Září 2011

Zumba sejšn

29. září 2011 v 20:37 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Znáte takový ty tejdny, kdy je to pracovně nebo ve škole totálně na p*ču, tudíž už slintáte po víkendu s někým, kdo vám zvedne náladu? Jo, tak takovej tejden mám teď já. Dokonce jsem už dostala první basu- pedagogika. Šikovné to děvče, tahle Méérs. Najednou se mi to všechno nakupilo a já nevim co prvni. Měla bych si sehnat nějaký věci na projekt do výtvarky (moje téma: Elvis Presley), udělat nějakej body-art nebo land-art, udělat referát do výtvarky, referát do bioly, rozcvičku do těláku, našrotit se slovíčka z angliny, naučit se stupňování do němčiny atd. atd.... Jo a to všechno prosim pěkně do zítřka..ale tak klídek žejo :). No problem.
Dneska v těláku vrh koulí, no směju se. "Pane profesore, kolik má ta koule kilo?". "Čtyři, Marcelko.". "Doprdele, to je jak házet mým školním báglem..!". Pak teda dalších úmornej pár hodin, no a nakonec zumbaaa! Celej tejden se tam těšim, tesně před šestou večerní, kdy začíná lekce, se mi tak strašně začalo nechtít. Nakonec jsem se ale dokopala, předvedla pár popletenejch kreací a svý totálně propocený záda :D. Štěpa se mi zas hrozně smál :D.
Nicméééně. O víkendu jdu (asi-podle počasí, nálady a nabytého sex-appealu) s Fotografem do Zoo. Tak mu sakra všichni zatleskejte, překecal mě (ony poklonky a lichotky často na bab zaberou ;D).
Miláčci, já mám pocit že při té zumbě ... hubnu..?!!!
Milujte se a množte..

Demi Lovato and Joe Jonas - This is me (S.T. k filmu Camp Rock)

Méérs

I'm too good looking..:P

23. září 2011 v 19:02 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Óch to je doba, co tady Méérs nebyla co? Ano, celých pět dní :D.
Venku je vedro na padnutí. Věříte tomu, že ačkoliv jsem velice teplokrevná osoba, sedím tady v rukavicích a svetru? Musím se vám především pochlubit se svými školními úspěchy. Ještě jsem nedostaa žádnou basu a to je půlka září (ale v klidu, to dorovnám :D), dokonce ani trojku, hezké ne? Včera jsme navíc v tělocviku běhali stovku a věřte tomu nebo ne, já-kuřák těžkého kalibru s né moc kvalitní postavou- jsem předběhla všechny a byla nejlepší ze třídy. Váu. To by bylo ještě fajn, jenomže pak večer jsem se konečně přemluvila, abych šla na první hodinu zumby. Musim říct, bylo to fajn, fajn, fajn i když jsem trochu nestíhala, byla spocená jako prase s prominutím. Jenomže dneska jsem se probudila a nemohla jsem chodit. Všechny svaly na těle zatuhlý. A doteď jsem ráda, že sedim. Když vstávám ze židle, všechno mě bolí a vzdychám něco ve stylu: "au doprdele..se na tu zumbu vyseru..". Ale vim, že nevyseru, už teď se tam totiž těším :).
Heslo tohoto týdne: "Ty vole, zachovej poker-face, nedej znát překvapení nebo tě ještě někdo nasere!". Škola mě nesere, chlapi mě v postatě taky neserou (dneska jsem měla mít rande s nějakým hoperem, ale vykašlala jsem se na to a fotografa jsem tak jako napůl odstavila- bože je mu 29!- jo, ještě pořád mě to šokuje :D), sere mě jediná věc- ty vole, dneska ani zejtra není nikde nic! Žádná kalba, trsačka, chlastačka. No tak to je na mě moc, poslední tři měsíce jsem byla zvyklá bejt imrvére o víkendu někde v prachu. A teď najednou budu sedět doma na prdeli, jak to bylo minulou zimu. Ne, prosím. Játra trpí :D.
No a tak tady sedim, dávám vám echo. Piju kafe a poslouchám Nirvanu a každejch pět minut litám na záchod (kafe nebo nachlazenej močák? netuším..). A padá na mě nějaká depka (to už asi na mě dolehlo to, že vážně zase chodim do školy..:D), což je znamení, že se mám sbalit a jít se bavit jinam. Tak se mějte no..a milujte se a množte..však to znáte ;D.

Méérs

Where's my right way..?

18. září 2011 v 18:30 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
"Ohh, written in the stars..."

Po pátku jsem si připadala skvěle (kterou ženskou by nerozveselily nákupy?). Nakoupila jsem nový rifle, ve kterejch sice vypadám jako malíř pokojů, ale to přece vůbec nevadí, batoh MeatFly a boty DC. Tudíž jsem celej víkend poslouchala jakej hroznej se ze mě stává skejťák. Ale ty boty prostě musíte vidět! :D Jsou naprosto úžasný! ODKAZ.
A po včerejšku si zase připadám úplně hrozně. Kdo mohl tušit, že Fotografovi bude 29 let? Já teda ne. Podíváte se na něj a řeknete si "pěknej 24letej kluk". Ale když jsem se opřená o strom oddálila od jeho rtů, koukala mu z centimetru do očí a on to na mě vybalil, udělalo se mi zle. Věkovej rozdíl 12 let. A on "copak je to nějaká překážka?". Panebože. Když s tebou budu chodit, budeš po mě chtít za dva roky svatbu a za tři už děti. Ale uvědom si, že mně je 17 a plánuju jít na vejšku. "Neboj se..to nevadí. Budeš studovat, o prázdninách si s spolu uděláme výlet do Anglie. Panebože, máš tak krásný zelený oči, holka...". Jo, já vím. Zelená je krásná. Ne, ty si krásná. Panebože, sklapni.
Ale jinak byl včerejšek fajn, vidět spolu konečně Gabču a Malýho, když ten vztah netají, bylo tak nadpozemsky úžasný. Vidět Grepli jak se usmívá, protože je happy, bylo ještě víc super, i když vím, že tohle její štěstí prostě mít pokračování nebude no. Škola mě sere taky úplně nadpozemsky, abych řekla pravdu že ano. Nechci bejt holka svázaná pomalu třicetiletým chlapem, kterej už toho dost zažil. Panebože, jede po mě snad tucet nazadanejch krásnej mladejch kluků, bejvalej spolužák, po kterým jsem vždycky jela já, chce mě zpátky pan L., v pátek mám domluvený rande a já se zahodím s Fotografem. Řekněte, co se to se mnou děje?

Méérs

Kafe a Foo Fighters

15. září 2011 v 19:31 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Říkejte si co chcete, vrací se podzim. Cítím to v kostech, ale přes tento víkend by snad ještě mohlo vydržet summer weather.
Ve vlastní postatě jsem už zdravá (kašel a tuny posmrkanejch kapeníčků nepočítám), tudíž chci, aby mi ta víkendová akce vyšla. Dneska jsme totiž měli naprosto ideální školu. Někteří loňští čtvrťáci dělají opravy maturit, takže jsme se my, ti z těch nižších ročníků (doprdele, příští rok čeká ta matura mě..) museli odebrat někam mimo školu. Zadání znělo: najděte si nějakej program do půl dvanácté a pak můžete jít domů. V klídku jsme se přivtěřili k naší němčinářce ("joo, jdem ke Grigy, ta bude v klidu") a k Pinďovi, jenomže jsme jaksi zapomněli, že oba jsou tělocvikáři. Když jsme viděli před školou naši dějepisářku oblečenou jako Elvis (bílý kalhoty, bílá bunda a tenisky- pozor.. ona měla tenisky! v životě jsme ji neviděli jinak než v minisukni, super-uplým tričku a jehlovejch podpatkách. Moje spolužačka Pája hned zavtipkovala "áá, Tomečková nemá podpatky- to bude asi fakt daleko"). Myslíte? Ušli jsme 15 kilometrů lesem, mokrou trávou a bahnem. Závěr: Nohy mě bolej až u prdele, záda též, takže se máme skvěle. Už nikdy nikam nejdu, příště se budu učit- budu sedět jak přikovaná k lavici a počítat algebru (dobře to je kec :D ale tohle už víckrát absolvovat nehodlám.. ne v riflích a výstavních botaskách).
Teď sedim totálně zdechlá u komplu, píšu tenhle bezvýznamnej článek na téma "hééj, já žiju!", piju kafe z litevskýho hrnku a povídám si s Grepli na skypu. Každou chvilku příjde otravovat Gabča a maminka zase do mě bude cpát žrádlo. A zejtra nejdu do školy, kašlu na to, další výlet bych už fyzicky nezvládla. Tudíž- kafe a Foo Fighters. Pá, miláčci, milujte se a množte ;P.

Foo Fighters - Walk

Méérs

Především myšlenkově

14. září 2011 v 19:27 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Tož nahá som sa narodila, tož nahá aj pondu.

Jsem nahá. Totálně. Co se šatníku týče, tak taky myšlenkově. Začneme tedy šatníkem?

Znáte to, finanční krize je sviňa. Onehdy jsem vyrazila s kámoškou nakupovat s velmi malým finančním obnosem v kapse. Myslela jsem si (naivně), že mi bude pětset korun českých stačit k tomu, abych si udělala radost. Ne. Vlezla jsem do Gatu (do New Yorkeru jsem ani neměla odvahu lízt- a) předraženo; b) tuctový věci) a hned jsem z něj zas odešla (kámoška si odnesla naprosto hustokrutopřísný zelený legíny, který jí doteď závidím- prosim pěkně za 430 korun českých). Tak jsem s hlavou sklopenou zaparkovala do "hoňťoňgnoň obchodu" (- nejsem rasista..!), vybrala jsem si fialový tričko s obrovskou puntíkovanou mašlí, leopardí šátek a zelený tílko snad po kolena + ještě černý botky na podpatku (a to podpatky nenosím). Od tý doby sice nejsem nahá, ale s tou obrovskou mašlí si připadám jako totální idiot, tudíž v podstatě nahá jsem. Konec diskuze o šatníku.

Myšlenkově?.. No. "Marcelo, potřebuji po vás alespoň dvě povídky na tohle téma do příštího týdne, jeden fejeton a rozhovor s Jeremym do školního časopisu. Taky nějakou anketku a mohla byste taky nafotit nějaké hezké ilustrační fotky". Zajisté, paní profesorko, zajisté. Všechno stíhám, že ano a nápadů jsem plná. Tak to řešim jinak. Ostatní si sednou ke kompu, píšou jak debilové do rána svoje resty. Ne. Já si uvařim kafe, (pozor, teď je to k tématu) svlíknu se do naha a hledim na sebe do zrcadla (já vim, že je to divný, ale pomáhá to) a pak napíšu nějakou hroznou pí*ovinu, která se učitelce hrozně líbí. Je to přirozený, má to spád, na nic si nehraju (to protože to zasraný zrcadlo si taky na nic nahraje a ukazuje mi realitu taková jaká je- ne moc hezká lidi). Když něco tvoříte nahý, je to nejlepší. Tudíž to tak provozuju jak s psaním, tak i s malováním, kreslením apod. Konec diskuze o nahotě myšlenek.

Už víte kde je postata spojení slov "myšlenkově nahá" ? Snad jsem vám to pomohla ujasnit.
Btw: nikdy mě nechtějte potkat doma, když mám tvořivou náladu...
Btw2: nahota je krásná..!

Méérs

Maybe just happy

13. září 2011 v 20:29 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
"Tak co holka, jak na mě vzpomínáš jako na svýho ex? :P" .. "Cože? Ty ještě žiješ?"

Nirvana - Dumb (live)

Já teda nevim, ale je mi blbě. A teda jako dost no. Jakože mám angínu nebo takovou nějakou podobnou potvoru jakousi. Takže dneska jsem dobrovolně ze svýho programu vypustila školu a doma v posteli jsem áchala a óchala jak moc jsem nemocinkatá, víš maminko, a jak moc je mi špatně. Taky jsem psala úkol do němčiny, máme popsat nějakou českou osobnost, učitelka se posere až na ni vybalím popis Márdiho z fiXy xD.
Taky musim říct, že jsem uplně na max připavená, že v sobotu pujdu na další kalbu (ovšem vyhnu se Dejvovi :D) i kdybych měla horečku 40,5 a oteklý oči a šátek na čele. Tak tak. Už dělší dobu si syslím seznam věcí, co si musim koupit, dneska jsem na něj mrkla a smááála jsem se. Něco jako "učebnice čj; učebnice aj; Heavier than Heaven; zápisník; cd- Krápník; matroš na portfolio; barva na vlasy (3x); lihovky...". Mezi tak šíleně obyčejnejma věcma je Heavier than Heaven, no já se picnu. A dneska jsme s Gabčou vzpomínaly na školkový léta a na "próódávááméé hláádkýý pííséék" :D. Zlatý to časy. Kalšm na vzpomínky. Jdu spat a se mnou i má hrečka..

Méérs

Umírá mi drak

11. září 2011 v 17:41 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Tak takhle šíleně mi už dlouho nebylo. Jsem bohu vděčná, že vůbec chodim. Včerejšek byl totiž hrozně moc moc pekelnej. Zábavu, na kterou jsem se těšila, jsem si vůbec neužila. A jaktože? Už když jsem tam přišla jsem měla rozkalíno.S Dejvem a Grepli jsme popíjeli vínko a vodku a pivo. Když začali hrát, samozřejmě jsme naběhli na parket, jenože tam s náma naběhl i Luke a pořád mi cpal pivo. Pak jsem chodila tak na střídačku s Malym na fernety a s Víťou na jelziny. A pak další vodka a vínko a pivko. A pak jsem najednou ležela Dejvovi v náručí na lavičce. Bylo by mi jedno, že se líbám s klukem, kterej je totálně vysmaženej (ostatně, já nejsem o moc lepší), chodí na drumy a je to bejvalej spolužák mojí nejlepší kámošky, tudíž skoro o rok mladší. To všecko by mě nesralo. Jen kdyby nás neviděli všichni moji známí a hned druhej den jsem něměla plnej mobil smsek od nich a zpráv na facebooku a všichni do mě nerejpali a tak no. Pak jsem si o už krapet nedávala, tak jsem se sbalila a šla si sednout sama na jedno ukrytý místo, ve stínu. Bylo mi zle, ale ještě jsem to celkem zvládala, jen kdybych na tři hodiny najednou neusnula a neprobudila se s mokryma vlasama a zadkem od rosy, jen v tílku a s totálním bolehlavem. Zábava se blížila ke konci. Chtěla jsem najít Dejva a omluvit se mi nějak v tom stylu "promiň, Dejvi, ale víš jak to chodí.. chlast, to svíjení na parketě a ..prostě jenom úlet jo?". Jenomže on už tam nebyl, zaparkovala jsem tudíž za Gabčou a ta mi oznámila, že Dejv mě hledal celý dvě hodiny po všech čertech, pořád se jí ptal, jestli něco neřekl špatně nebo špatně neudělal. "Haha, klid, Méérs je jenom zase na šutr.". Nakonec odešel pomalu se slzama v očích. No doprdele, jak já to dělám..?! Měla bych se vzpamatovat.
Včera byl vůbec den na piču. Pro Grepli skončil její čtyřměsíční vztah, tak si šla zlepšit náladu za někým jiným. Ráno jsme se obě probraly s rozmazanýma šminkama, ona trochu rozhozená, ale jinak v klidu, já s totálním drakem, kterej trvá doteď a to se mám ještě učit, o muj bože.
Takže.. všechno dobrý?

Vašo Patejdl - Ak nie si moja

Méérs

I killed you, I'm not gonna crack...

7. září 2011 v 20:02 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Já fakt nevim.. nevim už nic, já mám vygumováno.
Doprdele vyserte se na to "no a co? po ostatních lidech by neštěk ani čokl". Doprdele, doprdele..! No a co, vždyť Rachůnek, Vašíček a Marek byli taky lidi, dokonce lidi s talentem, kterej ti zasraní lhostejníci postrádaj. Ne, to mě fakt dokáže nasrat, když tohle někdo řiká. Bez nich nebude českej už nikdy hokejem, dyť oni byli legendama. Hokej miluju, nestydim se za to, miluju svůj národ, miluju, miluju a tahle zpráva se mnou fakt zatřepala. Těšim se až po těchhle sráčich, co je jim to pytel taky jednou čokl neštěkne, ať už třeba spadnou s letadlem nebo se užerou k smrti..! A pro vás kluci: zůstanete navždycky tady- v našich srdcích. Dokázali jste to toho hodně, snad je vám teď líp.
No ne. Tohle mě už dneska jenom dorazilo. Celej den byl totálně, ale parádně na hovno. Nejdřív naklusala Grepla s tím, že má zas problémy v ráji s Ondrou, že ji ignoruje, sere na ni a ona je z toho totálně v prdeli. Potom mi "vylepšila" náladu škola, kterou jsem polovinu prospala a polovinu pronervovala. Pak se dozvím tuhle tragédii. Snad jedinou radost jsem dneska měla. Vrátil se mi z Litvy tatínek. Vidět ho po třech tejdnech bylo nááádherný i když vim, že za dva dny už mi poleze na nervy. Dovezl mi svůj krásnej úsměv, krásnej zelenej hrníček kafáček z Litvy, na kterým jsou takový jetý panáčci a je tam napsáno: "1) Visit Lithuania, 2) Buy a souvienier, 3) Promise to come back..!". Je nádhernej, totálně k sežrání. Když mi tatínek ten hrnek dával, podíval se na mě a povidá "ještě jsem ti koupil půlčika vodky, ale rozflákalo se to v autě, mám toho plnou cestovku.. a tak jsem ti koupil aspoň ještě čokoládu". No není sladkej? :D
Ne. Já nevim. Jsem zmatená ve vlastnim zmatenym světě, plným zmatenejch lidí, kterejm já asi dělám šéfa. Neseklo se mnou, když včera učitelka při hodině psychologie z mýho obrázku lidský postavy vyčetla, že jsem lehce retardovaná osoba nespokojená se s vym pohlavím, možná maličko tíhnu k lesbismu, narcismu a cynismu. Neseklo se mnou, když jsem dneska potkala pana L. a on mě zas propaloval tím svým modrým pohledem a mě se vrátila ta agónie, kterou jsem tenkrát cejtila, když jsem se mu v posteli dívala do očí a on mi říkal "miluju tě" a já jsem ho hladila po vlasech a dojalo mě to k slzám a neni to tak dlouho, kurva, sou to tři tejdny. Neseklo se mnou, když mi Leošek řekl, že jsem ta nejkrásnější zrzka, kterou kdy viděl a že by ho hrozně zajímalo, jaká jsem v posteli. Nic z toho se mnou neseklo a mně to příjde divný.
Dneska jede Nirvana lidi. Vždycky když mám náladu na kokot, tak jede Nirvana. A hlavně Lithium, furt a furt. Nemužu se dočkat pátku a soboty, nemužu se dočkat kterýhokoliv volnýho dne, páč mi z tý školy už fakt jebe..! Jste na tom stejně?
btw: sorry za ty silný slova, někdy prostě nálada chybí...

Nirvana - Lithium

Méérs

Víme co chceme já a ty..!

4. září 2011 v 21:15 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Mě se chce tak hrozně smát :D. Ale jakože fakt. Víme co chceme já a ty, přeskakujeme mrtvoly...bacha na heroin a neusnout ve vaně..!
Možná je to tím, že furt dokola poslouchám Drogovej večírek a Mažoretku od FiXy. Naše kapela se seznámila na drogovém věčírkuuu..pfff :D:D. Tak. Ale už by stačilo. Dneska jsem se rozešla s panem L.. Důvod? Já nevim, nasral mě. Nejdřív si na zábavu nakráčel jak primadona, ani nepozdravil. Na ploužáky tančil s nějakou blondýnou, pro mě přišel fotograf, tak jsem s ním šla tančit, jenže v tu ránu se tam objevil L. a ztropil mi tak šílenou žárlivou scénu, že jsem se nasrala a poslala ho direkt rovnou do prdele. Podíval se na mě, zeptal se proč, zpražila jsem ho pohledem. Omluvil se, ale mě to už bylo šumák, taky možná protože jsem v sobě měla přes půl litru sklepmistra a pár čtvrtek a nějaký to pivo. Tak se na mě podíval se slzama v očích a povídá "budeme aspoň kamarádi?". "Zapomeň, ubožáku," odesekla jsem jak největší frajerka, efektně se otočila, až za mnou zavlály čerstvě obarvený vlasy (ano, opět červená) a políbila fotografa. Jsem mrcha? No a..?! Ale je mi kurva dobře..!
Zítra škola, chachá. Víkend? Pátek s Leoškem, sobota s fotografem. Zakrejte si oči, tohle bude jízda a bacha na heroin..! :P

Vypsaná Fixa - Drogový večírek

Méérs

Rape me again

2. září 2011 v 18:46 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Ty blaženo, mám v hlavě jak po atomovce. Ale možná je to tim, že se mi blbě dejchá po tom, co jsem si dala tři cigára za sebou v domnění, že tím zastavím moje klepající se ruce. Včera škola no. Vstala jsem ve čtyři, venku byla kosa jak cip. A buse to samý. Vykouřila jsem půl krabičky s otcem jedné z mejch nejlepších kámošek, kterej nás vezl až do Přerova. Když jsem tam přišla, měla jsem pocit, že se nic nezměnilo, bylo to jako po prokaleným víkendu. Kopla jsem boty do skříňky, zjistila jsem, že obrázek Kurta, kterej tam byl svýho času nalepenej je někde pryč. Třídou nám zůstal ten maličkej krcálek za skříní hned vedle ředitelny s nechutnejma oranžovejma závěsama a samootvíracíma se dveřma. Náš třídní má ještě míň vlasů než loni, starosti jsou hold starosti. Děcka mě objímaly, některý dokonce brečely. Ale já jsem toho najednou nějak nebyla schopná. Chyběl mi tam můj nejlepší kámoš. Když jsem zas viděla některý ty protivný blonďatý hlavy, bylo mi na blití. Co hůř, pohled na Hagrida (zástupkyni) mě znechutil natolik, že jsem si musela jít zapálit na hajzl. Uznávám, že Indy vypadal ještě líp jak loni. Černý vlasy mu trochu povyrostly (do půli zad), svázal si je šátkem, na zádech měl svou basu a ty černý oči mě zas na chvilku dostaly do prváku, kdy jsem po něm nehezky slintala :D. Samozřejmě nás vyklopli ze školy s tím, že další den už jedem podle rozvrhu. Klasická věc.
Jinak milostnej život? .. Ehm, na pana L. kašlu, páč on kašle na mě. Zejtra se údajně máme potkat na zábavě. Přijede moje kámoška Grepli, která s ním kdysi v temný, kalný minulosti taky cosi měla. Bože, bude to nechutný. Včera když jsem jela do školy, jel se mnou i pan J. Vždycky jsem se na něj dívala jako "ach jo, ty hajzle, nesnáším tě, jak moc mi ubližuješ, ale stejně tě žeru". Včera to bylo jiný. "Aha, J. Propadl, je z něj druhák, má bloncku. Je to chudák. Nechutnej.". I tak se dá zabít láska přátelé. Prostě a nečekaně změníte hodnoty. Pan Z. to na mě už zase zkouší i když mu musí bejt uplně jasný, že na jeho zrzavou návnadu nezaberu ani v tom nejkrásnějším snu. Když jsem nezabrala rok, nezaberu teď. A pozor, na scéně se objevuje novej L. Tentokrát je to Lukáš. Balí sice mou nejlepší kámošku, ale začínám mít podezření, že ujíždí na zrzkách, sakra. Jsem jasná bejby, dnes s ním jdu ven.
Jinak, zítra opět barvím hlavu na něco mezi červenou a zrz a těším se na to jak malý děcko uchuch. Dneska jsem měla bejt na slučáku, nepodařilo se, místo toho se jdu potloukat ven s Lukášem. A zítra teda ta těžce prochlastaná zábava. Tak se teda mějte jak chcete a ještě tento víkend na chvilku unikněte škole někam za hranice reality jako já :).

Oasis - Wonderwall

Méérs