Leden 2012

It doesn't matter...

30. ledna 2012 v 20:58 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Láska je hřích, sex je slast.. a proto si pamatuj- vyhraje chlast! (Pivo, vodka, pivo, vodka.. víno.. voda voda vodaaa..)
Baj-d-vej: Kurva, co je tohle za svět? Člověk ráno vstává ve čtyři do totální klendry, aby mu jak debilovi mrzla po tu dobu než se dostane do školy prdel. Ve škole po něm akorát každej ječí, že nedonesl to a tamto, ale kdo si má doprdele pamatovat, když spí v noci dohromady tři hodiny? A když si pak jde o dváce (velká přestávka) zapálit, tak ho ještě vychytá ředitelka a napaří mu ředitelkou důtku "za hrubé porušení školního řádu". .. "Budoucí učitelky a kouří, co na to víc říct?".. Blá blá vole. Komu to cpeš, blondýno zasraná, sama ses k postu řediteky prošukala, tak nevim na koho si tady vyskakuješ, lásko. Chcípni. Ach. Blog a prázdný, polozborcený sídliště v pět ráno- jediný dvě místa, kde ten vztek ze sebe může ten vztek vyřvat.
Mimochodem, lovestory Toňa a Méérs zatim úspěšně (a velmi překvapivě) pokračuje a celkem štastně. Lidi tipovali, že nám to vydrží dva tejdny. Zatím jsme to přetáhli o tejden a nějaký drobný, což je sice k smíchu, ale u mě taky zároveň k potlesku :D.
Hm hm, život na dvě hovna, ale smějeme se dál. Co u vás, mládeži? :)

Méérs

Jedinej Judas mezi všema...

22. ledna 2012 v 20:27 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Ach zlatíčka.. proč.
Já jsem věděla, že u mě taková ta věc jako vztah nebude fungovat. Do včerejška to bylo celkem v pohodě., sice to v pátek bylo takový zvláštní ale ok. Rozhodly jsme se s Gábi a Greplou jít na ples, kde už na mě čekal ten můj, říkejme mu Toňa. Nejdřív do mě hustil, že mi to hrozně sluší.. aby taky ne, moje stříbrný taneční botičky měly 11ti cákovej podpatek a bolely mě v tom nohy jako sviňa. Ale taky nebyl jedinej kdo mi to říkal, klasicky. Potkala jsem Peťu, našeho společnýho kámoše, kterej mi říkal, ať se na něho hlavně nevyseru, že on hledá tu pravou, jseš v podstatě jeho první holka. Kurva cože? Peťo, nedělej si ze mě prdel haha. Fakt, Marci. To ne. A pak jsem jenom uslyšela Toňuv hlas "Mársi? Pojď, musim si s tebou promluvit.".. docela ve mě hrklo ok, ale zasmála jsem se, obešla jsem Peťu a šla s Toňou ven, kde na mě spustil "Koukni, jestli chceš balit Peťu, na tamtoho a tamtoho dělat oči a po ostatních koukat, tak myslim, že ten náš vztah nebude mít dlouhý trvání. Už sis mohla všicmnout že jsem dost žárlivej.". S otevřenou hubou jsem se ohradila, že Peťa je kamarád, ti ostatní taky a že jsem zvyklá se s nima bavit tak jak chci, jsem zvyklá je objímat a tak. Asi mi nevěřil jediný slovo, ale snažil se udobřit. Stejně jsem byla celej večer napnutá jak struna. Pak jako klasicky přišel David. V tom tmavým obleku, jemně proužkované košili a s černou kravatou ..se přiznám, že jsem si málem poslintala nový šaty. Dlouho jsem se držela, bavila se s ním tak jako se bavíme vždycky. Tak jako dva little monsters, věrní Lady G. Nakonec mě ukradl Toňovi rovnou z klína, že jdeme tancovat. Vlastně mi ty chvilky adrenalinu, který jsem zažívala jenom s ním, chyběly. Možná proto jsem se ani nebránila, když mě chytl za ruku a zatáhl mě do dvěří vedle, vedoucích do tzv. zákulisí. Tam mě přitiskl ke zdi a mě bylo celkem i jedno, že pár metrů od nás sedí žárlivej Toňa, kterej by mu při první příležitosti dal nejradši do tlamy. A pak mi říká "za jak dlouho Toňa odjede?" .. "do půl hodiny je pryč" .. "tohle bysme neměli dělat že? Toňa je můj kámoš" .. "ne neměli, Toňa je můj kluk" .. "tak aspoň ještě naposled buď můj Judas". Toňa byl vážně do půl hodiny pryč, během toho se mi ale stokrát ještě omlouvat za tu žárlivou scénu. Během zbytku večera jsme kolem sebe s Davidem chodili jako hladoví vlci a když jsme lezli za "stage" dávali jsme si kurevskej pozor jestli nás nevidí nikdo známej. Tímhle blbým plesem se jen potvrdilo že bez sebe nemůžeme bejt, ale spolu taky ne. A jenom my dva si dokážeme dát něco, co nám nikdo jinej nedá: adrenalin.
Dneska jsem se probudila a čekala jsem nějaký výčitky svědomí. Místo toho jsem akorát našla na polštáři rozmazanou řasenku a v mobilu další omluvnou sms od Toňu.. "Lásko, ještě jednou se moc omlouvám, prosím, odpusť mi to, vím že bys mě nepodvedla". A pak ty výčitky přišly...

Lady Gaga - Heavy Metal Lover

Méérs

Zamrzlá puberta

15. ledna 2012 v 19:56 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Jsem jenom já divná, nebo se všichni kolem mě zbláznili?
Jo, já vim, je pololetí, ale jenom proto nemusím mít samý pětky ne? :D Co ti profesoři blbnou? Mimochodem, včera jsem si byla na dvorečku zapálit svoje večerní cigáro no a kdo mě u toho nechytl? Maminka :D. Tak zropila šííílenou scénu, jak se jí to hrozně nelíbí a blablabla kecy. Slíbila jsem jí, že s tím seknu a za pět minut jsem si šla zapálit další, vážení, tomuhle se asi říká zamrzlá v puberta v 17ti letech. A ještě k tomu u holky.
Jinak. Celej víkend v lihu a to ani ne svou vlastní vinou. Pozvání na pivo se přece nedá odmítnout ne? Včera jak byla ta šílená vánice (teda aspoň u nás) se ten můj plesovej krasoň rozhodl přijít pěšky za mnou. Přišli jsme celí zasněžení, zapadli jsme do baráku. Maminka na nás chvilku hleděla, takže to bylo takové docela embarrassing. "Toni, tohle je maminka.. Mami, tohle je Toňa, no já bych ho zrovna nepředstavovala jako svýho kluka..." .. "Těší mě, já jsem Tonda.. přítel vaší dcery, doufám, že se vám líbím?" .. a maminka na to "panebože, další egoista..to nestačí že už moje dcera je namyšlená?" :D:D. A tak no. Takže já zažívám takový docela zmatený období, kdy mě i docela těší, že mám někoho s kým si rozumím. A nejvíc mě na tom rozesmívá, že jsme spolu zhruba týden a on mě ještě nezačal otravovat. Protože tejden je pro mě celkem dlouhá dobu.. nemůžu za to.
Takže jakej byl víkend u vás?
Milujte se a množte se děti ;).

Bon Jovi - Have a nice Day

Vaše Méérs

A jak to dopadlo

9. ledna 2012 v 21:13 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Ahoj děti mé nezvedené.
Je celkem normální, že se po sobotě probudim s kocovinou a zas si vzpomínám "bože, tohle jsem vážně dělala? ach ne, to ne.". Ale abych ve tři odpoledne celá rozcuchaná a neodmalovaná a pomačkaná od polštáře otevřela domovní dveře a za nima stál kluk, se kterým jsem cosi měla na plese, tak to se mi včera stalo poprvé. Celej zmrzlej, opřenej o kolo a "pojď si popovídat, zvu tě na pivo". OK, povídali jsme si přes čtyři hodiny a vlastně to byl snad první chlap, kterej hraje v mým životě nějakou roli a rozumíme si spolu. Typickej rebel, až moc podobnej mně, možná trošku hodnější s debilním jménem a ještě horším příjmením. Všichni do mě rejou: "tak co, konečně tě někdo pokořil, někdo tě dostal na kolena, jseš zadaná". Ale já věřím tomu, že to do týdne skončí. Jo, fakt tomu věřím. Nevim jestli v to doufám, ale věřím tomu, bohužel. Ale je až nechutně milej a všímavej, musím uznat. A jak lidově řekla Grepla: "kurva, tak to je kunda, kdes ho sbalila, na přehlídkovým mole?" .. "ne, na plese, hele v kvádru vypadá úplně jinak" .. "jo a jak?" .. "je to..kunda" :D:D. Co dodat, dnešní hláška pro nás nerozlučný kámošky byla "Méérs sbalila kundu".

Lady Gaga - Born this Way

No.. a nenaděláš nic.. teda možná nadělám. Učit bych se konečně mohla. Takže se mějte famfárově a spinkejte sladce. Holy God..

Méérs

Plesová sezóna a tak no...

7. ledna 2012 v 0:47 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Ahoj dacani.
Ehm, jak bych to načala...prostě, počínaje dneškem začíná plesová sezóna. Takový to šaty, štekle, silonky, nakroucený vlásky, blejsk sem, muck tam a tak. Loni a předloni jsem vždycky touhle dobou vyhlásila protestní zimní spánek a nechala ostatní, ať si to užívaj. A letos jsem to plánovala stejně. Ale pak přišla Gabča a řekla: "v sobotu jdu na svůj první ples, musíš jít se mnou" .. "ne" .. "prosím, jseš moje nejlepší kámoška". Chvíli mě přemlouvala, nasadila smutný oči, chvilku dělala uraženou, až jsem nakonec povolila. A ona hned začala plánovat, jak seženeme úplně "bezva super cool" šaty a jak budu mít třpytky ve vlasech a podpatky patnáct cáků. A tak to nakonec dopadlo tak, že když jsem si dneska při zkoušce "šatů" stoupla před zrcadlo, vypadala jsem jak černá vdova pardon- labuť. Černý tohle, černý tamto, z korzetu mi lezlo ven co nemělo, sukně byla moc načechraná a já jsem si připadala jako šlapka. Bože jak já tam moc nechci zítra. Držte mi palec, ať to nedopadne špatně prosím. Vzhledem k tomu, že Gabča si bere šaty, který jsou jí tak obtáhlý, že si ani boty sama zapnout nemůže, bude to katastrofa. Protože mě zaúkolovala, že když jí něco spadne, mám jí to automaticky podat. Problém je v tom, že moje sukně je tak krátká, že pokud se předehnu, nebude moc velkej problém vojet mě zezadu a pokud si lidově řečeno dřepnu, korzet se rozerve a já budu svoje prsa hledat někde na zemi. Holy God, save me...
Jinak teda nežiju, ale přežívám, školu jakoby ignoruju, ale usmívám se na všechny a dělám, že je vnímám, i když jsem totálně mimo. V takovým tom světě, kde je jenom tma a já. A vlastně si nic nevyčítáme, jsme spolu v poho. Nikdo nám nechybí, ale furt se nám tam někdo cpe. Třeba se nějak dohodnem. Už zas to začíná, stavy šílenství. Já to řikám furt- plesová sezóna........
Milujte se a množte.
btw: jo.. a marihuanu zlegalizovat..!

Rihanna - Disturbia

Méérs

Důvod k alkoholismu

4. ledna 2012 v 22:21 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Čáu podvraťáci.
Né, že bych nečekala, že po Silvestru nebudu mít kocovinu. Ale probudila jsem se nikoliv doma, ale ještě na místě konání, na lavičce, vedle jednoho z nejlepších kámošů. V kapse mi vibroval mobil. Mamka. "Hm?" - "Kde jseš sakra? Je deset ráno" - "V sále s děckama..už jdu domů.". Tak jsem se zvedla, hlava mě bolela ze dvou lahví vína, který jsem vychlastla mezi první až třetí hodinou ranní. Nemohla jsem najít tričko a vážně jsem nechápala, proč místo něj mám na sobě jen mikinu. Ale tak postupem času jsem si začala vzpoímnat. Po těch dvou lahvích vína to bylo trochu vostřejší a striptýz s Davidem na LoveGame od Gagy byl jenom začátek. S tím jedním z nejlepších kámošů jsem v podstatě skoro nic neměla a pak jsme jenom prostě usnuli v objetí. Když jsem odcházela v těch deset domů, překračovala jsem Davida, spícího na žíněnce a necítila jsem ani hanbu, ani provinění, smutek nebo tak něco. Prostě bezcitná mrcha a děvka, jak řekl. Děkuju pěkně, jdem si dát prda trávy a bude líp. Druhýho ledna jsem měla zase kocovinu, protože jsem večer potřebovala na ten Silvestr zapomenout. No a včera jsem do školy šla jak jinak než s kocovinou, protože se dostavila melancholie, kterou jsem potřebovala zapít. A zjistila jsem, že se ze mě asi stane alkoholik neboť tento rok bude totálně na p**u. Zčačalo to hned dneškem: Ráno jsem vstala, okamžitě jsem zjistila, že jsem dost zaspala. V trafice neměli cigára, který kouřím. V autobuse jsem potkala bejvalýho, se kterým se už nemáme moc v lásce. Na školu jsem rezignovala po čtrvté hodině. Byla jsem si zkoušet šaty na sobotní ples (fuj plesy..tohle je vyjímka), ve všech jsem měla kozy jako Pamela, navíc ta prodavačka byla asi lesba. Ve vlaku jsem potkala holku kámoše, která mě zabíjela pohledem, protože ten její kluk ji podvedl na Silvestra s mou nejlepší kámoškou. Matka mě seřvala hned jak jsem přišla domů, k tomu se mi udělalo blbě a chytla jsem rýmu. No řekněte sami, není takovej zasranej den dlvod k ožrání? Myslim že jo.
A vy? Žijete vůbec po Silvestru?

Sto Zvířat - Nikdy nic nebylo

Méérs

P.S.: Jo a.. nikdy nic nebylo..
P.S.S.: Fotka- Silvestr. Zleva já, Gabča a Dryna aneb Ilouš.