Květen 2012

Exploze štěstí

22. května 2012 v 22:11 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Jsem ještě v neděli čuměla na dokument o Nirvaně. Stejně mě moc dostalo jak si Kurt nechal vyzdobit koncert (víceméně nahrávání pro MTV) jako pohřeb v krematoriu v podstatě jen "chvilku" předtím než si prohnal kulku hlavou. A pak jak zpíval jako poslední Where did you sleep last night.. "my girl, my girl, don't lie to me, tell me where did you sleep last night" a pak ten srdcervoucí výkřik na konci. Tak trochu jako procházka mezi lavicema k rakvi. Plnej bolesti. Našli ho ve skleníku, měl prostřelenou palici, moooc heroinu v žíle a napsal dopis Boddahovi. V ysi klidně obdivujte koho chcete, třeba Rihannu, Justina Bíbra a jeho uječenou přítelkyni, ale pro mě zůstane v srdci stejně pořád on.
A pak v pondělí ráno jsem vstala, oblítala doktory, abych se dozvěděla, že jsem naprosto v pořádku a potom běžela do družinky, kde jsem napstupovala dvoutýdenní praxi. Nejdřív jsme byli všichni takoví rozpačití, ale jak šel čas, odpoledne jsme už spolu byli v klidu. Dneska nám přišly nový děti, konečně taky nějaký holčičky a já jsem poznala, že bude moc težký se od těch malej andílků a ďáblíků po 10ti dnech odtrhnout. Tak moc úžasní jsou. Kreslej nám obrázky, my je kreslíme jim, chodíme s nima na bazén a na dopravní hřiště, učíme je skládat různý věci z papírů, díváme se s nima na telku, chodíme na procházky, hrajem si s nima a píšeme s nima úkoly. A pak ten pocit, když se na vás usmějou a s očima sklopenýma k zemi vám poděkujou (ano já vím že je to neslušný, zvrácený a tohle všechno, ale mohli jsme si už za tu dobu co sem lezete a čtete tyhle sračky zvyknout, že prostě taková jsem..) se dá přirovnat k sexuální explozi, akorát že tohle je exploze štěstí z toho, že jste udělali něco pro malý smrádky :)
Nothing to say :)

Méérs

In it for The Fame..!**

17. května 2012 v 23:10 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Mysleli jste si, že jsem umřela, unesli mě mimozemšťani, kočka mi vyrvala střeva, nebo něco podobně šílenýho? Moc sladký.. ale to byste měli moc lehký, kámoši, mě se nikdy nezbavíte, budu vaše noční můra ještě na dlouhý časy.. :D
Momentálně zažívám docela hard období ve škole. Teda jako zrovna teď asi ne, ale tento tejden byl hodně šílenej. Na každej den minimálně 4 písemky a jenom z toho důvodu, že učitelé se podívali do svých super-vznešených-učitelských deníčků a prohlásili: "no ne, třetí cé má mít teď dva týdny praxi, tak to si musíme napsat všechny písemky ještě předtím". Zcela terrible týden. Nejvíc bylo asi angliny (pondělí- writting and reading; úterý- listening; středa- essay, čtvrtek- pololetní písemka), ale ostatní předměty se taky nemusely stydět, např. dějepis, výpočetka, matika, pedagogika, biologie atd. Už nikdy víc, děkuju bože, že to teď na dva tejdny skončilo (kromě výpočetky teda- do té nám dal vážený pan debil profesor nějakej projekt..:/)
Dneska jsem náhodou narazila na článek o kouření. Ano, opět se k tomu vracím. Lady(svatá teenka)Vanilka nám opět přidala článek, ze svého dospělého slušňáckého světa. Dozvěděla jsem se (ano, opět), že jsem nechutná a smrdím. A taky si ničím plíce, takže se ze mně LadyVanilce chce zvracet a má ze mě husí kůži. Její čtrnáctiletá vyšpulená podobizna na mě chrlí sračky typu jak nenávidí děcka s cigaretou v puse. Opět se vracíme k problému, kdy tahle dospělá dáma chce změnit svět, všechny nás vyfotit polonahý v zrcadle, zmalovat jako ty coury a pak zavřít do kláštěra. Řeknu vám- číst tyhle hovna po všem tom formátování ve wordu a tabulkách a grafech v excelu je vyložená lahoda pro oči a balzám na duši, že umrčený děcka ještě furt nevymřely. No jen se podívejte, tady to máte.
Břehy internetu jsou čím dál tím víc k zblití. Mám pocit, že procento normálních a skvělých blogů rapidně klesá k nule. Nemám skvělej ani normální blog. Mám blog, na kterej píšu sračky typu "jak žiju, kolik mám problémů a jak moc mě sere LadyVanilka". A taky jsem kuřák. Achjo, měla byh se nad sebou zamyslet, smazat blog a pak skočit ze skály... *až po tobě LadySlušňačko*..

Saiko-chan: plně ti odpouštím tu ceduli ;D. Příště se už najdem :)
Má drahá Camillko D. (Camillco? zní to víc exoticky? :D spíš to zní jako Camelky..ehm, zase jsme u smradlavých cigaret, pardon LadyVé): So you have no time for me? Ok, I hope that you will be soon here, on my blog.. let me know how are you, yep? (sorry- I writte in English, but I know that you understand my deviation on this.. and you're maybe the only person who want to speak with me in English.. how can you see- I like it! ;)).

No Doubt - Don't Speak (live version 90's)


Méérs

Report: Animefest 2012

8. května 2012 v 17:30 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
Ok, hi guys.
Letos jsem se rozhodla, že z Animefestu npodám rozsáhlej report jako předchozí dva roky, nýbž jen malé krátké shnutí faktů. Tady to je:
- Letos byl vážně dobrej program, ale jenomže jsme byli totálně vyšťavení a nestíhali jsme, tak jsme toho z něj stihli velice málo (ani, méně než loni a předloni).
- Nejlepší akce: přednáška na téma Národností archetypy v anime, v sobotu odpoledne a pak taky naprosto přervaný (ostatně jako každej rok) Cosplay divadlo.
- Nejhorší akce: absolutně přednáška na téma Japonské umění až po současnost (ta holka nevěděla, o čem mluví, vážně ne.. hrůůza).
- Hodnocení: Program- dobrej; místo konání- co se týče areálu dobrý, ale vzhledem k tomu jak daleko to bylo k nádraží a k sokolovně, tak docela namáhavý; cospleyeři- jako každej rok perfektní; prodejní stánky- docela slušný ceny (mám novou placku a naušnice); Orgové- naprosto vyšťavení a nervózní; technika- o něco lepší než loni; Cosplay divadlo- absolutní špice až na některý zádrhely; Maskot- Cookie Monster byl dokonalej a voněl sušenkama; Doprava- naprosto šílená a nedomyšlená
- Náš program mimo AF: Zkusili jsme "bezedný pití" v KFC, takže jsme tam byli snad dvě hodiny :D; potkali jsme lolitky co byly totálně na šrot; s nadšením jsme krmili holuby; chodili jsme na večerní obcházky Brnem; pili jsme zelený pivo; fotili se u bordelu; ve 4 ráno jsme se sprchovali ve společnejch sprchách
- PoFestový fakty: Z původních 800,- jsem si domů přivezla přesně 307,- což je velice slušný; přijela jsem s bolestí v krku a brutálním nachlazením; krosnu jsem soteď nevybalila (začíná to smrdět, doufám že tam nic nehnije); domů jsem přijela o půl 8 večer; druhej den jsem do školy nešla; mám moc modřin a odřenin z tlačenic na některý přednášky a promítání

↑ moje nová placka na kterou jsem velice pyšná.. Hello PedoBear :D

↑ to nalevo s ušima jsem já (v uších mám moje nové super peace náušnice z festu :D) a to vpravo s kruhama pod očima (no tak děcka, fakt jsme byli unavení :D) je ten můj, kterej jel džentlmensky se mnou :) tak si ho dobře prohlídněte, v dohledné době se s ním rozcházet nehodlám a ještě o něm určitě uslyšíte :D

A tak no. Tak tohle je ono, není to moc dlouhý, ne není, takže si to přečtěte ať více co furt dělám :D
A ty Saiko-chan: Kde si jako měla ceduli? :D:D

Méérs