Únor 2013

Remember me good.. now I'll be just bad

3. února 2013 v 14:45 | Méérs ☮ |  Zápisníček-debilníček :))
První den si říkáte "Proč?"
Druhý den si říkáte: "Chtěla bych vrátit čas."
A třetí den začnete zapomínat.

Už je to tak. Rozešli jsme se s milým. Ve čtvrtek. Víceméně se on rozešel se mnou a udal mi jen takovej poloviční důvod, kterej se mi nechce zveřejňovat. Nechtěl pauzu ani čas, chtěl konec. Tak ho má mít, nebudu ho nutit, do něčeho, co údajně nemá cenu. První den si fakt člověk myslí, že umře bez toho druhýho, ale pak se to začne ztrácet ve nekonečném počtu povinností, učení a zábav. Ještě, že bude ta matura, mám se aspoň čemu dlouhodobě věnovat.
Chtěla bych jen říct, že nervy a čas vložený do maturitního plesu se nám vrátil. Až na malou technickou rozesrávku se to celý povedlo, bylo to velkolepý a nádherný a hrozně vyčerpávajícně úžasný. Všude byly modrý a bílý balonky, všude samej gangnam style a vyšňořený rodiče. Nakonec i ten maturitní ples milýho byl pěknej. Na ten jsem ještě stihla jít před naším rozchodem.
I když má zase mrznout, tak já - nový single pozitivec - ve vzduchu už cítím jaro. Venku svítí sluničko, což je pro mě dobrá zpráva.
A sezona plesů pokračuje, včera jsme byli na plese na Bouzově. Ačkoliv to byl takový komornější a senilnejší zážitek, tak se přece našlo pár lidí, které jsme s Radou znali (pro informaci: Rada je můj nejlepčejší klučičí kamarád. K jeho smůle jeho osobu v tomto období okupuju více než obvykle). Takže jsme si zatančili, zapařili a zanadávali si. A já jsem si po dlouhém roce vzpomněla, jaký je to vlastně pocit, být tak trochu single. Zase mi začali všichni chlapi nadbíhat a nadprůměrně se o mě zajímat. A ačkoliv ani jednoho z nich nechci, ani bych nikdy nechtěla a nikdy s nimi nic neměla, dělalo mi to celkem dobře a zvyšovalo sebevědomí.
Chci jen říct, že nemá cenu plakat nad rozlitým mlíkem :)
Mír a lásku

Méérs