prijedu, cekej me :* ".
Je na to definice. Pro normální lidi by to byla "láska". Pro mě je to (jak říká často Dryna) "problémy v ráji". Protože j prožívám ráj, když lásku nemám. A tak to je, jiná nebudu, ale přece jen šťastná jsem :).

Krápník - Tebe nebýt

Méérs

Strange Day

9. srpna 2011 v 16:58 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Oh my fucking god..
Můžete všechno. Můžete mě seřvat, milovat, nenávidět, popichovat, všechno. Ale nesnáším, když sama sebe ponížím, což se stalo právě teď před pár minutami. Od malička jsem byla sebevědomá, jistá si, že všechno, co dělám je ok a že kvůli žádnýmu chlapovi nezměním názor. Jde o kurevskou blbost, ale stejně.
"Přijedu, chceš?" .. "Ne." .. "Proč?" .. "Protože prostě ne." *o chvilku později, když jsem zjistila, že nemám žádnej program a navíc bych ho celkem ráda po těch našich eskapádech viděla* "Víš co? Přijeď." .. "Si nějak změnila názor, to ti chybím nebo co?" .. "Víš co? Naser si. Vem si to svoje posraný ego a nacpi si ho do prdele!"
Včerejšek se mi nějak nezdál, stejně tak dnešek. Možná je to tim hnusným (nechutným!) počasím, ale prostě. Sotva vstanete, je vám zle od žaludku, nesežerete prostě nic, akorát si dáte cígo, po kterým je vám ještě hůř. Tak si uděláte kafe, ale po tom vám zežloutne jazyk. Tak si dáte víno, řeknete si "třeba mě to zklidni". Ne, je vám ještě hůř. Tak chodíte od ničeho k ničemu a pobrekáváte a pak vám ještě nějakej nabubřelej pitomeček shodí sebevědomí. A pak vám cigára dojdou a vy máte hlad, ale nemáte chuť a vlasy vám stojej hrůzou z toho počasí, máte husinu a asi i horečku i když je vám zima. A šminky vám na ksichtě nedržej a vlasy jsou lámavý a ze všeho je vám na blití.
A takovej je dnešek přátelé.

Mandrage - Kapky proti slzám

Méérs