Duben 2012

Nudař romantik

28. dubna 2012 v 15:16 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Hi sweethearts,
kdyby tohle počasí vydrželo až do nekonečna, vůbec by mi to nevadilo. Love summer. Ani tak moc nemiluju ty horký, slunečný, upocený dny, spíš miluju ty teplý letní noci, který provází teplej letní vítr. Je to zralý na procházku (splněno) nebo soulož (nesplněno :D) pod hvězdama. Včera jsem si šla jenom v klidu zapálit, asi o půlnoci, a nakonec jsem si lehla na silnici (nekecám, ta zem byla teplá jako v létě) a čuměla jak nějvětší romantik na hvězdy. Vlastně mě to naučila moje nejlepší kámoška, pro kterou léto znamená koukání na hvězdy, milostný aféry, plavky a chlast. Jo, po týhle větě už chápu proč jsme vlastně nejlepší kámošky a všichni nám říkaj, že se sobě podobáme. Vlastně, co je na tom blbýho? Vždyť jsme mladý a krásný, tak proč si neužívat hej? .. Mám poslední rok, než budu maturovat, než uslyším, že tohle je "poslední zvonění". Na týhle škole jseš jako student naposledy, za pár dní tu už budeš jako maturant. Už za rok, kámové...
Když už jsme u tý (podělaný!) školy: ročníkovku už mám hotovou. Dodělala jsem ji kompletně a odevzadala dokonce tři dny před šibeničním termínem..! Love me. Jsem na sebe pyšná a je mi krásně, protože ta prezentace, kterou jsem udělala, je ta nejkrásnější, kterou jsem kdy viděla, oh my god, i'm perfect. (A pro animáky moje, musim vám sem hodit video, který jsem do tý prezentace zahrnula.. poserete se :D). Jinak, Animefest úspěšně zaregistrován a zaplacen, čili uvidíme se na tam jakože já se jmenuju já, těším se na vás na všechny. Až vás zase uvidim, ta atmosféra je nezapomenutelná. Konečně nějakej nášup zas, poslední dobou se ze mě stává pěknej nudař... :/
Milujte se množte se. A dejte o sobě taky vědět..!
Bye..
PS: Opět se ze mě stává s přibývajícím sluncem požitkář jako každý léto. Kafe, filmy, popcorn, alkohol, povalovaní na slunci, knížky, hudba, english conversation, tanec, postel, kolo a barvení vlasů (nedivte se, ano, tohle je taky moje záliba..:P).


+ slibovaný video. Užijou si ho hlavně fans Naruta. A budete se smát ;D

+ hudební tip na dnešek:

Méérs

*honey-am-i-beautiful?*

22. dubna 2012 v 16:58 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
*TEARS.ARE.AN.EXPRESSION.OF.THE.WEAKNESS*

Miluju tu škodolibou radost z toho, když po jenom po pár dnech od posledního zápisu napíšu článek, kterej jste nuceni komentovat, muhaha, love me x'D. Come on.
Lidi, nenávidim tu mladou (?), nechutnou (každopičopádně) růžovou zrůdu co okupuje český rádia se svým trapným rapem, alá někdo mi stojí na mojí růžový paruce, s velikou držkou a kozama jako horkovzdušný balony. Zkrátíme to- Nicki Minaj. Jako styl by ušel (sice moc všeho růžovýho, ale budiž), aspoň je jiná. Ten její rap je ble. Někteří říkaj, že zpívá live docela obstojně. Nenávidim její blivajzy, ale teď vypustila do éteru nějakej hit co nahrála s Davidem z Ghetta. "Turn me on" se to jmenuje. Kdybyste náhodou chtěli TU to máte. Já nevim, ale ta pisnička je hnusně chytlavá, ne že by se mi líbila, ale zpívám si ji už dva dny dokola, holy God, save my life, ty vole. Tím u mě možná růžová zrůda trochu stoupla, každopádně chci váš názor na tuhle karikaturu, ať se trochu pobavim ;).
Pozor- s ročníkovkou jsem postoupila o dvě stránky kupředu (x'D) mamma-mia, příští tejden v pondělí to mám odevzdat, brečet se mi chce...
Jako další bod je počasí. Nikoliv jeho předpověď. Doprdele, kurva drát. Ráno se člověk vzbudí 'jo bejby, konečně je krásně, mám fakt dobrou náladu'.. o hodinu pozdějc: 'jo, bejby, zas se to zesralo'. Myslim, že bych mohla přednášet na sjezdu psychologů. Vzala bych si zelenou paruku a bačkory z kočky, aby si všichni mysleli, že jsem taky trochu psychicky narušená a přednášela bych o tom, že počasí ovlivňuje náladu a sexuální aktivitu savců.
Bod číslo milion dva: V pátek jsem měla svátek. Ne jako Méérs, of course jako Marcela. Předchozí léta jsem ho trávila tak jako normálně: neslavila jsem ho. Letošní rok jsem to oslavila trochu jinak: tan malej blivajz (ano, ten co s nim chodim) přijel from da Praha, a přivezl mi ke svátku *krutá realita přátelé:* máslový bonbóny dovážený z Anglie. Fuj.. "Miláčku, děkuju, je to hrozně dobrý". *ksicht*. Následně jsme se asi tři hodiny jako správní inteligenti bavili o hudbě a pak jsem se skácela z postele, páč jsem sama vychlastala litr a půl červenýho. Co víc si přát?..
Mám pocit, že mi čas šlape za krk, jdu něco dělat. Dejte o sobě vědět, mucini.
Méérs*Sleeping with the Gun*

18. dubna 2012 v 17:40 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
*Sleeping with the Gun*.. pro sichr, dnešní lidi jsou zlí.

Zdravim. Jsem tu, this lie is over.
Ročníková práce je bezmála hotová, teda minimálně textová část, chybí mi rejstřík, obsah, závěr a takový ty hovna a taky ještě prezentace. Bože, musim něco dělat. Mimoto, propadám z němčiny a to v pátek píšem pololetku.. *vymeteno*. Naší íngliš-tíčr jsem neviděla asi dva tejdny, tíčr z výtvarky mě buzeruje kvůli ročníkovce, pro tíčr z češtiny jsem hotovej zázrak a tíčr z matiky asi umře, pokud mě uvidí počítat.
Neřešme tíčrs. Uhm. Od jednadvacátýho května do prvního června mám tzv. leháro. Ale fakt jenom tzv., páč praxe v družině až zas takový lehárko myslim nebude, když jsem dneska viděla ten pedagogickej deník, aneb šanon o obsahu 200 A4 listů. Pak obhajoby (jako tý ročníkovky co teď píšu), to někdy na začátku června. Blah-blah. A ještě ročníkovka in da výtvarka na téma.. *oh my god, styďme se*.. tanec.
Dneska jsem provedla registraci na Animefest (taky už mi do jejího konce ve slušné ceně zbejvaly jenom dva dny uhh -_-"). Jede tam se mnou i (furt ještě nevim jak ho nazývat tady, tak řekněme) ten můj (ok?) = prozevlenej víkend. Ten chudák neví, o čem celý anime vlastně je a myslim si, že má takový krásný zdání o tom, že se tam bude dívat na South Park. Naivka.
Při dnešní jízde busem jsem dostala šok v podobě Judase. Normálně mě pozdravil, tak jsem cosi zakoktala jako odpověď, sedl si ke mě. Ona to vlastně byla docela pohodka, dokud nevystupoval. Doprdele, ten pohled mě bude provázet v nočních můrách. Von má ty oči černý jak uhel a taky stejně uhrančivý, mamma mia, skapem...!
Všecko? Jo, asi jo. Já vim, trochu zmatenej zápis, ale tak aspoň víme, hej? Milujte se a množte se, kamošovia ;).

Mötley Crüe - Sick Love Song

Méérs


Not at all

9. dubna 2012 v 18:33 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Absolutní depka. A kvůli ničemu. Jenom kvůli tomu, že se na něco těšim a ono se to pak nestane. Teda spíš na někoho. Kurva.
Nevim, kde se ta debilní přecitlivělost a nostalgie zase, snad po sto letech, vzala. Zčásti jsem pacifista a chtěla bych kolem sebe házet kytky a milovat všechno a všechny kolem, ale furt ve mě zůstává ta debilní nasranost, která tu sílu okamžiku, včetně těch kytek kolem, vždycky pošlape. Prostě ten černej displej telefonu, bolest hlavy, rozmazaná řasenka a vůně cigaret. Prostě ten pocit, že někoho potřebujete, ale všichni na vás serou. A když nakonec příjdou, tak si je držíte od těla a nechcete s nima mluvit. Svět je zlej. Ne, vlastně není, to ty lidi, co po něm choděj, jsou pěkný svině. A milovat se musí tak, aby se člověk nezamiloval. To je ta největší píčovina, která na světě je. Láska je přeceňovaná- zbytečně. Nikdo vás nikdy nebude milovat víc než sám sebe, i když vy byste, ve své naivitě, pro něj třeba skočili z mostu.A pak z vás ještě všichni budou dělat tu největší svini.
Už delší dobu pociťuju, že chci někoho zabít, ublížit mu.
Chci aby se štěstí konečně pohnulo a přelezlo z těch hajzlů třeba na mě.
Ale nejvíc ze všeho chci celej den ležet v posteli a nevstávat, nikomu se neozvat a vyřvat ze sebe tu zkurvenou depku.

Méérs

Když Fan zjistí, že vlastně až tak Fan není

8. dubna 2012 v 16:15 | Méérs ☮ |  Ostatní tvorba
Když chcete začít psát ročníkovou práci, berte to zodpovědně.
Ano, vykládáte si to správně, konečně jsem se dokopala k tomu, abych začala psát ročníkovou práci na téma Anime. Jakožto zarytý fan anime jsem si myslela, že vím téměř všechno. Ale opak byl pravdou. V životě jsem nevěděla, že během války chudý animátorský průmysl dotovala armáda, kvůli válečné propagandě, nevěděla jsem, že japončíci se nechávali často inspirovat Waltem Disneyem a také jsem nevěděla, že animace v Japonsku probíhá pomocí celuloidových pásků, na které se tiskne barva a poté se teprve dokresluje pozadí pomocí temper nebo akvarelu.
Víte vy, fans, proč vůbec mají naše oblíbené charaktery barevné vlasy? Ano, zčásti je to rebélie některých postav, ale většinou mají barevná hára kvůli tomu, abychom je lépe odlišili od sebe a vryly se nám do paměti. První anime vzniklo již v roce 1917. Nynější animace se přesouvá do Číny nebo Koreje, kvůli nedostatku finančních prostředků. Bůh Mangy Tezuma Osamu zemřel na rakovinu žaludku a původním povoláním byl chirurg. Některá anime spořebují až 50 000 animovaných snímků než se naanimují. V Princezně Mononoke se valná část animace prováděla ručně- téměř 85 minut. Elfen Lied je původně tzv. noční anime. Proč je nyní anime tolik brutální a nabité erotikou? Můžou za to Original Animation Videa, tedy OAV vysílané v pozdní noční hodině. Tenkrát byla v Japonsku zrušena cenzura, tudíž si tvůrci mohli dovolit dát prostor svým představám.
Tohle není poučování, pouze poodhalení samotného faktu, že nynější fans ví o anime stejný hovno jako já. A já se jdu vzdělávat a tu ročníkovku nějak dodělat. Mějte se, prcci.

Méérs