Březen 2012

Um.. název článku? Um.

28. března 2012 v 20:54 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Um um. Za měsíc přesně mám mít odevzdanou ročníkovou práci, kterou mám obhajovat. Um. Ročníkovou.. a ještě jsem nezačala. Je na téma anime, tak spolíhám na to, že snad něco sesmolím :D. Pojďme. Nicméně, máti začala vyhrožovat, že pokud neudělám to, tamto, pokud si nezlepším tuhle a tamtu známku, tak mi snad zakáže vycházky na celej život kromě školy.
Jinak dějou se kolem mě asi dost podstatný věci, který já ale nějak nevnímám, poňáč jsem údajne šíleně zaslepená láskou. Řekla bych že ani ne tak moc zaslepená, jako zaměstnaná. Vono vám za chvilku začně lízt na mozek, když toho svýho vidíte pětkrát v tejdnu. Bez keců. Stydím se sice, ale je to tak, ten vůl mi totálně pomotal hlavu. Snad první chlap v historii chlapů? .. doufám že je to jen na chvilku.. tohle je fakt.. jako pocit bezmoci :D. Jako stín, co se za váma táhne.. bububu.. ale už dost..:D .. um, já.. já se zapomněla registrovat na animefest. Jop, teďka jsem si vzpomněla. Teď už to asi bude drahý co? :D . Nicméně pokusim se ještě, abych vás tam mohla vidět, prťata ;).
Um a teď? Biologie (mikrobiologie abych byla přesnější) a cigárko.. a kafe a vana.. a spát a snad neumřít.. Mějte se jak budete potřebovat. A jak budete chtít, ale hlavně se milujte ;). Mír a lásku, znáte to.
btw1: na obrázku jsou... no znáte je? Mötley Crüe? Nic? :D Ok, Zpěvák Mötley Crüe Nikki Sixx vpravo a vlevo zpěvák Tommy Lee.. úžasnej gif :D
btw2: zlatíčka (teda především Little Monsters), dneska má 26té narozeniny my queen Lady Gaga, tak přeju happy B-day and paws up, do you remember that you're superstar and you were born this way baby ♥

Lady Gaga - Yoü and I


Méérs

Censored

8. března 2012 v 20:32 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
He. Není co dodat, dneska jsem otevřela školní stránky a nasypaly se mi na hlavu všechny ty pětky. Musim začit kurva něco dělat.
Jinak. Jak jsem zvyklá si dopřát si přibližně dvakrát tejdně ganja-dýchánek, tak v úterý.. to úterý děcka. Nejdřív jsem byla s tím mým slaďoušem v hospodě, dala si pouhý tři piva a pak si to metla za bejvalým. Původně jenom na chvilku. Ale když vytáhl bongo a asi pět kilo trávy, bylo všechno jinak. V životě jsem neměla tak hroznej stav jak v to úterý. Spát jsem šla a ani jsem nevěděla, kdo jsem, ráno jsem vstávala tak hrozně gumová. Než jsem došla do školy, trochu to ze mě vyprchalo a dokonce jsem byla schopná napsat svý jméno, ale srdce mi letělo jak drak přes černou oblohu. Drby se šířej rychle a když se to slaďouš dozvěděl, dostala jsem takový kázání jako ještě nikdy. Horší jak od matky. Přitom stejně nevim, co si tím kompenzuju, ale tohle mě fakt málem zabilo.
Život furt plyne v tý stejný letargii. Ráno vstaneš, na řidiče při pozdravu plivneš trochu slin s příchutí ústní vody a cigaret, pak sediš ve škole a protože nemáš co žrát, tak je ti blbě a stejně hovno umíš, takže tam sedíš zbytečně. Basa tady, basa tam. No a co. Pak ganja-dýchánek u Madony a nakonec zevl s panem J. v kumbále, jak jinak než u čůča a bonga. Nebo hospoda se slaďoušem. Nebo oslava eM-Dé-Žet s Gábi (pivo, cíga, čokoláda, Nirvana). A pak spát a ve čtyři ráno nanovo. A před zrcadlem si s kruhama pod očima a rozšířenejma zornicema říkáš "ahoj, já jsem Marcela, neznáme se náhodou odněkud?". Tak moc v piči si, že se ani nemůžeš poznat, jak hniješ. Zevnitř i zvenku. Ale navenek to jde rozhodně míň vidět. Vevnitř už cejtíš, že další kopanec nepřežiješ, ještě jednou a švihne to s tebou. Ještě chvilku a určitě se zhoupneš, podřežeš nebo udusíš v sáčku od arašídů. Ale stejně to miluješ.
Ať žije sex. Ať žije rock. Ať žiju já... a ještě dlouho prosím ;).
Co vy, blogo-friendi?

HIM - And Love Said No

Méérs