Listopad 2011

New lay by Dryna (theme: Kurt Cobain) ♥

29. listopadu 2011 v 22:21 | Méérs ☮ |  Layouty blogu
Hoj, přátelé.
Lay s názvem RedHead byl krásnej, barevnej, pozitivní, ale měl jediný negativum: byl tu už moc dlouho. Tudíž nadešel čas, abych zase uprosila Drynu o novej. A tak tady mám naprosto awesome lay s naprosto handsome Kurtem a hrozně moc (eště raz) touhle cestou DRYNĚ děkuju..!
Je to už delší čas, co jsem chtěla lay s Kurtem a konečně ho mám. Takže se opovažte odporovat, že by se vám například nelíbil. Jedno vím skoro jistě: Camilla D. mě s tímhle layem určitě bude milovat :P :D.
Ještě sem musim napsat vzkaz, kterej tady pro mě Dryna zveřejnila, protože se mi nejvic líbí :D →
Hey bejbé!
Tak jsem Ti udělala ten novej "kabátec" s Kurtem.
Líbí?
Nelíbí?
Ani nevim proč se ptám - páč na paragon to stejně nevystavuju =P. (nelze reklamovat)
Nemám tucha kdy se uvidíme..., takže omluv pls. to moje vloupání sem.
Mír a lásku.... tvoje nejdražší DRYNA! =D

Jedinej dodatek mám: Líbí a nehodlám reklamovat :).
Mír a lásku, jak řekla Dryna, přátelé.

Méérs

Devil - photo

27. listopadu 2011 v 18:29 | Méérs ☮ |  Fotím
Tak si takhle nedávno vletěla profesorka do třídy a zařvala: "Potřebuju adepta, kterej se namaluje tak, aby vypadal jako luciferova žena, udělal pár fotek a hodil mi to sem, neprodleně! Co ty, Marci? Ale jo, ty na to máš ksicht..". Tak sem tady s těma fotkama vážení. Sama sebe se na nich bojím, ale to je detail, nějak se to vyladí, aby mě spolužáci neposlali direkt rovnou do pekla :D.
Fotila mě kámoška Gabča, inspirací mi byla L. Gaga (bohyně stylu) a v hlavě mi hrál úsek jejího songu Judas ("I'm just a Holy Fool, oh baby, he's so cruel..!), není co dodat, snad jen- nebojte se.. bude hůř.

fotky pod perexem ;)

Oh baby I´m so bad.. bad girl.

23. listopadu 2011 v 21:11 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Díky mojí blogo-friendce Camille D. se dneska můžete těšit na článek napsanej napůl v english (už to začíná), protože prostě zase jednou za čas ve mě vzbudila touhu vypustit naši krásnou češtinku. Baj-D-Vej: Přikazuju vám, abyste klikli SEM, potom si přečetli lyrics, následně si poslechli písničku, minimálně dvě minuty óchali a áchali a pak napsali komentář, fajne?
Tak jsem dneska dozvěděla od slečny blogerky Lůůůcy z portálu Krásná.cz (←tohle ještě není urážka!), že jsem:
- Blbka a trapka
- Že utrácím zbytečně hrozně moc peněz (za který bych si určitě mohla koupit novej lak na nehtíky mucQ) a ztratím hrozně moc času (ve kterým bych si tím lakem mohla ty nehtíčky lakovat mucQ)
- Jednou zemřu na rakovinu nebo rozedmu plic (ne, není tu šance, že mě přejede náklaďák plnej pemprsek nebo že spáchám sebevraždnej atentát na Džastina Bíbra)
- Mám mastnou pleť plnou akné, mastné vlasy, které mi hojně padají a ve 20 budu vypadat tak na 45 let (je mi 17 a vypadám na 14, kde jsem udělala chybu?)
- Ztratila jsem důstojnost
... a to vše jen proto, že jsem kuřák :). Ano milé dámy a pánové, jsem ubohá. A budu ubohá i teď když řeknu, že slečna Lůůůca asi někdy chodila s kuřákem. Hrozně ho milovala, proto přehlížela, že kouří, nebo ho obdivovala. Potom se s ní rozešel a ona si řekla, oh bejby, teď budu kuřáky nesnášet, smrděj jako prasata, maj scvrkllou kůži a kouřej jenom z frajeřiny. Jo, abyste věděli, třeba já osobně chodím všem na odiv s cígem v ruce po městě a okouzlujícně vyfukuju kouř starším hezkejm klukům do xichtu. I'm sexy and I know it! Dost rozčilování. TADY si to přečtěte, pokud máte zájem. Ale hlavně? "Pojď na čouda, zlatíí..!"
Jinak, život plyne odporně pomalu, jenom ty zatracený Vánoce se nějak blížej a nějak nemám dárky (že bych někomu koupila vůni Playboy? for example Play it ROCK, aby to bylo cool?.. "Plééjbóój, Plááj it ROK..!"). V druhé řadě: smrkám, kašlu, pčikám a podobně jako pominutá (ani nevim co mi to vlastně je, sázim na zánět nosohltanu), koupila jsem si v lékarně Bioparox a pani mi řekla, že mi bude po dvou dnech líp. Hele, nějak mi líp není, pořád se všech stokrát denně ptám "coooo??!", páč mám zalehlý uši a při zkoušení u tabule musim stát čtyři metry od učitelky, aby ode mě náhodou nechytla bacila.
Plány do blízkého budoucna jsou 50 na 50: V pátek večeře s Drynou a v sobotu zábava nebo oba dva dny strávený v posteli doma. Uvidimme, co nám poví Bioparox.
Milujte se a množte se, babies.

Horkýže Slíže - Mám v piči na lehátku

Méérs

O tělesný frustraci a čistým svědomí

16. listopadu 2011 v 23:54 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Ou bejby, nejdřív mě sjeď pohledem odshora dolů a pak nahoru a pak se pozvracej stejně jako já před pár minutama, když jsem viděla tu stupidní reklamu na (novej?) dámskej parfém Playboy- Play it rock. Znamená to tudíž, že když se zamiluju kupříkladu do Bon Joviho, Elvise (kterej už teda nežije..nechť je mu země lehká) nebo Matta z Bulletů, stačí na sebe jenom vylít tuhle sračku..on si mě všimne v davu fanynek, vytáhne mě na pódium, já si namaluju držku červenou rtěnkou a políbím ho na krk a od tý doby jsme svoji, amen? Ten parfém si koupim. Třeba Elvise probudim z mrtvejch.
Jinak teda jako řekla Dryna- dneska mám totální zatmění. V pedagogice na písemce jsem udělala jedinou věc a sice jsem se podepsala. V němčině jsem absolutně nechala někde za sebou slovní zásobu. Od toho co jsem vstala (čili v 4:35) jsem dneska vypila čtyři kávy, dva Big Shocky a jednoho Monstera. Cejtim se jak sjetá, nadopovaná amfetaminem, taurinem a bůhvíčím (abych se přiznala, tyhle energy bombs tak napůl řešej můj problém s cigaretama- of course, snažim se přestat s kouřením, ale moc se mi to nedaří- a usínáním ve škole..). Ale misto toho se cejtim jak vyrezlej křeček s vyvalenejma očníma bulvama.
A tak v sobotu jsem pařila. Pařili jste taky někde? Ne? Protože já úžasně. Skoro celou dobu jsem pila novej vynález, kterej jsem si odvážně dovolila pojmenovat Bromexin (je to Big Shock s vodkou - mix jedna ku jedné bejby, takže celkem pecka- a hrozně mi to připomíná ony kapky proti kašli, co jsem do sebe nalejvala, když jsem byla malá jenom proto, že mi to chutnalo). Samozřejmě, v kombinaci s pivem, pár jelzinama, vínem, fernetem, slivovicí, cigárama, pár prdama trávy a troškou chvilkové lásky to udělalo svoje. Pyšně mohu ovšem prohlásit, že jsem to všechno vytancovala a ráno jsem neměla ani bolehlav natož kocovinu. A po tý chvilkový lásce mi zůstala jenom fialová trapná skvrna na krku, způsobená podtlakem spojeným s touhou.
A v sobotu snad jedem zas. Až do neděle se mi sedět doma opravdu nechce. Už tak jsem dost frustrovaná, ale je mi dobře :). Milujte se a množte se, přátelé ;).

Paradise Lost - Say just Words

Méérs

Seznamy o sedmi bodech

12. listopadu 2011 v 0:33 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Jsou věci který nechápu..:
1) Proč musím bejt teenager s omezenejma finančníma prostředkama a nemůžu si tudíž svobodně vykouřit tolik cigaret, kolik chci?
2) Proč sedim v pátek v noci doma a místo toho abych byla někde v prachu se dívám střídavě na The Bing Bang Theory a Pluščenka jak valí na ledě. Poslouchám The Mamas and The Papas a píšu si s nemocnou spolužačkou a konverzuju přes Skype s Adámkem, kterej je momentálně v Polsku?
3) Proč po mě chce jeden z nejlepších kamarádů sex? Proč?!
4) Proč Marie Terezie zavedla povinnou školní docházku?
5) Proč existuje hip-hop
6) Proč mi došly Big-Shocky?
7) A nakonec (ano, vážně si vedu seznamy o sedmi bodech, stejně jako si Emily Strange vedla seznamy o třinácti bodech)- Proč každýmu vadí, že si chci nechat na předloktí vytetovat slovo Nevermind? Protože budu učitelka? Jenom proto? Ale notak..!
Oproti depkoidní náladě minulýho článku se mi zvedla nálada asi o 40%. Je mi trochu líp. Možná to bude tím, že je dneska (teď už v podstatě včera) pátek, ve čtvrtek jsem byla na skvělé zumbě a měla jsem nejlepší slohovku ze třídy. A potřebuju novou barvu na vlasy, zas vypadaj jakoby je někdo požvějkal a vyzvracel :D. A Dryna má lepší barvu než já. Depka. A tak mě omluvte no, já jdu pozorovat dokonalýho Pluščenka. Děkuju pěkně.
Milujte se a množte s ;).

Dnešní hudební výběr:

The Mamas and The Papas - California Dreamin'

Video výběr:

Judita Čeřovská - Řekni kde ty kytky jsou (scéna z filmu Rebelové)


Evgeni Plushenko - Sex Bomb (Dreams on Ice 2005)Méérs

"Smrt nastala nečekaně..."

7. listopadu 2011 v 19:11 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Neviete pozdraviť? Dobrý večer, hospodo...
Si posledních pár tejdnů dní fakt připadám jak kdybych nežila, ale jenom přežívala. Já nevim, prostě třeťák, hrozně moc učení, na třeťák toho vždycky vyjde nejvíc, ale mě se prostě nechce. Dřív jsem třeba měla aspoň výčitky svědomí, že mám debilní známky, tak jsem se dokopala k tomu, abych se aspoň na tu zasranou trojku naučila. Jenomže teď je mi všechno upřímně u prdele. Dostanu basu "no a co? život jde dál ne?". No jo, vole jde, ale dál tak max do kopru. Když si posereš střední, posereš si pak všechno to, o čem sníš, co chceš dokázat. A je mi jedno, že propadám z pěti předmětů, že se zejtra už asi po třetí ztrapním u rozcvičky, že mi výtvarkářka řiká, ať jí nakreslim nějakou mangu a češtinářka po mně chce nějakej literální příspěvek a že nic prostě nemám. Prostě si připadám jak glosátor svýho vlastního života, dělám si z toho prdel, ale vona to už prdel neni. A já nemám myšlenky na nic. Nejlíp je mi, když se zašiju někam sama, beze svědků s cigárem a kávou nebo energeťákem a pomalu zevnitř umirám. A všichni mi už asi měsíc říkaj, že jsem bledá jak stěna, že mám lesklý oči a ptaj se mě, jestli třeba něco neberu. A já jim nelžu a řikám, že ne, ale mě je fakt jak kdybych byla závislá na héráku. A každej den mě bolí hlava a mám horečku a je mi zle a mám na hovno náladu. Ale hlavně úsměv žejo, aby náhodou někdo něco nepoznal. Vždyť jsem v pohodě ne? Ready pro každou pičovinu, co si kdo vymyslí. Jo..jasně..ne.
A tak prostě místo toho, abych se přes den učila, tak chodim sedávat sama ven na zídku a kouřim a čumim, jak kolem choděj lidi a v hlavě prázdno. A sním o tom, jak si nechám na předloktí vytetovat "nevermind", ale to nemužu, protože budu učitelka. Nechám si to prostě vytetovat na záda. A nesnášim, když u našeho baráku někdo zazvoní, protože po něm hned řvu a to nechci. A přes noc si čtu etikety od energeťáků, který vychlastám. A pokoj mám plnej plechovek od monstrů, big-shocků, red-bullů, kamikaze a už je mi z toho taky ne blití. Mě samotnou by zajímalo, kdy vlastně spim. Já to nevim.
A nečekám žádný soucitný komentáře, pokud nevíte, co říct, neřikejte nic. Mě to neva. Jenom jsem se potřebovala někomu svěřit...

Méérs